Poradnik wideo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, przygotowaliśmy Wam specjalne miejsce na naszej stronie internetowej. Video poradniki to platforma, w której znajdziecie wiele filmów instruktażowych, podpowiedzi oraz rozwiązań, dzięki którym samodzielnie będziecie mogli uporać się z niektórymi problemami. Oprócz tego znajdziecie tutaj materiały pomocnicze, dzięki którym łatwiej będzie Wam złożyć zamówienie w naszym sklepie internetowym lub wyjaśnić występujący problem.

Z pierwszych materiałów video, które pojawiły się w naszym serwisie, dowiecie się między innymi jak zmierzyć wkładkę, kłódkę lub jak zdemontować i zainstalować wkładkę zamka w Golfie 7. Bądźcie jednak czujni i regularnie odwiedzajcie przygotowaną przez nas stronę. Jako liderzy rynku stale się rozwijamy i już wkrótce wrócimy do Was z kolejną porcją materiałów video.

Pamiętajcie również, że cały czas możecie składać zamówienia w naszym sklepie online, ale czekamy również na Was w naszym punkcie stacjonarnym. Ten mieści się w Olsztynie w Centrum Handlowym Manhattan przy placu Kazimierza Pulaskiego 7. Do zobaczenia!

 

Testy zabezpieczeń mieszkaniowych:

Filmy instrukażowe - zabezpieczenia mieszkaniowe:

Filmy instrukażowe - zabezpieczenia pojazdów: