Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Zakopane (Usługa zdalna)

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi usługi związane z naprawą stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Zakopanem. I choć nasza siedziba mieści się na północy Polski, to jesteśmy w stanie pomóc Klientom nawet z drugiego końca kraju. Jak to możliwe? Posiadamy sklep online, dlatego wystarczy zamówić w nim konkretną usługę, a całe zadanie zrealizujemy zdalnie. Kiedy konkretnie warto skorzystać z naszej pomocy? Między innymi na to pytanie odpowiedzieliśmy w naszym najnowszym materiale.

Naprawa stacyjek samochodowych – Zakopane

Szeroka oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi usługę naprawy stacyjek samochodowych w Zakopanem. Co warte podkreślenia, realizujemy ją całkowicie zdalnie poprzez sklep online. Żeby z niej skorzystać wystarczy wysłać nam uszkodzony komponent, a my po wykonaniu naprawy odeślemy go pod wskazany adres. Kiedy warto skorzystać z naszej pomocy? Głównie wtedy, gdy dochodzi do blokowania się stacyjki, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest utrudnione lub czasami nawet niemożliwe. Ponadto pomagamy też wtedy, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub jeśli obrócenie kluczyka nie powoduje żadnej reakcji pojazdu. Poza pracami serwisowymi nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w sprzedaży fabrycznie nowych oraz zregenerowanych stacyjek i ich układaniem pod konkretny klucz. Na koniec chcielibyśmy podkreślić, że naprawy wykonujemy w samochodach osobowych, motocyklach, ciężarówkach, autokarach i w wielu innych pojazdach.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, z którego można dowiedzieć się więcej na temat naprawy stacyjek:

Naprawa zamków samochodowych – Zakopane

Naprawa zamków samochodowych w Zakopanem to kolejna usługa, której realizacji mogą podjąć się nasi fachowcy. Ona również dostępna jest zdanie poprzez sklep internetowy. Warto z niej skorzystać w wielu przypadkach, w tym między innymi wtedy, gdy w omawianym komponencie dojdzie do pęknięcia klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu. Pomagamy też w sytuacji, gdy obrócenie kluczyka w zamku nie powoduje otwarcia lub zamknięcia pojazdu lub jeśli z powodu jego blokowania się nie można włożyć, wyjąć albo obrócić klucza. Ponadto nasi Klienci mogą zaopatrzyć się u nas w zregenerowane lub nowe zamki oraz zlecić nam ich ułożenie pod klucz. Do skorzystania z ostatniej oferty zachęcamy przede wszystkim motocyklistów, ponieważ dzięki niej jednym kluczem będzie można otworzyć narzędziówkę, kufry – boczne i centralny. Zamki w jakich konkretnie pojazdach jesteśmy w stanie naprawić? Jest ich naprawdę wiele. Zapraszamy do nas między innymi wspomnianych wcześniej motocyklistów, posiadaczy osobówek, ciężarówek, specjalistycznych maszyn budowlanych i rolniczych, a nawet łodzi.

Jesteś ciekaw, w jaki sposób serwisujemy zamki w pojazdach? Obejrzyj poniższy film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Zakopane

Poza serwisem stacyjek oraz zamków, oferujemy także naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Zakopanem. Klienci mogą oczywiście zrealizować to zadanie bez wychodzenia z domu, poprzez sklep online. Kiedy warto się do nas zgłosić? Na przykład wtedy, gdy podczas jazdy nie ładuje się akumulator zasilający kluczyk lub klucz blokuje się w zamku albo stacyjce. Pomagamy też wtedy, gdy mają Państwo problem z niedziałającą funkcją otwierania i zamykania auta w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny, bądź jeśli grot nie chce się schować w obudowie scyzorykowej. W celu usunięcia wymienionych oraz wielu innych awarii  przeprowadzamy między innymi:

  • wymianę baterii lub naprawę mocowania jej gniazda,
  • wymianę mikro włączników, microswitchy i regenerację ścieżek drukowanych,
  • docinamy grot klucza i instalujemy go w nowej obudowie.

Zapraszamy do obejrzenia jednej z naszych ostatnich realizacji, na której prezentujemy naprawę omawianych komponentów:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Zakopane

Ostatnia usługa, którą chcielibyśmy Państwu przedstawić, polega na dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Zakopanem. Nasza firma, jest jedną z nielicznych w całej Polsce, która realizuje tego typu prace, ponieważ na krajowym rynku brakuje surowca niezbędnego realizacji zadań. My posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które umożliwia tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci dorobienia wspomnianych kluczy, zapraszamy do kontaktu.

Poniżej można zobaczyć film, na którym prezentujemy wspomniane prace: