Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Sochaczew (Usługa zdalna)

Jeśli w Państwa pojeździe doszło do awarii, nie oznacza to, że uszkodzeniu uległy takie podzespoły, jak silnik czy akumulator. Czasami unieruchomienie auta powoduje nawet odmawiająca posłuszeństwa stacyjka. Jeśli tego rodzaju problem przydarzył się właśnie Państwu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem między innymi w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Sochaczewie. Jest to możliwe, dzięki naszemu sklepowi online, który pozwala nam na wykonywanie zdalnego serwisu.

Naprawa stacyjek w Sochaczewie

Jako jeden z liderów branży mechanicznej oferujemy Klientom naprawę stacyjek w Sochaczewie. Aby skorzystać z tego rodzaju usług, prosimy o odwiedzenie naszego sklepu internetowego i wybrania interesującej Państwa usługi. W jakich przypadkach proponowana przez nas oferta okazuje się niezwykle przydatna? Przede wszystkim wówczas, gdy dochodzi do blokowania się stacyjki. W takich przypadkach obrócenie klucza może okazać się niemożliwe, podobnie, jak nawet jego włożenie lub wyjęcie. Ponadto pomagamy Klientom, gdy w ich aucie dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Warto dodać, że przygotowana oferta obejmuje również usługę dopasowania i ułożenia stacyjki pod klucz Klienta. Dzięki temu możliwa jest obsługa jednym grotem zarówno omawianego komponentu, jak i zamków. Oprócz tego oferujemy także w sprzedaż nowych i regenerowanych podzespołów. Usługa naprawy stacyjek dedykowana jest właścicielom nie tylko samochodów osobowych, ale również wielu innych pojazdów, w tym na przykład quadów, motocykli, skuterów, ciężarówek, a nawet autobusów.

Naprawa zamków samochodowych - Sochaczew

Kolejna propozycja przygotowana przez naszą firmę obejmuje usługę naprawy zamków samochodowych w Sochaczewie. Choć nie posiadamy w tym mieście salonu, nie przeszkadza to nam w realizacji zleceń na rzecz jego mieszkańców. Wszystko to dzięki sklepowi online. W jakich przypadkach mogą Państwo skorzystać z naszej oferty? Pomagamy między innymi wtedy, gdy dochodzi do:

  • braku możliwości włożenia lub wyjęcia klucza z zamka,
  • obracania się klucza wokół własnej osi,
  • utknięcia przedmiotu w zamku,
  • złamania grotu klucza w zamku.

Ponadto oferujemy również usługę dopasowania zamka pod klucz uruchamiający stacyjkę. Z tego typu oferty wyjątkowo chętnie korzystają posiadacze motocykli. Zlecają nam bowiem oni ułożeniu zamków w kufrach bocznych, centralnym i narzędziówce w taki sposób, aby możliwe było ich otwarcie jednym kluczem. Jeśli chodzi o sam serwis zamków to realizujemy go na rzecz między innymi właścicieli pojazdów budowlanych i rolniczych, łodzi, busów, ciężarówek i wielu innych samochodów. Oprócz tego nasi Klienci mogą również zaopatrzyć się u nas w zamki poddane regeneracji, a także w fabrycznie nowe komponenty.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Sochaczewie

Klucze i piloty samochodowe to komponenty, które są wyjątkowo narażone na uszkodzenia. W niektórych przypadkach wystarczy ich upadek nawet z niewielkiej wysokości, aby doszło do ich awarii. Jeśli taka sytuacja spotkała właśnie Państwa, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego. Poprzez wymianę między innymi obudowy, mocowania akumulatora, docięcie nowego grota czy naprawę ścieżek drukowanych płytki, jesteśmy w stanie uporać się z naprawdę wieloma uszkodzeniami. Jakie konkretnie awarie naprawiamy? Pomagamy między innymi wtedy, gdy dochodzi do nieskładania się grota w scyzoryku lub blokowania się klucza w stacyjce z powodu jego wytarcia. Oprócz tego rozwiązujemy problemy objawiające się nieładowaniem akumulatora podczas jazdy czy niedziałającą funkcją otwierania i zamykania pojazdu w sposób tradycyjny oraz zbliżeniowy.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Sochaczew

Na wymienionych wyżej usługach nasza oferta się nie kończy. Specjalizujemy się także w dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Sochaczewie. Z naszej pomocy warto skorzystać jednak nie tylko ze względu na wysoką jakość, ale też należymy do nielicznego grona firm w kraju, które realizują tego typu prace, co spowodowane jest brakiem surowca w Polsce, który jest niezbędny do tego rodzaju prac. My posiadamy urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt. 

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: