Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Ełk (Usługa zdalna)

Jeśli mają Państwo problem z otwarciem pojazdu lub jego odpaleniem, zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być bowiem między innymi uszkodzony kluczyk. Nasza firma specjalizuje się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Ełku, więc będziemy w stanie pomóc Państwu w rozwiązaniu wspomnianego problemu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zlecenie możemy zrealizować zdalnie, poprzez sklep online.

Naprawa stacyjek Ełk

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi usługę naprawy i regeneracji stacyjek w Ełku. Jakie konkretnie zadania wykonujemy? Nasi specjaliści zajmują się między innymi usuwaniem usterek związanych z samoczynnie cofającym się zapłonem czy problemy objawiające się trudnym włożeniem i wyjęciem klucza ze stacyjki. Oprócz tego pomagają oni Inwestorom, którzy nie mogą obrócić klucza w jej wnętrzu. Na zlecenie Klientów możemy także w taki sposób ułożyć i dopasować stacyjkę, aby jej obsługa możliwa była tym samym grotem klucza, który służy do obsługi zamków. Warto zaznaczyć, że specjalizujemy się również w sprzedaży zregenerowanych oraz fabrycznie nowych stacyjek i wkładów. W celu skorzystania z usługi wystarczy jedynie przejść do sklepu internetowego i zamówić wybraną usługę. Oferta, dedykowana jest nie tylko posiadaczom samochodów, ale także ciężarówek, quadów, motocykli czy maszyn rolniczych.

Naprawa zamków samochodowych Ełk

Naprawa zamków samochodowych na potrzeby mieszkańców Ełku to kolejna propozycja, którą przygotowaliśmy. Kiedy warto skorzystać ze wspomnianej usługi? Między innymi wtedy, gdy utrudnione jest włożenie i wyjęcie klucza z wkładu zamka, a także gdy dochodzi do jego obracania się wokół własnej osi. Ponadto zajmujemy się sprzedażą nowych i zregenerowanych zamków samochodowych oraz ich ułożeniem pod klucz. Tego typu oferta chętnie wykorzystywana jest przez motocyklistów, którzy jednym kluczem mogą nie tylko  otworzyć kufry boczne oraz kufer centralny, ale także narzędziówkę. W przypadku chęci skorzystania z oferty, prosimy o przejście do sklepu internetowego.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Ełk

Serwisu pilotów samochodowych nie chce podjąć się wiele warsztatów. Często nawet te autoryzowane odmawiają realizacji usługi. Jeśli zatem szukają Państwo firmy, która naprawi klucz samochodowy w Ełku, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Pomagamy bowiem Klientom, którzy zniszczyli obudowę od pilota lub mają problem ze złożeniem klucza w tak zwanym scyzoryku. Jesteśmy w stanie rozwiązać również problem z niedziałającą funkcją otwierania auta bądź nieładowania się akumulatora zasilającego klucz w czasie jazdy. W tym celu wykonujemy takie prace, jak na przykład:

  • wymiana mikro włączników tzw. microswitchy,
  • wymiana akumulatora i gniazd jego mocowania,
  • docięcie grotu klucza,
  • wymiana obudowy,
  • naprawa ścieżek drukowanych płytki.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Ełk

Nasi Klienci mogą zlecić nam również dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Ełku. I co warte uwagi, będziemy jedną z niewielu firm w kraju, która sprosta temu zadaniu, ponieważ brakuje w Polsce surowca niezbędnego do tego typu prac. My posiadamy jednak maszynę firmy ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT pozwalające tworzyć nam profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z opisywanej usługi, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: