Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Świnoujście (Usługa zdalna)

W szerokiej ofercie naszej firmy znajdą Państwo między innymi usługi naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Świnoujściu. Tego rodzaju zadania realizujemy w pełni zdalnie, dlatego można je zlecić bez wychodzenia z domu. Jak to zrobić? Wystarczy przejść do sklepu internetowego, zamówić interesującą Państwa usługę i przesłać do nas uszkodzony komponent. Po jego naprawie, odeślemy go pod wskazany przez Państwa adres.

Naprawa stacyjek Świnoujście

Stacyjki instalowane są w różnego rodzaju pojazdach. Niezależnie od tego czy są one zamontowane w samochodzie, motocyklu czy quadzie, ich awaria często wiąże się z brakiem możliwości uruchomienia pojazdu. Jeśli usterka wystąpiła również w Państwa aucie i jesteście zainteresowani naprawą stacyjki samochodowej w Świnoujściu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Nasi fachowcy realizują bowiem naprawy obejmujące usuwanie usterek objawiających się między innymi samoczynnym cofaniem się zapłonu czy zablokowaniem stacyjki, przez które niemożliwe staje się włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Oprócz tego dopasowujemy i układamy stacyjki pod klucz, a także sprzedajemy nowe i zregenerowane komponenty. Warto podkreślić, że wszystkie te działania wykonujemy zdalnie. Wystarczy bowiem odwiedzić nasz sklep internetowy i zamówić interesującą Państwa usługę. Co ciekawe, tego rodzaju zlecenia realizujemy również w skuterach, ciężarówkach, łodziach, motocyklach, maszynach rolniczych i wielu innych pojazdach.

Naprawa zamków samochodowych Świnoujście

Kolejna z usług świadczonych przez naszą firmę dotyczy naprawy zamków samochodowych w Świnoujściu. Tę usługę również realizujemy zdalnie, a aby z niej skorzystać należy odwiedzić sklep internetowy. Znajdą w nim Państwo również między innymi nowe oraz zregenerowane wkłady zamków. Na czym konkretnie polegają tego rodzaju naprawy realizowane przez naszą firmę? Pomagamy Klientom, w których autach klucz trudno wyjmuje się i wkłada do zamka lub złamie się on w jego wnętrzu. Ponadto usuwamy również awarie, w których grot obraca się wokół własnej osi. Osoby korzystające z naszych usług mogą nam również zlecić ułożenie wkładu zamka w taki sposób, aby był on obsługiwany tym samym kluczem, co stacyjka. Jeśli chodzi o marki pojazdów, które naprawiamy, to w tym przypadku niemal nie stawiamy żadnych ograniczeń. Jesteśmy bowiem w stanie rozwiązać problemy zarówno w najpopularniejszych autach, jak i tych dostarczanych przez mniej znanych producentów. Oprócz tego świadczymy również usługi na rzecz właścicieli ciężarówek, maszyn rolniczych i budowlanych, rowerów elektrycznych, a nawet autobusów. Co ciekawe, na potrzeby motocyklistów układamy zamki w taki sposób, aby jednym kluczem możliwe było zarówno otwarcie kufrów bocznych, centralnego i narzędziówki.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Świnoujście

Korzystając z usług naszej firmy mogą Państwo również przeprowadzić naprawę i regenerację kluczy oraz pilotów w Świnoujściu. Aby skorzystać z tego rodzaju oferty zapraszamy do zakupu konkretnej usługi poprzez sklep internetowy. W jakich przypadkach pomagamy Klientom? Rozwiązujemy problemy objawiające się między innymi nieładowaniem się akumulatora kluczyka podczas jazdy, niedziałającą funkcją zbliżeniowego otwarcia czy odbezpieczenia lub zamknięcia zamka pilotem. Oprócz tego usuwamy również awarie związane z blokowaniem się kluczyka w stacyjce z powodu jego wytarcia czy brakiem możliwości złożenia grota w scyzoryku. W celu rozwiązania tego typu usterek przeprowadzamy takie prace, jak na przykład wymiana akumulatora i gniazd mocowań baterii, docięcie grotu oraz wymianę obudowy klucza czy naprawę ścieżek drukowanych płytki.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Świnoujście

Klienci ze Świnoujścia mogą nam również zlecić dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy. Warto zaznaczyć, że tego rodzaju usługę świadczymy jako jedna z niewielu firm w kraju, ponieważ na polskim rynku brakuje surowca, który jest niezbędny do tego typu prac. Jak zatem radzimy sobie z tym problemem? Posiadamy urządzenie X-CUT firmy ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli zatem potrzebują Państwo naszej pomocy w omawianym zakresie, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: