Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Gliwice (Usługa zdalna)

Nasza firma jest jednym z liderów krajowego rynku mechanicznego w Polsce. Nasza szeroka gama usług obejmuje między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Gliwicach. Klienci z Górnego Śląska mogą nam zlecić wszelkie prace bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie przejść do sklepu internetowego, zamówić konkretną usługę, a następnie wysłać nam uszkodzony komponent. Po zrealizowaniu prac serwisowych, w pełni sprawny komponent odeślemy pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Gliwice

Naprawa stacyjek samochodowych w Gliwicach, którą realizujemy poprzez sklep online, jest jedną z naszych flagowych usług. Kiedy konkretnie niezbędny jest serwis wspomnianych podzespołów? Przede wszystkim wtedy, gdy borykają się Państwo z problemem blokowania się stacyjki. Objawia się to między innymi utrudnionym, a często nawet niemożliwym włożeniem, wyjęciem czy obróceniem klucza. Ponadto rozwiązujemy problemy związane z samoczynnym cofaniem się zapłonu czy brakiem reakcji pojazdu na obracanie klucza. Nasza oferta to jednak nie tylko naprawy. Można u nas również nabyć nowe i zregenerowane stacyjki wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Właściciele jakich konkretnie pojazdów mogą zlecić nam prace? Pomocy udzielamy właścicielom między innymi samochodów osobowych, motocykli, ciężarówek, quadów, autokarów, busów i wielu innych pojazdów.

Z poniższego filmu można dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Gliwice

Kolejną propozycją realizacji usług przygotowaną przez naszą firmę jest naprawa zamków samochodowych w Gliwicach. Zadanie to, podobnie jak poprzednie, realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. Z oferty warto skorzystać w naprawdę wielu przypadkach, w tym między innymi wtedy, gdy w komponencie dojdzie do ułamania klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu. Oprócz tego rozwiązujemy problem blokowania się zamka, przez co trudno włożyć oraz wyjąć klucz. Klienci mogą się do nas zgłosić po pomoc także w przypadku braku reakcji pojazdu na obrócenie klucza. Ponadto, oferta którą przygotowaliśmy obejmuje sprzedaż nowych i zregenerowanych zamków wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz, a do skorzystania z niej zachęcamy głównie motocyklistów. Dzięki niej jednym kluczem będzie można nie otworzyć kufry boczne ale też centralny oraz skrzynkę narzędziową. Co warte podkreślenia, wszelkie naprawy realizujemy na potrzeby posiadaczy aut osobowych i motocykli, ale nie tylko. Pomagamy też posiadaczom sprzętu budowlanego czy rolniczego, łodzi, busów, autokarów, ciężarówek i wielu innych pojazdów.

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak naprawiamy zamki:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Gliwice

Świadczone przez nas usługi obejmują między innymi naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Gliwicach. Jak z pewnością Państwo przypuszczają, oferta ta dostępna jest w sklepie internetowym, co pozwala na jej realizację bez wychodzenia z domu. Kiedy warto z niej skorzystać? Na przykład wtedy, gdy grot nie chce się złożyć w obudowie scyzorykowej lub gdy blokuje się on w stacyjce bądź w zamku. Oprócz tego przeprowadzamy prace, dzięki którym rozwiązujemy problem nieładującego się akumulatora który zasila klucz  czy niedziałającej funkcji otwierania i zamykania pojazdu w sposób tradycyjny i zbliżeniowy. Aby pozbyć się każdej z wymienionych usterek przeprowadzamy prace polegające na przykład na:

  • naprawie mocowania – gniazda baterii,
  • wymianie obudowy klucza i docięcia nowego grotu,
  • wymianie microswitchy, mikro włączników,
  • regeneracji uszkodzonych ścieżek drukowanych.

Obejrzyj film, z którego dowiesz się, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Gliwice

Ostatnią usługą, którą chcielibyśmy Państwu zaprezentować, jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Gliwicach. Nasza firma realizuje tego rodzaju prace, jako jedna z nielicznych w kraju, ponieważ w Polsce brakuje surowca niezbędnego do wykonywania zadań. W jaki sposób jesteśmy zatem w stanie przeprowadzić prace? Posiadamy maszynę firmy ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, które pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli chcą nam zatem Państwo zlecić prace, prosimy o kontakt.

Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym przedstawiamy jedno z naszych ostatnich zleceń:

Produkty i usługi powiązane
Powiązane wpisy