Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Tarnów (Usługa zdalna)

Kompleksowa oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje między innymi usługi naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Tarnowie. Każde z wymienionych zadań jesteśmy w stanie zrealizować zdalnie, poprzez sklep online. Na jakiej zasadzie to funkcjonuje? To bardzo proste! Państwo zamawiają konkretną ofertę w sklepie internetowym i wysyłają do nas uszkodzoną część. My zajmujemy się jej naprawą, a po realizacji zadania odsyłamy ją pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Tarnów

Samochody osobowe, podobnie z resztą jak szereg innych pojazdów, ulegają czasami awarii. Uszkodzenia dotyczą różnego typu części. Jeśli więc szukają Państwo przedsiębiorstwa, które oferuje naprawę stacyjek samochodowych w Tarnowie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. W tym celu wystarczy odwiedzić sklep online, zamówić wybraną usługę i wysłać do nas zepsuty komponent. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problemy z blokującą się stacyjką, co utrudnia lub nawet uniemożliwia włożenie, wyjęcie bądź obrócenie klucza. Ponadto serwisujemy części, w których dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub jeśli obrócenie klucza w stacyjce nie wywołuje reakcji pojazdu. Nasza oferta to również układanie omawianych komponentów pod klucz, aby jednym egzemplarzem można było otwierać oraz zamykać pojazd i go uruchamiać, a także specjalizujemy się w sprzedaży fabrycznie nowych i zregenerowanych stacyjek. Warto zaznaczyć, że wszelkie prace serwisowe przeprowadzamy nie tylko w samochodach osobowych, ale także w quadach, motocyklach, ciężarówkach, autokarach, busach i w wielu innych pojazdach.

Zachęcamy do obejrzenia przygotowanego przez nas filmu, na którym pokazujemy przykładową realizację zadania:

Naprawa zamków samochodowych – Tarnów

Kolejną usługą znajdującą się w naszym portfolio jest naprawa zamków samochodowych w Tarnowie. Ona również dostępna jest zdalnie poprzez sklep internetowy. Tego rodzaju serwis okazuje się pomocny przede wszystkim wtedy, gdy w omawianym komponencie pęknie klucz, lub gdy utkwi w nim inny przedmiot, przez co otwarcie auta kluczykiem jest niemożliwe. Oprócz tego naprawiamy także blokujące się zamki, czego efektem jest utrudnione lub nawet niemożliwe włożenie, wyjęcie i obracanie klucza. Pomagamy też osobom, których pojazd nie otwiera się po przekręceniu grota w zamku. Warto dodać, że Klienci mogą u nas również nabyć nowe i zregenerowane podzespoły lub zlecić nam ich ułożenie. Z oferty tej chętnie korzystają szczególnie motocykliści, ponieważ po jej realizacji jednym kluczem można  otworzyć narzędziówkę, kufry boczne oraz centralny. Jeśli chodzi o prace naprawcze to do zlecania ich zachęcamy oczywiście właścicieli osobówek i wspomnianych już motocykli, ale nie tylko. Pomagamy też posiadaczom ciężkich pojazdów budowlanych, maszyn rolniczych, tak zwanego specjalistycznego sprzętu technicznego, a nawet łodzi.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat serwisu stacyjek? Obejrzy poniższe video:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Tarnów

Na Klientów naszej firmy czeka również usługa naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Tarnowie. Realizujemy ją oczywiście poprzez sklep internetowy, a prace warto zlecić nam na przykład wtedy, gdy mają Państwo problemy z:

  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • otwieraniem i zamykaniem pojazdu w sposób tradycyjny i zbliżeniowy,
  • nieskładaniem się klucza w obudowie scyzorykowej.

W celu eliminacji omawianych awarii nasi specjaliści wykonują prace polegające między innymi na naprawie mocowania baterii, docięciu grotu i jego montażu w nowej obudowie, wymianie mikro włączników, mikroswitchy i regeneracji ścieżek drukowanych.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak serwisujemy klucze i piloty do pojazdów:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Tarnów

Ostatnią usługą, którą chcieliśmy Państwu zaoferować, jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Tarnowie. Co ciekawe, nasze przedsiębiorstwo realizuje je jako jedna z nielicznych firm w Polsce, ponieważ w naszym kraju bardzo trudno znaleźć surowiec niezbędny do wykonania tego typu kopii. W jaki sposób jesteśmy zatem w stanie sprostać zadaniu? Posiadamy sprzęt ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, które służy do przygotowywania profili nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc chcą Państwo dorobić omawiany typ kluczy, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy również na krótki seans, dzięki któremu zobaczycie, jak wykonujemy omawiane prace: