Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Wieliczka (Usługa zdalna)

Awaria pojazdu to niestety zjawisko, które może spotkać każdego z nas. Czy zawsze oznacza to konieczność wymiany uszkodzonej części na nową? Na szczęście nie. Często wystarczy przeprowadzenie prac serwisowych. W przypadku niektórych usterek, jest w stanie pomóc nasza firma. Klientom oferujemy między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Wieliczce. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że poprzez sklep internetowy zadania realizujemy zdalnie, więc mogą Państwo usunąć awarię bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek samochodowych – Wieliczka

Jedną z flagowych usług realizowanych przez nasze przedsiębiorstwo jest naprawa stacyjek samochodowych w Wieliczce. Tego rodzaju zadania przeprowadza się przede wszystkim wtedy, gdy w pojeździe występuje problem z blokowaniem się omawianego komponentu, czego następstwem są problemy z włożeniem, wyjęcie lub obróceniem klucza. Oprócz tego serwis podzespołu warto zrealizować w przypadku samoczynnego cofania się zapłonu lub braku reakcji pojazdu na obrócenie kluczyka. Nasza oferta to jednak nie tylko prace naprawcze. Zajmujemy się też sprzedażą fabrycznie nowych i zregenerowanych stacyjek oraz ich układaniem pod konkretny klucz. Co ważne, wszelkie prace realizujemy zdalnie poprzez sklep online, a skorzystać mogą z nich posiadacze samochodów osobowych, motocykli, skuterów, quadów, busów, autokarów, ciężarówek i szeregu innych pojazdów.

Jedną z naszych przykładowych realizacji możesz zobaczyć poniżej:

Naprawa zamków samochodowych – Wieliczka

Poza serwisem stacyjek nasi fachowcy mogą podjąć się również naprawy zamków samochodowych w Wieliczce. W tym przypadku także zadanie można zrealizować bez wychodzenia z domu, poprzez sklep internetowy. Kiedy warto skorzystać z naszych usług? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z wkładaniem, wyjmowaniem czy obracaniem klucza w zamku, z powodu jego blokowania się. Zajmujemy się też wyjmowaniem z komponentu złamanego grotu lub innych przedmiotów, które w nim utkwiły. Jeśli obrócenie klucza w zamku nie wywołuje żadnej reakcji pojazdu, również mogą się Państwo do nas zgłosić. Oprócz tego można u nas nabyć zregenerowane i nowe podzespoły, wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Ostatnia z wymienionych usług cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród motocyklistów, ponieważ odpowiednie ułożenie zamków pozwala jednym kluczem otwierać kufry boczne, centralny czy narzędziówkę. Jeśli chodzi o prace serwisowe, to realizujemy je na potrzeby właścicieli busów i autobusów, maszyn rolniczych i budowlanych, wspomnianych wcześniej osobówek i motocykli, a nawet camperów czy łodzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat usługi? Zobacz przygotowany przez nas film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Wieliczka

Kolejną propozycją usług, których realizacji możemy się podjąć, jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Wieliczce. Na czym polegają wykonywane przez nas prace? Między innymi na docięciu grotu i jego montażu w nowej obudowie, wymianie microswitchy, mikro włączników, regeneracji ścieżek drukowanych czy wymianie gniazda baterii. Dzięki tego rodzaju pracom, które również realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy, jesteśmy w stanie pozbyć się następujących problemów:

  • niedziałającej funkcji otwierania i zamykania auta w sposób tradycyjny oraz zbliżeniowy,
  • nieładowania się akumulatora zasilającego kluczyk podczas jazdy,
  • nieskładania się klucza w obudowie scyzorykowej,
  • blokowania się klucza w zamku lub stacyjce.

Zobacz, w jaki sposób realizujemy omawiane zadania:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Wieliczka

Ostatnią propozycją przygotowaną przez naszą firmę jest usługa dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Wieliczce. Co warte pokreślenia, jesteśmy w stanie podjąć się realizacji tego typu zadania, jako jedna z nielicznych firm w kraju, ponieważ w Polsce brakuje niezbędnego do tego surowca. My posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci dorobienia wspomnianych typów kluczy, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy też do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy jedną z naszych realizacji: