Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Tychy (Usługa zdalna)

Oferta, którą przygotowała nasza firma obejmuje między innymi usługi naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Tychach. Każde z wymienionych zadań realizujemy całkowicie zdalnie, poprzez sklep online. Wystarczy zamówić w nim wybraną usługę i wysłać do nas uszkodzoną część. Nasi fachowcy zajmą się ich naprawą i po przywróceniu komponentu do pełnej sprawności, odeślemy go pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Tychy

W szerokiej palecie realizowanych przez nas usług dostępna jest między innymi oferta naprawy stacyjek samochodowych w Tychach. Dostępna jest ona w sklepie internetowym, co pozwala zrealizować prace bez wychodzenia z domu. Warto to zrobić między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z samoczynnym cofaniem się zapłonu. Rozwiązujemy też awarie blokującej się stacyjki, przez co wkładanie, wyjmowanie czy obracanie klucza jest utrudnione, a w niektórych przypadkach nawet niemożliwe. Dodatkowo pomagamy wtedy, gdy auto nie reaguje na obracanie kluczyka. Warto podkreślić, że w naszej firmie można też nabyć nowe i zregenerowane stacyjki do pojazdów wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Jeśli chodzi o prace naprawcze realizowane przez naszych fachowców, to wykonują je oni na rzecz oczywiście posiadaczy samochodów osobowych, a także motocykli, ciężarówek, busów, autobusów i szeregu innych pojazdów.

Chcesz dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki? Zobacz poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Tychy

Kolejna propozycja naszej firmy to naprawa zamków samochodowych w Tychach. Usługa ta, podobnie jak poprzednia, dostępna jest w sklepie internetowym, więc można ją zrealizować zdalnie. Kiedy warto zgłosić się do nas po pomoc? Na przykład wtedy, gdy dochodzi do blokowania się omawianego podzespołu, przez co trudno włożyć, wyjąć czy obrócić klucz. Rozwiązujemy też awarie związane z brakiem reakcji pojazdu na obrócenie klucza, a także naprawiamy zamki, w których pękł klucz lub utkwił w nim inny przedmiot. Nasza oferta obejmuje też sprzedaż fabrycznie nowych i zregenerowanych zamków wraz z ich ułożeniem pod konkretny klucz. Warto zaznaczyć, że korzystają z niej głownie motocykliści, ponieważ dzięki temu mogą oni jednym kluczem otwierać kufry boczne, centralny oraz skrzynkę narzędziową. Jeśli chodzi o realizowane prace naprawcze, to usługi świadczymy nie tylko na zlecenie motocyklistów czy właścicieli aut osobowych. Po pomoc zgłaszają się do nas też posiadacze ciężarówek, autokarów, pojazdów rolnych i budowlanych czy nawet łodzi.

Na poniższym filmie przedstawiamy jedną z naszych ostatnich realizacji z omawianego zakresu:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Tychy

Nasza firma specjalizuje się również w naprawie kluczy i pilotów samochodowych w Tychach. Z tej usługi także można skorzystać poprzez sklep internetowy, co pozwala zaoszczędzić czas i ułatwić cały proces naprawy. Kiedy warto zlecić nam prace serwisowe? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z ładowaniem się akumulatora zasilającego klucz czy ze złożeniem grotu klucza w obudowie scyzorykowej. Oprócz tego specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów z otwarciem i zamknięciem auta w sposób tradycyjny i zbliżeniowy czy z blokowaniem się klucza w stacyjce. Omawiane usterki usuwamy poprzez między innymi:

  • wymianę obudowy klucza i docięcie nowego grotu,
  • naprawę gniazd baterii,
  • wymiane microswitchy, mikro włączników,
  • regenerację ścieżek drukowanych,
  • wymianę akumulatora zasilającego klucz.

Zobacz sam, w jaki sposób naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Tychy

Przedstawienie naszej oferty zakończymy usługa dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Tychach. Tego rodzaju zadania nasze przedsiębiorstwo jest w stanie wykonać jako jedno z niewielu w Polsce. Z czego to wynika? Z braku na rynku surowca niezbędnego do realizacji prac. W naszej pracowni posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc chcą Państwo skorzystać z oferty, prosimy o kontakt.

Jedną z tego typu realizacji wykonanych przez naszych fachowców można zobaczyć na poniższym filmie: