Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Gdańsk (Usługa zdalna)

Z pewnością niejednokrotnie zdarzyło się Państwu szukać firmy specjalizującej się w naprawie zamków, stacyjek lub kluczy samochodowych w Gdańsku. Dzięki naszemu przedsiębiorstwu zrealizujecie wszystkie te zadania. Wystarczy skorzystać z naszego sklepu internetowego, a wszelkie usterki usuniecie bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek Gdańsk

Uszkodzenie stacyjki często wiąże się z brakiem możliwości odpalenia pojazdu. Niestety w większości przypadków samodzielna naprawa tego rodzaju komponentu jest niemożliwa. Jeśli zatem szukają Państwo miejsca, w którym wykonacie naprawę stacyjki w Gdańsku, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Dzięki naszemu sklepowi internetowemu całe zadanie zrealizujecie zdalnie. W naszej pracowni, dzięki wyspecjalizowanej kadrze i dostępowi do profesjonalnych maszyn, jesteśmy w stanie usnąć awarię stacyjki między innymi samochodu osobowego, ciężarówki, motocykla, quada, pojazdu budowlanego, a nawet autobusu. Jakiego rodzaju prac przeprowadzamy w celu eliminacji usterki? Pomagamy w takich sytuacjach jak, zablokowana stacyjka i brak możliwości jej przekręcenia, problem z włożeniem lub wyjęciem klucza z wkładu stacyjki, samoczynnie cofającym się zapłonem, ułożenie lub dopasowanie nowej stacyjki do klucza, sprzedażą nowych i regenerowanych stacyjek, wkładów oraz obudów - tak zwanych kopyt.

Naprawa zamków samochodowych Gdańsk

Działalność naszej firmy nie ogranicza się wyłącznie do usuwania usterek w stacyjkach. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani naprawą zamka samochodowego w Gdańsku, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Dzięki sklepowi online całe zadanie wykonacie bez konieczności odwiedzania naszego punktu stacjonarnego. Jakie konkretnie zadania można zlecić nam do wykonania? Usuwamy usterki związane między innymi z ciężkim wyjęciem lub włożeniem klucza do wkładu zamka, obracaniem się wkładu zamka wokół własnej osi po włożeniu kluczyka czy ułamaniu się i utkwienia fragmentu klucza lub innego przedmiotu we wkładzie zamka. Układamy - dostosowujemy wkłady zamka do klucza uruchomiającego stacyjkę, w przypadku kufrów motocyklowych jesteśmy w stanie dopasować zamki tak, aby kufry boczne, centralny oraz narzędziówka były obsługiwane  przy użyciu jednego klucza. Ponadto sprzedajemy nowe i poddane regeneracji wkłady zamków. Warto dodać, że przeprowadzamy naprawy w samochodach osobowych najbardziej znanych marek, takich jak Mercedes, BMW, Opel, Ford, Fiat czy Honda, a także w pojazdach mniej znanych producentów, w tym w Isuzu, Daihatsu czy Lancii. Oprócz tego pomagamy również posiadaczom boxów, relingów dachowych, kamperów, maszyn produkcyjnych czy narzędziówek.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Gdańsk

Klucze i piloty samochodowe są niestety wyjątkowo mocno narażone na uszkodzenia. Czasami wystarczy ich upadek nawet z niewielkiej wysokości, a urządzenie przestaje prawidłowo funkcjonować. Jeśli przydarzyła się Państwu taka sytuacja i chcecie naprawić klucz lub pilot samochodowy w Gdańsku, skorzystajcie z naszego sklepu internetowego. Nasi fachowcy dysponują bowiem wieloletnim doświadczeniem, które pozwala im usuwać usterki, takie jak na przykład niedziałająca funkcja otwierania i zamykanie auta, brak ładowania się akumulatora kluczyka podczas użytkowania pojazdu czy niedziałający system zbliżeniowego otwarcia, problem z odpaleniem i uruchomieniem pojazdu czy ziszczona obudowa. Oprócz tego usuwamy problem ze składaniem grotu lub pomagamy, gdy jest on wytarty i blokuje się w stacyjce lub zamku. Przeprowadzane przez nas prace obejmują najczęściej naprawę ścieżek drukowanych płytki, wymianę akumulatorów zasilających klucz czy naprawę gniazd mocowań baterii oraz wymianę obudów kluczy i docinanie nowych grotów.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Gdańsk

Nasza kolejna oferta dotyczy dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Gdańsku. Jako czołowa firma na rynku, jesteśmy jednym z niewielu przedsiębiorstw w kraju, które jest w stanie sprostać temu zadaniu, ponieważ w Polsce brakuje niezbędnego do tego surowca. Jesteśmy jednak w stanie poradzić sobie z tym dzięki maszynie marki ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam na tworzenie profili kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani realizacją usługi, zachęcamy do kontaktu.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: