Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Zabrze (Usługa zdalna)

Nasza firma już od wielu lat świadczy usługi obejmujące naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Zabrzu. Co warte podkreślenia, nie trzeba nawet odwiedzać siedziby naszej firmy. Wystarczy zamówić usługę poprzez sklep internetowy i wysłać nam uszkodzony komponenty. Po wykonaniu jego naprawy, natychmiast odeślemy go pod wskazany adres. Dzięki temu całe zadanie można zrealizować bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek samochodowych – Zabrze

Jednym z kluczowych obszarów działalności naszego przedsiębiorstwa, jest naprawa stacyjek samochodowych w Zabrzu. Usługa ta dostępna jest w sklepie online, więc można ją zlecić całkowicie zdalnie. Kiedy warto skorzystać z oferty? Przede wszystkim wtedy, gdy borykają się Państwo z problemem blokującego się komponentu, przez co wkładanie, wyjmowanie i obracanie klucza staje się wyjątkowo trudne. Oprócz tego pomagamy w sytuacja, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub jeśli pojazd nie reaguje na obracanie klucza. Nasza oferta to także sprzedaż fabrycznie nowych i zregenerowanych stacyjek wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Warto podkreślić, że prace serwisowe mogą zlecić nam nie tylko posiadacze samochodów osobowych, ale też wielu innych pojazdów, w tym na przykład motocykli, skuterów, quadów, ciężarówek, autokarów, busów czy ciągników.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, w jaki sposób naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Zabrze

Poza serwisem stacyjek nasza firma zajmuje się też naprawą zamków samochodowych w Zabrzu. Podobnie jak poprzednia oferta, ta również dostępna jest w sklepie internetowym. Jeśli chodzi o zakres realizowanych przez nas prac, to dzięki nim jesteśmy w stanie usunąć awarie związane między innymi z brakiem reakcji pojazdu na obrócenie klucza. Pomagamy też osobom, które złamią klucz w zamku lub jeśli utkwi w nim inny przedmiot. Nasza oferta obejmuje też serwis blokujących się komponentów, co utrudnia lub uniemożliwia wkładanie, wyjmowanie i obracanie klucza. Poza tym oferujemy Klientom fabrycznie nowe i zregenerowane zamki wraz z usługą ułożenia pod klucz. Do skorzystania z niej zachęcamy głównie motocyklistów. Dzięki temu jednym kluczem będzie można otwierać skrzynkę narzędziową oraz kufry – boczne i centralny. Jeśli chodzi o prace serwisowe, to realizujemy je oczywiście na potrzeby właścicieli osobówek i motocykli, ale nie tylko. Pomagamy też właścicielom sprzętu budowlanego i rolnego, camperów czy nawet łodzi.

Na poniższym filmie zobaczysz, w jaki sposób realizujemy omawiane prace:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Zabrze

Kolejną usługa, której realizacji możemy się podjąć, jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Zabrzu. Jak z pewnością się Państwo domyślają, oferta ta dostępna jest w sklepie online. Kiedy realizujemy omawiane prace? Przede wszystkim wtedy, gdy w pojeździe nie działa funkcja otwierania i zamykania pojazdu w sposób tradycyjny czy zbliżeniowy lub jeśli akumulator zasilający kluczyk nie ładuje się podczas jazdy. Nasza oferta obejmuje też serwis związany z nieskładaniem się klucza w obudowie scyzorykowej czy jego blokowaniem się w stacyjce lub zamku. Aby rozwiązać wspomniane i wiele innych uszkodzeń, przeprowadzamy pracy polegające między innymi na:

  • naprawa mocowania baterii tzw. gniazda,,
  • wymianie uszkodzonych microswitchy, mikro włączników,
  • regeneracji ścieżek drukowanych płytki klucza,
  • docięciu grota klucza i jego instalacji w nowej obudowie.

Zobacz sam, w jaki sposób naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Zabrze

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Zabrzu to kolejna ze świadczonych przez nas usług. Co ciekawe, nasza firma realizuje tego typu prace, jako jedna z nielicznych w Polsce, ponieważ na krajowym rynku brakuje niezbędnego do tego surowca. My posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani skorzystaniem z usługi, prosimy o kontakt.

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, w jaki sposób dorabiamy wspomniane typy kluczy: