Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Chojnice (Usługa zdalna)

Jeśli są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Chojnicach, zapraszamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Świadczymy bowiem pomoc, dzięki której wyeliminują Państwo wspomniane usterki bez wychodzenia z domu. Wystarczy bowiem przejść do sklepu internetowego, zamówić konkretną usługę i wysłać do nas uszkodzony element. Po jego naprawie, nasza firma odeśle kompletne zamówienie pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek Chojnice

Jeśli awaria stacyjki okaże się poważna, uruchomienie pojazdu staje się czasami niemożliwe. Nawet w takich przypadkach często nie jest jednak konieczny zakup nowej części, a wystarczy jego prawidłowy serwis. W przypadku zainteresowania naprawą stacyjki samochodowej w Chojnicach, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Na zlecenie Klientów usuwamy usterki związane między innymi z samoczynnym cofaniem się zapłonu czy zablokowanym komponentem uniemożliwiającym włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Wszystkie te usługi wykonujemy zdalnie, a można z nich skorzystać poprzez sklep internetowy. Znajdą w nim Państwo również nowe oraz zregenerowane stacyjki, które sprzedajemy. Warto podkreślić, że z usług serwisowych, które świadczymy, mogą skorzystać również posiadacze łodzi, skuterów, motocykli, quadów, ciężarówek, maszyn rolniczych, a także wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych Chojnice

Klienci, którzy zaufają naszemu przedsiębiorstwu mogą również zlecić naprawę zamków samochodowych w Chojnicach. W związku z tym, że tego rodzaju zlecenia również wykonujemy zdalnie, zapraszamy do zakupu usługi poprzez sklep internetowy. Dostępnych jest w nim również wiele części, w tym zregenerowane i nowe zamki. Jeśli chodzi o zakres wykonywanych przez nas prac, to Klientom pomagamy w przypadku złamania grota w zamku lub jeśli włożenie bądź wyjęcie z niego klucza jest utrudnione. Nasi pracownicy są również w stanie rozwiązać problem z obracającym się kluczem wokół własnej osi. Jeśli chodzi o marki serwisowanych przez nas aut, to w tym przypadku wachlarz usług jest naprawdę szeroki. Naprawiamy bowiem zamki zarówno w popularnych egzemplarzach, jak i w rzadko spotykanych na naszych drogach samochodach. Oprócz tego świadczymy również pomoc na rzecz właścicieli maszyn budowlanych i rolniczych, autobusów, ciężarówek czy motocykli. Ostatni z wymienionych mogą nam również zlecić ułożenie zamka w taki sposób, aby jednym kluczem możliwa była obsługa narzędziówki czy kufrów bocznych oraz centralnego.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Chojnice

Nasi Klienci z Chojnic mogą zlecić nam między innymi prace związane z naprawą i regeneracją kluczy oraz pilotów samochodowych. Tego rodzaju zadania również realizujemy zdalnie i mogą je Państwo zamówić poprzez sklep internetowy. Jakie konkretnie awarie usuwamy? Specjalizujemy się w naprawie na przykład:

  • funkcji zbliżeniowego otwarcia pojazdu,
  • modułów odpowiedzialnych za otwieranie lub zamknięcie pojazdu,
  • blokowania się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grotu,
  • systemu ładowania akumulatora kluczyka podczas jazdy.

Ponadto wymieniamy również obudowy i docinamy groty w przypadku, gdy klucz nie składa się w scyzoryku. W celu eliminacji wszelkich usterek wykonujemy takie prace, jak między innymi wymiana gniazd mocujących baterię oraz akumulatorów zasilających klucz, a także  regenerujemy ścieżki drukowane płytki.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Chojnice

Kolejną propozycją przygotowaną przez naszą firmę jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Chojnicach. Co ciekawe, w Polsce jest niewielka grupa firm, do której należymy, realizująca tego rodzaju zadania. Spowodowane jest to brakiem surowca niezbędnego do realizacji omawianych prac. W jaki sposób jesteśmy zatem w stanie sobie z tym poradzić? Posiadamy maszynę marki ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, pozwalające na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani skorzystaniem z naszej pomocy, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: