Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Włoszczowa (Usługa zdalna)

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat specjalizuje się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych we Włoszczowie. Wszelkie zadania realizujemy zdalnie, a jest to możliwe dzięki sklepowi internetowemu. Aby skorzystać z pomocy naszych specjalistów wystarczy go odwiedzić i kupić konkretną usługę, a następnie wysłać nam uszkodzony element. Po jego naprawieniu odeślemy w pełni sprawną część pod wskazany przez Państwa adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Włoszczowa

Jesteśmy specjalistami między innymi w dziedzinie naprawy stacyjek samochodowych we Włoszczowie. Aby skorzystać z naszej oferty, wystarczy przejść do sklepu internetowego i zamówić konkretną usługę. A te są szczególnie przydatne, gdy w samochodzie występuje problem z blokującą się stacyjką, która uniemożliwia obrót, wyjęcie lub włożenie klucza. Oprócz tego naprawiamy problem samoczynnego cofania się zapłonu lub braku reakcji auta po obróceniu klucza. Oferujemy również usługę ułożenia stacyjki pod konkretny klucz, aby jednym egzemplarzem można było otwierać pojazd i go uruchamiać. W naszej ofercie dostępne są również do nabycia komponenty fabrycznie nowe i zregenerowane. Warto zaznaczyć, że nasze usługi serwisowe obejmują nie tylko naprawę samochodów osobowych, ale również ciężarówek, busów, autokarów, motocykli, quadów i wielu innych pojazdów.

Jedną z naszych przykładowych realizacji można zobaczyć poniżej:

Naprawa zamków samochodowych – Włoszczowa

W ofercie naszej firmy znajduje się również usługa naprawy zamków samochodowych we Włoszczowej. Podobnie jak w przypadku naprawy stacyjek, ona również wykonywana jest zdalnie poprzez sklep internetowy. Warto zwrócić się do nas, gdy w pojeździe występują problemy z obracaniem klucza w zamku lub gdy zablokowany podzespół utrudnia jego włożenie, wyjęcie czy obrócenie. Oferujemy również pomoc w przypadku złamania klucza lub utknięcia w zamku obcego przedmiotu, uniemożliwiającego prawidłowe działanie. Nasza oferta obejmuje także sprzedaż nowych i zregenerowanych części, a także układanie zamków pod konkretny klucz. W szczególności zachęcamy motocyklistów do skorzystania z tej usługi, ponieważ po jej wykonaniu, będą oni mogli jednym kluczem otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne oraz centralny. Jeśli chodzi o prace serwisowe to wykonujemy je nie tylko na potrzeby właścicieli samochodów i motocyklistów, ale także maszyn budowlanych i rolniczych, camperów, autokarów, busów oraz nawet łodzi.

Obejrzyj film i zobacz, jak radzimy sobie z tego typu pracami:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Włoszczowa

Nasi specjaliści mogą się także zająć naprawą kluczy i pilotów samochodowych we Włoszczowej. Usługi te można zamówić oczywiście poprzez sklep online. W jakich sytuacjach warto z nich skorzystać? Przede wszystkim, gdy występują problemy z:

  • nieskładaniem się klucza w obudowie scyzorykowej,
  • nieładowaniem się podczas jazdy akumulatora zasilającego klucz,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku z powodu jego wytarcia,
  • tradycyjnym lub zbliżeniowym otwieraniem samochodu.

W celu usunięcia wymienionych i wielu innych awarii nasi pracownicy serwisują między innymi ścieżki drukowane, wymieniają mikroswitche, mikrowłączniki, docinają grot i montują go w nowej obudowie czy wymieniają baterię wraz z jej mocowaniem.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy, jak wykonujemy naprawę kluczy i pilotów samochodowych:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Włoszczowa

Nasza firma specjalizuje się także w dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy we Włoszczowej. Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która będzie w stanie wykonać tego typu prace, ponieważ w kraju brakuje surowca, który jest wykorzystywany do tego typu kluczy. Jak radzimy sobie z tym problemem? Dysponujemy urządzeniem X-CUT marki ANSAN, który tworzy profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli są Państwo zainteresowani skorzystaniem z tej usługi, zachęcamy do kontaktu z nami.

Zapraszamy też na krótki seans, na którym pokazujemy, jak przeprowadzamy powyższe prace: