Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Radom (Usługa zdalna)

W samochodach osobowych oraz w innych pojazdach występują różnego rodzaju usterki. Niektóre z nich mogą dotyczyć nawet takich komponentów, jak stacyjki, zamki czy klucze. Awarie wspomnianych części nie muszą jednak wiązać się z koniecznością wymiany elementu na nowy. Czasami wystarcza bowiem odpowiedni serwis, który przywróci komponent do pełnej sprawności. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Radomiu, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki sklepowi online, całe zadanie zrealizujemy zdalnie.

Naprawa stacyjek – Radom

Jeśli samochód nie chce odpalić, nie musi to oznaczać problemów z akumulatorem czy silnikiem. W niektórych przypadkach winna całej sytuacji jest niesprawna stacyjka. Jeśli ulegnie ona uszkodzeniu w Państwa pojeździe, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek na potrzeby mieszkańców Radomia. Aby z nich skorzystać wystarczy przejść do sklepu internetowego, dzięki któremu całe zadanie można zrealizować zdalnie. Kiedy konkretnie nasza pomoc jest przydatna? Między innymi wtedy, gdy włożenie, wyjęcie lub obrócenie kluczyka w stacyjce jest niemożliwe, bądź gdy dochodzi do jego obracania wokół własnej osi. Ponadto zajmujemy się także układaniem i dopasowywaniem stacyjki pod klucz Klienta, dzięki czemu tym samym egzemplarzem można zarówno otworzyć pojazd, jak i go odpalić. Warto dodać, że nasza oferta obejmuje również sprzedaż nowych i zregenerowanych stacyjek, a nasi fachowcy wszelkie zadania realizują nie tylko na potrzeby właścicieli aut osobowych, ale także ciężarówek, busów, motocykli, quadów, maszyn rolniczych i budowlanych, a także wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych - Radom

Serwis stacyjek to nie jedyna usługa, którą realizują pracownicy naszego przedsiębiorstwa. Kiedy jeszcze można zatem skorzystać z przygotowanej przez nas oferty. Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z otwarcie auta. Specjalizujemy się bowiem również w naprawie zamków samochodowych w Radomiu. W celu zamówienia tego rodzaju usługi, wystarczy odwiedzić sklep online, dzięki któremu problem można załatwić bez wychodzenia z domu. Z naszego serwisu warto skorzystać w momencie problemów związanych z trudnym wyjęciem, włożeniem, a także nieobracaniem się klucza w zamku. Pomagamy również w sytuacjach, gdy dojdzie do złamania w nim klucza lub utkwienia w nim jakiegokolwiek innego przedmiotu. Warto dodać, że w tym przypadku również układamy zamek pod klucz, co szczególnie doceniają motocykliści. Na ich potrzeby w taki sposób modernizujemy komponent, aby jednym kluczem można było nie tylko odpalić pojazd, ale również otworzyć kufry boczne i centralny oraz narzędziówkę. Jeśli chodzi o naprawę zamków to z usługi tej mogą również skorzystać posiadacze busów, autobusów, ciężarówek, maszyn rolniczych i budowlanych i innych pojazdów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych - Radom

Kolejną usługą realizowaną przez naszą firmę jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych. Jeśli są zatem Państwo z Radomia lub innych miejscowości z okolicy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. W tym przypadku także wystarczy przejść do sklepu internetowego i wybrać interesującą Państwa usługę. Kiedy konkretnie można liczyć na naszą pomoc? Między innymi w sytuacjach, gdy występuje problem z otwarciem zamka w sposób tradycyjny bądź zbliżeniowy. Oprócz tego naprawiamy również awarie związane z nieładowaniem się akumulatora podczas jazdy czy blokowaniem się klucza w stacyjce. Serwisujemy również obudowy scyzorykowe, gdy nie można w nich złożyć grotu klucza. W celu usunięcia usterek wykonujemy takie prace, jak na przykład wymiana mikrowłączników pilota, akumulatora lub mocowania baterii. Nasi fachowcy docinają także nowy groty bądź serwisują microswitche.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Radom

Kolejną usługą znajdującą się w naszej ofercie jest dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych w Radomiu. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nasze przedsiębiorstwo jest jednym z niewielu w Polsce, które podejmuje się wykonania tego typu prac, ponieważ na krajowym rynku brakuje do tego surowca. My posiadamy jednak sprzęt firmy ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT. Jest ono przeznaczone do tworzenia profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani realizacją zadania, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: