Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Siedlce (Usługa zdalna)

Awaria samochodu może wystąpić w najmniej oczekiwanym momencie. Niestety zdarzają się przypadki, że całkowicie uniemożliwia to jazdę. Przyczyn takiego stanu rzeczy może być wiele. Zdarza się, że uszkodzeniu ulegnie nawet tak nieoczywisty komponent jak stacyjka. Jeśli tego typu problem wystąpił w Państwa pojeździe, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Siedlcach. Co ważne, zadanie realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek – Siedlce

Choć stacyjka jest taką częścią samochodu, która nie ulega zbyt często awarii to mimo wszystko zdarzają się jej uszkodzenia. Niestety nierzadko są to na tyle poważne usterki, że nawet odpalenie auta może okazać się niemożliwe. Jeśli przydarzył się Państwu tego rodzaju problem, zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy. Przygotowana przez nas oferta obejmuje bowiem naprawę stacyjek w Siedlcach. Tego rodzaju serwis można przeprowadzić całkowicie zdalnie. Wystarczy bowiem skorzystać z naszego sklepu internetowego i zamówić interesującą Państwa usługę. W jakich konkretnie przypadkach jesteśmy w stanie pomóc. Realizowane przez nas prace obejmują naprawdę wiele czynności. Rozwiązujemy problemy objawiające się między innymi problemem z wyjęciem, włożeniem lub obróceniem klucza. Pomagamy także wtedy, gdy w pojeździe Klienta samoczynnie cofa się zapłon lub klucz obraca się wokół własnej osi nie wywołując żadnej reakcji samochodu. Oprócz tego nasza oferta obejmuje również ułożenie i dopasowanie stacyjki pod konkretny klucz, a także sprzedaż nowych i zregenerowanych stacyjek. Warto dodać, że świadczone przez nas usługi dotyczą nie tylko samochodów osobowych wielu marek, ale również ciężarówek, busów, motocykli, quadów, a nawet maszyn rolniczych oraz łodzi.

Naprawa zamków samochodowych – Siedlce

Jak wiadomo stacyjka nie jest jedyną częścią, która ulega uszkodzeniom w pojazdach. Problemy często dotyczą także zamków. W przypadku ich awarii również mogą skorzystać Państwo z pomocy naszych specjalistów. Usługę naprawy zamków samochodowych w Siedlcach można zrealizować bez wychodzenia z domu, ponieważ jest ona dostępna w naszym sklepie online. Kiedy konkretnie wspomniana pomoc może okazać się niezbędna? Między innymi wtedy, gdy włożenie lub obrót klucza w zamku staje się niemożliwy. Nasze działania polegają również na usunięciu z zamków złamanych grotów klucza lub innych przedmiotów, które się w nim znalazły i uniemożliwiają sprawne działanie komponentu. Ponadto zajmujemy się układaniem zamka pod klucz uruchamiający stacyjkę. Tego typu zadanie dedykowane jest przede wszystkim motocyklistom. Dlaczego? Ponieważ jesteśmy w stanie w taki sposób przygotować zamki w kufrach bocznych, centralnym czy narzędziówce, aby ich otwarcie możliwe było tym samym kluczem, którym obsługiwana jest stacyjka. Warto dodać, że Klienci, mogą się u nas zaopatrzyć w zamki nowe i zregenerowane, a serwis wykonujemy nie tylko na potrzeby właścicieli aut znanych i mniej popularnych marek. Ofertę skierowana jest bowiem również do posiadaczy na przykład pojazdów budowlanych, maszyn rolniczych, ciężarówek i wielu innych sprzętów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Siedlce

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Siedlcach to kolejna propozycja przygotowana przez naszą firmę. Jak każda inna usługa, ta również dostępna jest w sklepie internetowym, dzięki któremu całe zadanie można zrealizować szybko, skutecznie i przede wszystkim całkowicie zdalnie. Kiedy konkretnie warto z niej skorzystać? Nasi fachowcy pomogą Państwu w przypadku problemów objawiających się na przykład problemem z otwarciem i zamknięcie samochodu w sposób zbliżeniowy lub klasyczny, a także jeśli akumulator w pilocie rozładowuje się zbyt często. Oprócz tego są oni w stanie rozwiązać problem nieskładającego się grota w tak zwanym scyzoryku bądź w sytuacji, w której blokuje się on w stacyjce albo zamku. W celu pozbycia się wspomnianych usterek wykonujemy takie prace, jak między innymi wymiana baterii i jej mocowania, serwis mikrowłączników sterujących funkcją otwierania i zamykania pojazdu czy docinanie nowego grotu.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Siedlce

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty dorabiania kluczy przywiezionych z zagranicy oraz nietypowych w Siedlcach. Co ciekawe, jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w Polsce, możemy podjąć się tego typu zadaniom. Wynika to z braku surowca na krajowym rynku, niezbędnego do realizacji prac. Jak sobie zatem z tym radzimy? Posiadamy maszynę firmy ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, przeznaczone do przygotowywania profili kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli zatem chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy, prosimy o kontakt. 

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: