Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych - Grajewo (Usługa zdalna)

W  pojazdach uszkodzeniu ulega naprawdę wiele podzespołów. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani przeprowadzeniem naprawy stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Grajewie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oferta, którą przygotowaliśmy, pozwala na realizację zadania bez wychodzenia z domu poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek – Grajewo

Nasza firma jest jednym z największych przedsiębiorstw z branży mechanicznej. Przygotowaliśmy zatem niezwykle szeroką ofertę, która obejmuje między innymi usługę naprawy stacyjek w Grajewie. Aby z niej skorzystać, nie trzeba nawet odwiedzać naszej pracowni. Wystarczy przejść do sklepu internetowego, a całe zadanie będzie można wykonać zdalnie. Kiedy warto skorzystać ze wspomnianej usługi? Przede wszystkim wtedy, gdy mają Państwo problem z blokowaniem się stacyjki, co skutecznie utrudnia włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Ponadto rozwiązujemy także problemy związane z awarią, która powoduje samoczynne cofanie się zapłonu. Klienci, którzy nam zaufają, mogą także zaopatrzyć się u nas w nowe i zregenerowane komponenty, a także zlecić nam ułożenie wkładu stacyjki, pod konkretny klucz. Do skorzystania z usług zapraszamy nie tylko właścicieli samochodów osobowych, ale również motocykli, ciężarówek, sprzętu budowlanego i rolniczego oraz wielu innych pojazdów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak wygląda naprawa stacyjki, zapoznaj się z poniższym materiałem wideo.

Naprawa zamków samochodowych – Grajewo

Oferta przygotowana przez naszą firmę nie ogranicza się jedynie do serwisu stacyjek. Oprócz tego proponujemy również między innymi usługę naprawy zamków samochodowych w Grajewie. Tego rodzaju działania można zlecić nam oczywiście zdalnie poprzez skorzystanie ze sklepu online. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem klucza do zamka lub gdy dojdzie w nim do ułamania grotu. Oprócz tego rozwiązujemy problem z blokowaniem się zamka, co utrudnia włożenie lub wyjęcie klucza. Klientom pomagamy także w sytuacjach, gdy grot obraca się, ale nie wywołuje to żadnej reakcji. Oferta naszej firmy to również sprzedaż fabrycznie nowych i zregenerowanych komponentów oraz układanie zamka pod konkretny klucz. Jest to przydatne szczególnie dla motocyklistów, którzy jednym kluczem będą w stanie nie tylko otworzyć narzędziówkę, ale też kufry boczne i centralny. Warto zaznaczyć, że wszelkie prace serwisowe realizujemy na potrzeby nie tylko właścicieli osobówek i motocykli, ale też ciężarówek, busów, quadów, ciężkiego sprzętu i wielu innych pojazdów.

Z poniższego filmy dowiesz się, jak naprawiamy zamki na przykładzie serwisu wykonanego w Mercedesie:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Grajewo

Klientom naszej firmy gwarantujemy najwyższy poziom świadczonych usług. Co jeszcze oprócz serwisu zamków i stacyjek oferujemy? Jest to między innymi naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Grajewie. W celu skorzystania z usługi wystarczy jedynie przejść do sklepu internetowego i wybrać interesującą Państwa usługę. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Między innymi wtedy, gdy występuje problem z otwieraniem pojazdu w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy. Oprócz tego rozwiązujemy również problemy z nieładowaniem się podczas jazdy akumulatora odpowiedzialnego za działanie pilota w autach marki BMW czy z blokowaniem się klucza w stacyjce. W celu wyeliminowania między innymi wspomnianych usterek wymieniamy mikro włączniki oraz naprawiamy ścieżki drukowane płytki klucza, zakładamy nową obudowę i docinamy grot czy instalujemy nową baterię.

Na filmie możesz zobaczyć, jak wymieniamy obudowę klucza:

 

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Grajewo

Dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy może stanowić problem. Wynika to z faktu, że na naszym rynku brakuje surowca, który umożliwia ich skopiowanie. Nie jest to jednak kłopotem dla naszego przedsiębiorstwa. W pracowni posiadamy bowiem specjalistyczny sprzęt firmy ANSAN. Chodzi konkretnie o urządzenie X-CUT. Dzięki niemu jesteśmy w stanie stworzyć profile kluczy nacinanych czy nawiercanych. Jeśli zatem jesteś zainteresowany usługą, skontaktuj się z nami. 

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: