Naprawa stacyjek, zamków, kluczy samochodowych oraz dorabianie kluczy nietypowych – Gniezno

Nasza firma już od wielu lat specjalizuje się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych oraz dorabianiu kluczy przywiezionych z zagranicy. Jeśli zatem są Państwo mieszkańcami Gniezna lub okolic i szukacie przedsiębiorstwa, które zajmie się serwisem wymienionych komponentów, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Gwarantujemy szybką i skuteczną realizację zadań.

Naprawa stacyjek – Gniezno

Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje między innymi naprawę stacyjek w Gnieźnie. Jak można z niej skorzystać? Wystarczy przejść do sklepu internetowego i wybrać konkretną ofertę, dzięki czemu całe zadanie będzie można zrealizować bez wychodzenia z domu. Warto to zrobić między innymi wtedy, gdy w Państwa pojeździe występuje problem z blokowaniem się stacyjki, przez co włożenie do niej klucza, jego wyjęcie lub obrócenie, może być utrudnione. Oprócz tego rozwiązujemy także problem samoczynnego cofania się zapłonu. Warto dodać, że usuwanie awarii nie jest jedyną usługą, w której się specjalizujemy. Nasi fachowcy mogą także na Państwa zlecenie ułożyć stacyjkę pod konkretny klucz. Ponadto oferujemy także sprzedaż tego rodzaju komponentów w wersji fabrycznie nowej bądź zregenerowanej. W przypadku chęci skorzystania z którejkolwiek z wymienionych usług zachęcamy również do kontaktu. Pomagamy nie tylko właścicielom aut osobowych, ale także ciężarówek, busów, motocykli, quadów oraz wielu innych pojazdów.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, w jaki sposób naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Gniezno

Osoby, które zaufają naszej firmie, mogą zlecić nam nie tylko prace serwisowe związane ze stacyjkami. Nasza oferta obejmuje także naprawę zamków samochodowych w Gnieźnie. W tym przypadku, podobnie jak w poprzednim, wystarczy przejść do sklepu online i zamówić konkretną usługę. Kiedy warto to zrobić? Między innymi wtedy, gdy w zamku dojdzie do pęknięcia klucza lub utkwienia w nim innego elementu. Oprócz tego rozwiązujemy również problem obracania się grotu wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji, a także blokowania się zamka. Prace serwisowe, które realizujemy, obejmują również usługę ułożenia zamka pod klucz, co jest szczególnie chętnie wykorzystywane przez motocyklistów. Dzięki niej jednym kluczem można bowiem między innymi otworzyć kufry boczne czy skrzynkę na narzędzia. Warto zaznaczyć, że Klienci mogą u nas nabyć zamki do różnego rodzaju pojazdów, a prace serwisowe na tego rodzaju komponentach wykonujemy na przykład we wspomnianych wcześniej autach i motocyklach, a także w ciężki sprzętach budowlanych, maszynach rolniczych, a nawet łodziach.

Poniżej prezentujemy film, na którym przedstawiamy przykładową realizację tego rodzaju zadania:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Gniezno

Realizacją, jakich jeszcze zadań możemy się zająć? Oprócz wcześniej wymienionych usług, na zlecenie Klientów z Gniezna przeprowadzamy także naprawę kluczy i pilotów samochodowych. Wykonywany przez nas serwis obejmuje między innymi:

  • wymianę akumulatorów zasilających klucz
  • naprawę mocowania gniazd baterii,
  • naprawę ścieżek drukowanych płytki,
  • docięcie grotu i jego montaż w nowej obudowie.

Realizacja między innymi takich prac umożliwia rozwiązanie problemów objawiających się niedziałającą funkcją otwierania i zamykania pojazdu w sposób tradycyjny oraz zbliżeniowy czy nieładowaniem się akumulatora podczas jazdy. Oprócz tego wymiana obudowy pozwala między innymi na składanie grotu w tak zwanej obudowie scyzorykowej. Jeśli zatem zainteresowała Państwa omawiana oferta, prosimy o przejście do sklepu online, gdzie dostępne są szczegółowe informacje.

Zachęcamy także do obejrzenie krótkiego filmu, na którym przedstawiamy przebieg wszystkim prac:

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych  – Gniezno

Dorobienie klucza przywiezionego z zagraniecy lub nietypowego stanowi duży problem. Wynika to przede wszystkim z faktu, że w naszym kraju brakuje niezbędnego surowca do ich wykonywania. Tego rodzaju zadanie można jednak zrealizować w naszej firmie, dzięki maszynie ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam bowiem przygotować profile klucze nacinanych, a także nawiercanych.

Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu, na którym prezentujemy, w jaki sposób realizujemy tego rodzaju zadania: