Naprawa stacyjek, zamków, kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nietypowych – Konin (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nietypowych i z zagranicy w Koninie, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Usługi te realizujemy zdalnie, poprzez sklep online. Posiadamy niezbędny sprzęt, bogatą wiedzę oraz ogromne doświadczenie, pozwalające wykonywać nam omawiane zadania w najwyższym standardzie.

Naprawa stacyjek – Konin

Nasza firma od lat świadczy różnego rodzaju usługi z branży mechanicznej. Szeroki portfel usług, który przygotowaliśmy, obejmuje między innymi naprawę stacyjek na potrzeby mieszkańców Konina oraz okolicznych miejscowości, a wszystko to, poprzez sklep online. Jakie konkretnie awarie jesteśmy w stanie usunąć? Fachowcy, których zatrudniamy, poradzą sobie na przykład z zablokowaniem komponentu, przez co nie można włożyć do niego klucza, a jego wyjęcie albo obrócenie jest trudne lub wręcz niemożliwe. Oprócz tego wykonują oni prace mające na celu usunięcie problemu samoczynnego cofania się zapłonu. Przygotowana oferta obejmuje także usługę ułożenie wkładki stacyjki pod konkretny kluczy. Warto zaznaczyć, że w przypadku zbyt poważnego uszkodzenia komponentu uniemożliwiającego naprawę, można u nas również zaopatrzyć się w nowe bądź zregenerowane stacyjki. Jeśli chodzi o wszelkie realizowane prace, to przeprowadzamy je na rzecz właścicieli samochodów osobowych, busów, pojazdów ciężarowych, budowlanych oraz rolniczych i wielu innych.

Jeśli chcesz zobaczyć, w jaki sposób naprawiamy stacyjki, obejrzyj przygotowany przez nas film:

Naprawa zamków samochodowych – Konin

Na potrzeby zleceniodawców z całej Polski, w tym między innymi z Konina, zajmujemy się także naprawą zamków samochodowych. Poprzez sklep online można zamówić usługę naprawy elementu, w którym doszło do złamania klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu. Warto się do nas zgłosić także w celu serwisu zablokowanego zamka, uniemożliwiającego włożenie, a także wyjęcie klucza. Przygotowana przez nas oferta obejmuje również prace polegające na naprawie usterki, w której wyniku dochodzi do obracania się klucza wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji. Wszystkie z wymienionych działań wykonujemy na potrzeby posiadaczy różnego typu pojazdów, począwszy od tradycyjnych osobówek, poprze autobusy, aż po łodzie. Co warte podkreślenia, w tym przypadku także specjalizujemy się w sprzedaży nowych i zregenerowanych komponentów, a także w układaniu zamków pod klucz. Skorzystanie z ostatniej z wymienionych usług polecamy przede wszystkim motocyklistom, ponieważ stanowi ona spore udogodnienie. Dzięki niej jednym kluczem będzie można bowiem nie otworzyć narzędziówkę ale też kufer centralny bądź jego warianty boczne.

Na zamieszczonym poniżej filmie zobacz, jak realizujemy omawiane prace:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Konin

Jeśli szukają Państwo firmy oferującej naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Koninie to również możecie na nas liczyć. Jako eksperci z branży jesteśmy bowiem w stanie między innymi:

  • wymienić obudowę i dociąć nowy grot,
  • zainstalować nową baterię wraz z jej mocowaniem,
  • przeprowadzić serwis ścieżek drukowanych
  • wymienić mikro włączniki pilota.

Celem wspomnianych prac jest między innymi wyeliminowanie problemu nieskładania się grota w obudowie scyzorykowej, nieładowania się akumulatora zasilającego pilot w trakcie jazdy czy niedziałającej funkcji zamykania i otwierania pojazdu pilotem lub poprzez moduł zbliżeniowy. Aby skorzystać z wymienionych usług, prosimy o przejście do sklepu internetowego i o wybór interesującej Państwa oferty.

Zachęcamy do obejrzenie video, na którym pokazujemy, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych  – Konin

Nasza firma specjalizuje się także w dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Koninie. Niestety niewiele przedsiębiorstw w Polsce jest w stanie podjąć się tego typu zadania, ze względu na brak surowca na rynku. Dla nas nie stanowi to jednak problemu, ponieważ posiadamy maszynę firmy ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam stworzyć profile klucze nacinanych i nawiercanych.

Zobacz sam, jak radzimy sobie z tego rodzaju pracami: