Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Ciechanów (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo przedsiębiorstwa specjalizującego się w naprawie stacyjek, zamków lub kluczy samochodowych w Ciechanowie, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy, a awarię będzie można wyeliminować bez konieczności wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek Ciechanów

Stacyjki samochodowe, podobnie jak inne komponenty w pojeździe, mogą ulec uszkodzeniu. I choć wiele nawet autoryzowanych serwisów odmawia ich naprawy i zastępuje element nowym, nie zawsze jest to konieczne. Często wystarczy przeprowadzenie kilku prac, aby przywrócić część do pełnej sprawności. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki w Ciechanowie, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Realizację jakich prac można nam zlecić? Specjalizujemy się między innymi w usuwaniu usterek związanych z zablokowaniem się stacyjki, co powoduje brak możliwości włożenia, wyjęcia lub przekręcenia klucza. Pomagamy także w przypadku samoczynnego cofania się zapłonu. Na zlecenie Klientów dopasowujemy i układamy również stacyjki pod klucz. Warto dodać, że nasza oferta obejmuje także sprzedaż nowych i zregenerowanych egzemplarzy tego rodzaju produktów. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o przejście do sklepu online. Pomocy udzielamy nie tylko właścicielom samochodów osobowych, ale również ciężarówek, motocykli, busów, łodzi, skuterów i wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych Ciechanów

Naprawa zamków samochodowych dla mieszkańców Ciechanowa to kolejna z usług świadczonych przez naszą firmę. Podobnie, jak w przypadku serwisu stacyjek, tego rodzaju prace również realizujemy poprzez sklep online. Usunięcie jakich awarii można nam zlecić? Pomożemy Państwu między innymi w przypadku utkwienia przedmiotów w zamku, ułożeniu wkładu zamka pod klucz uruchamiający stacyjkę czy rozwiązaniu problemu związanego z trudnym włożeniem lub wyjęciem klucza z zamka i jego obracaniem się wokół własnej osi. Tego rodzaju usług realizujemy na rzecz właścicieli nie tylko osobówek najpopularniejszych i mniej znanych marek, ale również ciężarówek, motocykli, skuterów czy hulajnóg i rowerów elektrycznych. Warto zaznaczyć, że motocykliści mogą skorzystać z usługi ułożenia wkładu zamka w taki sposób, aby jednym kluczem możliwe było otwarcie kufrów bocznych, centralnego czy skrzynki narzędziowej. W naszym sklepie zaopatrzą się Państwo również w nowe i zregenerowane wkłady zamków.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Ciechanów

Korzystając z usług naszej firmy, mogą nam Państwo zlecić również naprawę i regenerację kluczy oraz pilotów w Ciechanowie. Oferta ta dostępna jest oczywiście w naszym sklepie internetowym, dlatego można z niej skorzystać całkowicie zdalnie. Na czym konkretnie polegają realizowane przez nas prace? Obejmują one rozwiązywanie takich problemów, jak między innymi:

  • nieskładanie się grota w scyzoryku,
  • nieładowanie się akumulatora podczas jazdy,
  • blokowanie się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grota,
  • niedziałająca funkcja otwierania i zamykania pojazdu kluczem lub w sposób zbliżeniowy.

W celu usunięcia omawianych awarii przeprowadzamy takie zabiegi, jak na przykład wymiana obudowy i docięcie grota, serwis ścieżek drukowanych płytki czy wymiana akumulatora zasilającego klucz.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Ciechanów

Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Ciechanowie, także zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Możemy się pochwalić, że tego rodzaju prace realizujemy jako jedna z nielicznych firm w kraju, ponieważ w Polsce brakuje surowca do realizacji tego typu prac. W jaki sposób wykonujemy więc kopie? Posiadamy urządzenie X-CUT tureckiej marki ANSAN, które pozwala tworzyć nam kopie kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc potrzebują Państwo naszej pomocy w omawianym zakresie, prosimy o kontakt. 

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: