Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych Bytów (Usługa zdalna)

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Bytowie. Jak realizujemy tego rodzaju zadania? Cały proces odbywa się zdalnie. Wystarczy bowiem zamówić konkretną usługę poprzez sklep internetowy i przesłać do nas niesprawny element. Nasi fachowcy zajmą się jego naprawą, a po usunięciu usterki, kompletne zamówienie prześlemy pod wskazany przez Państwa adres. Dzięki temu całe zadanie można zrealizować bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek Bytów

Choć tradycyjne stacyjki w coraz większej liczbie pojazdów zastępowane są przyciskami służącymi do rozruchu samochodu, to po naszych drogach wciąż jeździ wiele aut wyposażonych w ten komponent. Jeśli jednak ulegną one awarii, odpalenie pojazdu może okazać się niemożliwe. Jeśli spotkała Państwa tego rodzaju awaria i szukacie miejsca do naprawy stacyjki samochodowej w Bytowie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem między innymi w usuwaniu usterek związanych z zablokowanie się stacyjki przez co wyjęcie, włożenie lub przekręcenie klucza jest niemożliwe, a także pomagamy w przypadku samoczynnego cofania się zapłonu. Ponadto, na zlecenie Klientów dopasowujemy i układamy również stacyjki pod klucz. Oprócz tego prowadzimy sprzedaż nowych i zregenerowanych egzemplarzy tego rodzaju produktów. Warto podkreślić, że nasza oferta dotyczy nie tylko samochodów osobowych, ale również busów, ciężarówek, autobusów, skuterów, motocykli, łodzi i wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych Bytów

Nasze przedsiębiorstwo świadczy również usługi obejmujące naprawę zamków samochodowych w Bytowie. Tego rodzaju zadania wykonujemy zdalnie, dlatego wszelkie naprawy mogą Państwo zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy bowiem odwiedzić nasz sklep internetowy i zamówić interesującą Was usługę. Znajdziecie w nim również nowe oraz zregenerowane wkłady zamków. Usuwaniem jakich usterek zajmuje się nasze przedsiębiorstwo? Na zlecenie Klientów naprawiamy awarie powodujące między innymi utrudnione włożenie i wyjęcie klucza z zamka czy jego obracanie się wokół własnej osi. Wyjmujemy również z jego wnętrza ułamane fragmenty klucza czy znajdujące się tam inne przedmioty uniemożliwiające prawidłowe działanie. Ponadto nasi fachowcy układają również wkład zamka pod klucz uruchamiający stacyjkę. Warto dodać, że nasza oferta dotyczy nie tylko najbardziej znanych i mniej popularnych marek aut, ale również rowerów i hulajnóg elektrycznych, sprzętu budowlanego oraz rolniczego, ciężarówek, autobusów i motocykli. Na potrzeby ostatnich z wymienionych układamy również wkłady zamka w taki sposób, aby jednym kluczem możliwe było otwarcie kufrów bocznych, centralnego czy narzędziówki.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych Bytów

Przygotowana przez naszą firmę oferta obejmuje również naprawę i regenerację kluczy oraz pilotów w Bytowie. Dzięki sklepowi internetowemu, tego rodzaju usługę również można zrealizować całkowicie zdalnie. Jeśli chodzi o zakres świadczonych przez nas działań to obejmuje on usuwanie awarii objawiających się między innymi niedziałającą funkcją otwierania i zamykania samochodu oraz zbliżeniowego otwarcia pojazdu. Ponadto pomagamy również w przypadku nieładowania się akumulatora podczas jazdy czy brakiem możliwości złożenia grota w scyzoryku. Nasze zadania polegają również na usunięciu usterek związanych z blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia się grota. W celu naprawy tego rodzaju awarii wymieniamy między innymi akumulator zasilający klucz oraz mocowania baterii, docinamy nowy grot i wymieniamy obudowę klucza czy naprawiamy ścieżki drukowane płytki.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Bytów

Zachęcamy także do skorzystania z naszej oferty dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Bytowie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nasze przedsiębiorstwo należy do wąskiej w naszym kraju grupy firm, które realizuje tego typu prace. Wynika to z faktu, że w Polsce bardzo trudno dostać surowiec potrzebny do wykonania omawianych zadań. Posiadamy jednak w swoim parku maszyn urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala tworzyć nam profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci uzyskania pomocy, zapraszamy do kontaktu. 

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: