Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Gdynia (Usługa zdalna)

Nasze przedsiębiorstwo oferuje wykonawstwo wszelkich napraw stacyjek, zamków oraz kluczy samochodowych w Gdyni. Co ważne, korzystanie z proponowanych przez nas usług nie wymaga nawet wyjścia z domu. Wszystkie zadania realizujemy bowiem zdalnie. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i zamówić interesującą Państwa usługę. Po przesłaniu do nas uszkodzonego komponentu wyeliminujemy usterkę i odeślemy naprawiony element.

Naprawa stacyjek Gdynia

Stacyjka, podobnie jak każda inna część w aucie może ulec uszkodzeniu. W skrajnych przypadkach uruchomienie pojazdu może okazać się niemożliwe. Jeśli taki problem zdarzył się również Państwu, i szukacie firmy oferującej naprawę stacyjek samochodowych w Gdyni, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Nasza firma świadczy bowiem tego rodzaju usługi w pełni zdalnie. Jakie rodzaju prace naprawcze wykonujemy? Specjalizujemy się w usuwaniu awarii związanych między innymi z zablokowaną stacyjką, która uniemożliwia włożenie lub wyjęcie klucza bądź jego przekręcenie. Oprócz tego zajmujemy się również usterkami związanymi z samoczynnym cofaniem się zapłonu. Na zlecenie Klientów z całej Polski układamy lub dopasowujemy również stacyjki do klucza. Warto dodać, że nasza oferta obejmuje także sprzedaż nowych i zregenerowanych egzemplarzy tego komponentu, a także wkładów i obudów, czyli tak zwanych kopyt. Z przygotowanej przez nas oferty mogą również skorzystać właściciele innych pojazdów, w tym na przykład maszyn rolniczych, skuterów i motocykli, ciężarówek czy łodzi.

Naprawa zamków samochodowych Gdynia

Uszkodzenie zamka samochodowego może spowodować jeszcze więcej problemów niż awaria stacyjki. W takich przypadkach niewykluczone, że niemożliwe stanie się nawet otwarcie pojazdu. Wówczas mogą Państwo skorzystać z naszej oferty naprawy zamków samochodowych w Gdyni, które wykonujemy w stu procentach zdalnie. W jakich konkretnie przypadkach jesteśmy w stanie pomóc? Specjalizujemy się w usuwaniu awarii związanych między innymi z trudnym umieszczeniem lub wyjęciem klucza z zamka oraz jego obracaniem się wokół własnej osi. Ponadto pomagamy również w przypadku ułamania się jego fragmentu czy w ułożeniu i dostosowaniu wkładu zamka do klucza uruchamiającego stacyjkę. Proponowana przez nas oferta skierowana się do właścicieli zarówno najpopularniejszych aut, takich jak Mercedes, BMW, Opel czy Audi, jak i rzadziej spotykanych na polskich drogach modeli. Warto również dodać, że naprawiamy zamki w innych pojazdach, w tym między innymi w ciężarówkach, hulajnogach elektrycznych, kamperach, skuterach czy motocyklach. Ostatni z wymienionych mogą nam również zlecić dopasowania zamka w taki sposób, aby  kufry boczne, centralne i narzędziówki, obsługiwane były jednym kluczem. W naszym sklepie internetowym, oprócz możliwości zamówienia usługi znajdą Państwo również między innymi nowe i zregenerowany wkłady zamków.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Gdynia

Korzystając z oferty naszego przedsiębiorstwa, mogą Państwo również wykonać naprawę i regenerację klucza oraz pilota w Gdyni. Podobnie, jak pozostałe usługi, tę również wykonujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. W jakich przypadkach pomagamy Klientom? Nasze prace obejmują usuwanie usterek związanych z nieładowaniem się akumulatora kluczyka podczas jazdy czy brakiem możliwości otwarcia lub zamknięcia pojazdu. Ponadto usuwamy również usterki związane z niedziałającym systemem zbliżeniowego otwarcia samochodu. Oprócz tego nasza oferta obejmuje również naprawę funkcji składania grotu oraz jego wytarcia czy blokowania się w stacyjce. W celu usunięcia wszelkich awarii realizujemy takie prace, jak na przykład naprawa ścieżek drukowanych płytki, gniazd mocowania baterii, wymiany mikrowłączników, obudowy klucza oraz docięcie nowego grotu.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Gdynia

Klienci z Gdyni mogą nam także zlecić dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Najważniejsze powody są dwa - pierwszym jest najwyższa jakość świadczonych usług, a drugim nieliczne w Polsce grono firm, które jest w stanie sprostać tym zadaniom, ponieważ na krajowym rynku brakuje niezbędnego do tego surowca. Nasze przedsiębiorstwo skutecznie sobie z tym jednak radzi, dzięki urządzeniu X-CUT marki ANSAN. Pozwala ono bowiem na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani skorzystaniem z oferty prosmy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: