Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Tczew (Usługa zdalna)

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Tczewie. Jeśli potrzebują Państwo pomocy w naprawie któregoś z wymienionych komponentów, wystarczy zamówić interesującą Państwa usługę w sklepie internetowym i przesłać do naszej pracowni uszkodzoną część. Po wykonaniu niezbędnych prac i wyeliminowaniu awarii, odeślemy kompletne zamówienie pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek Tczew

Trudno wyobrazić sobie jakikolwiek pojazd mechaniczny bez stacyjki. Zdarza się jednak, że podobnie jak każda inna część, ulega ona awarii. W skrajnych przypadkach usterka może nawet uniemożliwić odpalenie auta. Jeśli spotkał Państwa tego rodzaju problem i jesteście zainteresowani naprawą stacyjki samochodowej w Tczewie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasza oferta obejmuje bowiem zdalny serwis tego rodzaju komponentów. Na czym polegają wykonywane przez nas zadania? Nasi Klienci korzystają z naszych usług w przypadku między innymi zablokowania się stacyjki, przez co nie jest możliwe wyjęcie i włożenie klucza lub jego obrócenie, a także gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Oprócz tego specjalizujemy się również w dopasowywaniu oraz układaniu stacyjki pod klucz. Wszystkie z wymienionych zadań realizujemy na potrzeby nie tylko właścicieli samochodów, ale również motocykli, quadów, skuterów, ciężarówek, a nawet autobusów czy maszyn budowlanych. Warto dodać, że oprócz serwisu, zajmuje się również sprzedażą nowych oraz zregenerowanych stacyjek, a także wkładów i obudów, czyli tak zwanych kopyt.

Naprawa zamków samochodowych Tczew

Jeśli są Państwo zainteresowani naprawą zamka samochodowego w Tczewie, zapraszamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Dzięki sklepowi internetowemu, mogą Państwo zamówić usługę, którą zrealizujecie bez wychodzenia z domu. W jakich przypadkach jesteśmy w stanie pomóc? Nasi specjaliści usuwają awarie objawiające się między innymi trudnym włożeniem i wyjęciem klucza z zamka lub jego obracaniem się wokół własnej osi. Zajmujemy się także usuwaniem jego złamanego fragmentu czy ułożeniem i dopasowaniem wkładu zamka do klucza uruchamiającego stacyjkę. W naszej ofercie znajdą Państwo również nowe i zregenerowany wkłady zamków. Warto podkreślić, że nasze usługi skierowane są do właścicieli zarówno znanych, jak i mniej popularnych w Polsce właścicieli aut. Dzięki temu z naszej pomocy mogą skorzystać posiadacze między innymi Fiatów, Mercedesów, Fordów, Volvo, Hond, a nawet UAZ-ów czy Daihatsu. Oprócz tego naprawiamy również zamki w motocyklach, rowerach i hulajnogach elektrycznych, pojazdach rolniczych oraz budowlanych, ciężarówkach, czy autobusach. Na potrzeby motocyklistów jesteśmy w stanie również w taki sposób dopasować zamek, aby jednym kluczem możliwe było również otwarcie kufrów bocznych, centralnego czy narzędziówki.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Tczew

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą naprawy oraz regeneracji kluczy i pilotów w Tczewie. W tym przypadku, podobnie, jak w każdym innym, można zrealizować usługę bez wychodzenia z domu poprzez sklep internetowy. W przypadku jakich awarii można skorzystać z naszych usług? Zajmujemy się usuwaniem usterek związanych z:

  • nieładowaniem się akumulatora kluczyka podczas jazdy,
  • niedziałającą funkcją otwierania lub zamknięcia pojazdu,
  • niedziałającą funkcją zbliżeniowego otwarcia pojazdu,
  • brakiem możliwości złożenia grota w scyzoryku,
  • wytarciem się grota i blokowaniem klucza w stacyjce.

Prace, które pozwalają nam wyeliminować wspomniane wcześniej wady obejmują między innymi naprawę ścieżek drukowanych płytki, wymianę akumulatora zasilającego klucz lub gniazd mocowań baterii czy docięcie nowego grotu i wymianę obudowy klucza.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Tczew

Jeśli są Państwo zainteresowani dorobieniem kluczy nietypowych lub przywiezionych z zagranicy w Tczewie, również zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która będzie w stanie sprostać Państwa zleceniu. Dlaczego? Ponieważ w naszym kraju bardzo ciężo uzyskać surowiec niezbędny do tego typu prac. My dysponujemy jednak maszyną X-CUT marki ANSAN, która pozwala nam na przygotowywanie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci uzyskania pomocy w omawianym obszarze, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: