Naprawa stacyjek, zamków, kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nietypowych – Kalisz (Usługa zdalna)

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi usługę naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nie typowych na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolicznych miejscowości. Usługi te świadczymy zdalnie, poprzez sklep internetowy. Zachęcamy do lektury naszego tekstu i zapoznania się ze szczegółami realizowanych przez nas prac.

Naprawa stacyjek – Kalisz

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi usługę naprawy stacyjek w Kaliszu. Żeby z niej skorzystać, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki sklepowi online, poprzez który można zamówić dowolną ofertę i w ten sposób pozbyć się usterki całkowicie zdalnie. Jeśli chodzi o rozwiązywane przez nas awarie omawianego komponentu, to Klientom pomagamy między innymi w sytuacjach, w których dochodzi do blokowania się stacyjki, co objawia się utrudnianym wkładaniem, wyjmowaniem i obracaniem klucza. Nasza oferta obejmuje także prace mające na celu usunięcie wady powodującej samoczynne cofanie się zapłonu. Na zlecenie Klientów z Kalisza zajmujemy się także układaniem stacyjek pod konkretny klucz. Wybierając naszą firmę, mogą się Państwo zaopatrzyć u nas także w nowe i zregenerowane stacyjki. Jeśli chodzi o wszelkie, realizowane prace, to wykonujemy je na potrzeby właścicieli między innymi osobówek, motocykli, autobusów, skuterów wodnych.

Jesteś ciekaw, jak naprawiamy stacyjki? Zobacz przygotowany przez nas film:

Naprawa zamków samochodowych – Kalisz

Kolejnym zadaniem, którego możemy się podjąć, jest naprawa zamków samochodowych. Żeby skorzystać z tego rodzaju usługi, również wystarczy przejść do sklepu internetowego, pozwalającego na zdalną realizację serwisu. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Zachęcamy do skorzystania z oferty przede wszystkim wtedy, gdy wspomniany komponent ulega zacinaniu się i blokowaniu, co utrudnia, bądź wręcz uniemożliwia jego obsługę. Oprócz tego nasze działania polegają również na naprawie awarii, których efektem jest obracanie się klucza wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji. Omawiając zamki samochodowe, musimy również wspomnieć o pozostałej ofercie naszej firmy, która ich dotyczy. Podobnie jak miało to miejsce w przypadku stacyjek, również zajmujemy się sprzedażą zregenerowanych i fabrycznie nowych części, a także ich układaniem pod konkretny klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych ofert zachęcamy przede wszystkim właścicieli motocykli, ponieważ dzięki wykonanym przez nas pracom, jednym kluczem będzie możliwe o otwarcie skrzynki narzędziowej, kufrów bocznych czy centralnego. Warto w tym miejscu odnotować, że wszelkie prace serwisowe związane z zamkami, przeprowadzamy na zlecenie nie tylko posiadaczy samochodów osobowych i jednośladów, ale także autobusów, sprzętu budowlanego lub rolniczego czy choćby wózków widłowych.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, w jaki sposób naprawiamy zamki samochodowe:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Kalisz

Kolejna usługa, którą przygotowaliśmy na potrzeby mieszkańców Kalisza i okolic, dotyczy naprawy kluczy i pilotów samochodowych. I z pewnością nie będzie to żadną niespodzianką, jeśli zaproponujemy Państwu jej realizację całkowicie zdalnie, poprzez sklep online. Tego rodzaju prace, warto zlecić nam między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku z powodu wytarcia grotu. Jesteśmy w stanie pomóc także wtedy, gdy nie działa funkcja zbliżeniowego lub tradycyjnego otwierania auta, bądź gdy występują z nią jakieś problemy. W celu usunięcia wymienionych awarii wykonujemy takie prace, jak na przykład:

  • wymianę mocowania baterii,
  • wlutowanie nowych mikro włączników,
  • docięcie nowego grotu,
  • założenie nowej obudowy.

Na poniższym filmie pokazujemy, w jaki sposób naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Kalisz

Kolejna propozycja realizacji usług, którą przygotowaliśmy, dotyczy dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Kaliszu. Zadanie to nie jest proste, ponieważ na polskim rynku brakuje surowca niezbędnego do wykonania kopii i wiele firm nie jest w stanie zrealizować tego rodzaju zadania. Dla nas nie stanowi to jednak problemu. Posiadamy bowiem sprzęt marki ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam bowiem na przygotowanie profili kluczy nawiercanych i nacinanych, dlatego w przypadku zainteresowania ofertą, prosimy o kontakt.

Zobacz film, na którym prezentujemy, jak realizujemy tego rodzaju prace: