Naprawa stacyjek, zamków, kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nietypowych – Ostrów Wielkopolski (Usługa zdalna)

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nietypowych i z zagranicy na potrzeby mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Wszystkie usługi, które świadczymy, realizowane są przez wykwalifikowanych specjalistów, a do serwisu używamy wyłącznie najwyższej jakości komponentów. Co ważne, serwis wykonujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. Szczegóły dostępne są poniżej.

Naprawa stacyjek – Ostrów Wielkopolski

Zakres świadczonych przez nas usług jest niezwykle szeroki. Jeśli zatem szukają Państwo firmy oferującej naprawę stacyjek w Ostrowie Wielkopolskim, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych specjalistów. Kiedy konkretnie warto się do nas zgłosić? Przede wszystkim wtedy, gdy w pojeździe dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub blokowania stacyjki. Druga z wymienionych awarii objawia się niemożliwością włożenia, wyjęcia lub obrócenia klucza. Nasza pomoc obejmuje także usługę ułożenia stacyjki pod klucz, który wykorzystywany jest do otwierania samochodu bądź innego pojazdu. Wszelkie usługi wykonujemy bowiem nie tylko na zlecenie właścicieli osobówek. Pomagamy także posiadaczom na przykład ciężarówek, motocykli, quadów, sprzętu rolniczego czy wielu innych pojazdów. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że można się u nas także zaopatrzyć w nowe i zregenerowane stacyjki. Co ważne, żeby skorzystać z jakiejkolwiek z wymienionych usług, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i zamówić konkretną ofertę.

Na filmie prezentujemy jedno z ostatnio zrealizowanych przez nas zadań:

Naprawa zamków samochodowych – Ostrów Wielkopolski

Nasza pomoc nie ogranicza się jedynie do serwisu i sprzedaży stacyjek. Oferujemy także naprawę zamków samochodowych w Ostrowie Wielkopolskim. W tym przypadku także można rozwiązać problem poprzez sklep online, który umożliwia zdalną realizację zadania. Jeśli chodzi o oferowane prace serwisowe to obejmują one między innymi rozblokowanie zaciętego zamka czy wyjęcie z niego złamanego klucza lub innego przedmiotu, który w nim utknął. Oprócz tego zajmujemy się także rozwiązywaniem problemu obracania się klucza w zamku wokół własnej osi, co nie wywołuje żadnej reakcji. Usługę naprawy zamków świadczymy na rzecz nie tylko właścicieli samochodów, ale także ciężkiego sprzętu budowlanego oraz wielu innych pojazdów, w tym nawet łodzi. Warto również odnotować, że podobnie jak w poprzednim przypadku zajmujemy się także sprzedażą nowych i zregenerowanych zamków, a także ich układaniem pod klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych usług zachęcamy w szczególności motocyklistów, którzy dzięki naszej pomocy jednym kluczem będą mogli nie tylko otworzyć skrzynkę narzędziową ale też kufry boczne oraz centralny.

Zobacz sam, w jaki sposób radzimy sobie z naprawą zamków samochodowych:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Ostrów Wielkopolski

Prace serwisowe, które wykonujemy, obejmują naprawę kluczy i pilotów samochodowych. Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego mogą je zrealizować poprzez sklep internetowy. Do skorzystania z usługi zapraszamy wszystkich tych, którzy zmagają się między innymi z:

  • nieskładaniem się grotu w obudowie scyzorykowej,
  • problemem z otwarciem pojazdu kluczem, pilotem lub w sposób zbliżeniowy,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grotu.

W celu usunięcia wymienionych wyżej awarii nasi fachowcy między innymi wymieniają mocowania baterii, zakładają nowe obudowy, serwisuj ścieżki drukowane płytki, wymieniają mikro włączniki, docinają nowe groty, a także realizują wiele innych prac. Dzięki temu awarie są usuwane skutecznie, a efekty przeprowadzanych prac są trwałe.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych  – Ostrów Wielkopolski

Dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy może stanowić spory problem. Ze względu na brak surowca w naszym kraju, niewiele firm w Polsce jest w stanie podjąć się tego rodzaju zadania. U nas można je jednak zrealizować dzięki maszynie ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala stworzyć nam profil klucza nawiercanego lub nacinanego. W przypadku chęci skorzystania z oferty dorobienia klucza przywiezionego z zagranicy lub nietypowego w Ostrowie Wielkopolskim, prosimy o kontakt.

Jeśli zainteresowała Cię omawiana usługa, zobacz jak ją realizujemy: