Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Zielona Góra (Usługa zdalna)

Jako fachowcy z branży mechanicznej specjalizujemy się w realizacji wielu zadań. Z naszych usług mogą zatem Państwo skorzystać wtedy, gdy szukacie firmy oferującej naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Zielonej Górze. Każde z tych zadań możecie zrealizować bez wychodzenia z domu. Jak to możliwe? Wszystko dzięki sklepowi internetowemu. 

Naprawa stacyjek w Zielonej Górze

Jednym z komponentów, który w pojeździe może ulec uszkodzeniu, jest stacyjka. Jeśli szukają Państwo firmy, która oferuje ich serwis, mogą Państwo skorzystać z naszej oferty. Wystarczy przejść do sklepu online i zamówić konkretną usługę. Kiedy konkretnie warto skorzystać z naszej naprawy stacyjek w Zielonej Górze? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem w niej klucza. Częstym objawem awarii omawianej części jest również samoczynne cofanie się zapłonu, czego naprawę również można nam zlecić. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że oprócz prac serwisowych, specjalizujemy się także w układaniu stacyjek pod konkretny klucz, a także sprzedażą tego rodzaju części. Dostępne są zarówno fabrycznie nowe stacyjki, jak i poddane regeneracji. Jeśli chodzi o wszelkie naprawy, to mogą z nich skorzystać nie tylko właściciele samochodów osobowych różnych marek, ale także posiadacze motocykli, skuterów, pojazdów budowlanych, sprzętu rolniczego i nie tylko.

Jeśli zainteresowała Cię oferta, zobacz, w jaki sposób ją realizujemy:

Naprawa zamków samochodowych w Zielonej Górze

Nasi fachowcy specjalizują się nie tylko w serwisie stacyjek, ale również w naprawie zamków samochodowych z Zielonej Górze. Żeby skorzystać z tego rodzaju oferty, również wystarczy przejść do sklepu internetowego i wybrać preferowaną ofertę. Jeśli chodzi o awarie, których usunięciem możemy się zająć, to objawiają się one między innymi blokowaniem się zamka, przez co włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza jest utrudnione lub niemożliwe. Oprócz tego pomagamy osobom, które złamały w bębenku zamka klucz bądź jeśli utkwił w nim inny przedmiot. Nasza oferta to także sprzedaż nowych i zregenerowanych podzespołów oraz usługą układania wkładu zamka pod klucz, która jest niezwykle popularna wśród motocyklistów. Dzięki niej możliwe jest bowiem otwarcie wszystkich kufrów czy skrzynki narzędziowej przy pomocy zaledwie jednego klucza. W przypadku prac serwisowych pomoc oferujemy między innymi posiadaczom autobusów, maszyn rolniczych, łodzi, pojazdów specjalistycznych czy wspomnianych wcześniej osobówek oraz motocykli.

Przeprowadzane przez nas prace serwisowe dotyczące zamków można zobaczyć na poniższym filmie:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Zielonej Górze

Przygotowana przez nas oferta nie kończy się jedynie na serwisie zamków i stacyjek. Zachęcamy także do skorzystania z usługi naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Zielonej Górze, z której również można skorzystać poprzez sklep online. Jakie konkretnie awarie eliminujemy? Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów objawiających się na przykład nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy czy obracaniem się klucza wokół własnej osi bez wywołania żadnej reakcji. Ponadto pomagamy osobom mającym problem z niedziałającą funkcją otwierania i zamykania auta w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy bądź nieskładającym się grotem w obudowie scyzorykowej. Jakie działania wykonujemy w celu eliminacji omawianych awarii? Przeprowadzamy na przykład:

  • wymianę obudowy wraz z docięciem nowego grotu,
  • montaż nowej baterii lub wymianę jej mocowania ,
  • serwis microswitchy, mikro włączników i ścieżek drukowanych.

Zobacz, jak radzimy sobie z naprawą kluczy i pilotów samochodowych:

 

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Zielonej Górze

Kolejną usługą w portfelu naszej firmy jest dorabienie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Zielonej Górze. Co ciekawe, jesteśmy jedną z niewielu firm w kraju świadczących tego rodzaju ofertę, ponieważ na polskim rynku brakuje surowca do wykonywania kopii. Dla nas nie jest to jednak żadnym problemem, ponieważ posiadamy dysponujemy turecką maszyną ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam na tworzenie profili zarówno kluczy nacinanych, jak i nawiercanych. Jeśli zatem chcą Państwo dorobić któryś z wymienionych kluczy, zachęcamy do kontaktu.

Na filmie można również zobaczyć, jak realizujemy omawiane zadania: