Dorabianie kluczyków samochodowych online. Szybko i wygodnie, dzięki serwisowi Górko!

W dzisiejszych czasach, gdy kluczyki do samochodu stają się coraz bardziej zaawansowane, znalezienie eksperta, który sprawnie je dorobi, może być wyzwaniem. Ale nie martw się! Istnieje sposób na rozwiązanie tego problemu.  Serwis Górko, który zajmuje się m.in. dorabianiem kluczy do samochodów, może Ci pomóc.

Zgubienie kluczyka samochodowego to stresująca sytuacja. Wizja holowania auta do serwisu i płacenia za drogie usługi ślusarskie może spędzić sen z powiek niejednemu kierowcy. Dlatego warto wcześniej dorobić klucz zapasowy,, dorobienie kluczyka samochodowego nie musi być skomplikowane ani kosztowne. 

Kliknij i sprawdź listę usług, związanych z dorabianiem kluczyków samochodowych.

Naprawiamy również klucze samochodowe. Zobacz więcej!

W jakich sytuacjach najczęściej musimy dorobić kluczyki do samochodu?

 • Zakup używanego auta z jednym kluczem: To najczęstsza przyczyna dorabiania kluczyków samochodowych. Bardzo często sprzedający auto podczas transakcji zakupu wraz z pojazdem przekazuje tylko jeden klucz, w takiej sytuacji nie powinniśmy zwlekać i od razu dorobić klucz zapasowy.
 • Kradzież kluczyka: Niestety, kradzieże kluczyków samochodowych nadal są dość częste. W takiej sytuacji należy jak najszybciej dorobić nowy kluczyk do auta.
 • Zniszczenie kluczyka: Kluczyk może ulec zniszczeniu na skutek upadku, zalania, czy zużycia lub nie prawidłowo przeprowadzonej naprawy. W takiej sytuacji konieczne jest dorobienie nowego lub naprawa zniszczonego kluczyka.
 • Zgubienie kluczyka: To jedna częstych przyczyn dorabiania kluczyków samochodowych. Zostawiamy je w różnych miejscach, nie zauważając, gdzie i kiedy to nastąpiło. Sklep, pokój hotelowy, praca, parking, a przede wszystkim dom - to najczęstsze lokalizacje, w których gubimy kluczyki.
 • Potrzeba dodatkowego kluczyka: Czasami zachodzi potrzeba dorobienia dodatkowego kluczyka, np. dla współmałżonka, dziecka, pracownika czy innego użytkownika samochodu. 

Dlaczego warto wybrać dorabianie kluczyków samochodowych w serwisie Górko?

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dorabianiu kluczyków samochodowych różnych marek i modeli,
 • Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy stale poszerzają swoje umiejętności,
 • Mamy park maszyn, dzięki któremu bez problemu zrealizujemy najbardziej skomplikowane zlecenie,
 • Gwarantujemy szybką i rzetelną realizację usługi - nawet w 24h!
 • Podczas dorabiania nowego klucza zawsze usuwamy z pamięci pojazdu klucze które zostały zgubione, skradzione lub nieprzekazane przez poprzedniego właściciela pojazdu. Taki zabieg pozwala mieć pewność, że niepowołana osoba nie będzie mogła uruchomić naszego auta.

Firma Górko istnieje od 2004 roku. Nasza siedziba oraz serwis z parkiem maszyn znajdują się w centrum Olsztyna. Sprawdź jak pracujemy, odwiedź nasz kanał na YouTube - KLIK.

Jak zamówić wykonanie kopii klucza?

Wiesz już, że Górko ma duże doświadczenie, fachowy sprzęt oraz dostępność serwisu od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług i wykonać kopię klucza samochodowego, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 • zamów wykonanie usługi dorobienia klucza, 
 • wybierz dogodny termin, w którym pojawisz się w naszym serwisie, 
 • wybierz opcję płatności, którą zrealizujesz gotówką, przelewem lub blikiem, 
 • w uwagach podaj następujące informacje: model pojazdu, rok produkcji, model silnika (benzyna, diesel itp.), numer vin pojazdu oraz ilość przycisków, które posiada Twój klucz. 

Po zakupie usługi w naszym sklepie, skontaktujemy się z Tobą w celu potwierdzenia zarezerwowanego terminu wizyty w naszym serwisie, który znajduje się w Olsztynie przy placu Kazimierza Pułaskiego 7 lokal 34a (województwo Warmińsko - Mazurskie). Nasz serwis jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 10,00 do 18,00. 

Wolisz zamówić usługę dorabiania kluczyków przez telefon?

Nasze telefoniczne Centrum Obsługi Klienta pod numerem +48 888 939 872 pracuje od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00 - 18:00. Jeśli preferujesz kontakt mailowy to prosimy o wiadomość na adres: sklep@gorko.com.pl

Dorabiamy kluczyki samochodowe większości marek m. in.: Renault, Dacia, Fiat, Citroen, Peugeot, Opel, SmartMitsubishi, Subaru, Mazda, BMW, Toyota, Seat i wiele innych. 

Jeśli w ofercie nie znajdziesz interesującej Cię marki i modelu samochodu, zadzwoń do nas +48 888 939 872 lub napisz na adres: sklep@gorko.com.pl, a postaramy się rozwiązać Twój problem!

Pamiętaj! Dorobienie kluczyka samochodowego to nie tylko kwestia komfortu, ale również bezpieczeństwa. W przypadku zgubienia lub kradzieży jednego kompletu, szybka reakcja i dorobienie nowego egzemplaża oraz przekodowanie posiadanego klucza jest niezbędne, aby zabezpieczyć pojazd przed kradzieżą.

Produkty i usługi powiązane
Powiązane wpisy