Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Zamość (Usługa zdalna)

Klienci chcący naprawić stacyjkę, zamek lub klucz samochodowy w Zamościu, mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez nasze przedsiębiorstwo. Tego rodzaju prace realizujemy całkowicie zdalnie, poprzez sklep internetowy. Wystarczy zamówić w nim konkretną usługę i wysłać do nas uszkodzoną cześć, a my po wykonaniu niezbędnych prac odeślemy ją pod wskazany adres. Dzięki temu można zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale też cenny czas!

Naprawa stacyjek samochodowych – Zamość

W samochodach awarii ulegają różnego typu części. Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek samochodowych w Zamościu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki sklepowi internetowemu jesteśmy w stanie pomóc w wielu przypadkach całkowicie zdalnie. Z naszych usług warto skorzystać między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z samoczynnym cofaniem się zapłonu czy z wkładaniem, wyjmowaniem i obracaniem klucza w stacyjce. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być między innymi blokujący się komponent. Poza realizacją wymienionych napraw nasi fachowcy zajmują się także układaniem stacyjek pod konkretny klucz, aby jednym egzemplarzem można było zarówno uruchamiać pojazd, jak i go otwierać, a także sprzedażą fabrycznie nowych i zregenerowanych stacyjek. Warto dodać że wszelką pomoc udzielamy właścicielom samochodów osobowych, motocykli, ciężarówek, autokarów, busów i szeregu innych pojazdów.

Na filmie możesz zobaczyć, jak krok po kroku przebiega naprawa stacyjek samochodowych:

Naprawa zamków samochodowych – Zamość

Kolejną usługą znajdującą się w naszej bogatej ofercie jest naprawa zamków samochodowych w Zamościu. W tym przypadku także pomagamy zdalnie poprzez sklep online. Mogą nam Państwo zlecić wykonanie prac między innymi wtedy, gdy w pojeździe również występuje problem z wkładaniem wyjmowaniem i obracaniem klucza w zamku, pojazd nie reaguje na jego przekręcenie czy gdy w części dojdzie do pęknięcia grotu lub utkwienia w niej innego przedmiotu. Oprócz tego nasza oferta obejmuje też sprzedaż nowych i zregenerowanych komponentów oraz ich układanie pod konkretny klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych ofert zachęcamy w szczególności motocyklistów, ponieważ jej wykonanie sprawi, że jednym kluczem będzie otworzyć kufry boczne i centralny oraz skrzynkę narzędziową. Powyższe prace naprawcze wykonujemy oczywiście nie tylko na potrzeby cyklistów i posiadaczy samochodów osobowych, ale też między innymi busów, pojazdów budowlanych i rolnych, łodzi oraz szeregu innych.

Przed złożeniem zamówienia chcesz zobaczyć jak serwisujemy zamki? Obejrzyj poniższe video:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Zamość

Do skorzystania z naszego sklepu online zachęcamy także wtedy, gdy szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie kluczy i pilotów samochodowych w Zamościu. Warto z niej skorzystać w wielu przypadkach, a szczególnie wtedy, gdy mają Państwo problemy objawiające się w następujący sposób:

  • tradycyjne lub zbliżeniowe otwarcie auta nie funkcjonuje prawidłowo,
  • w trakcie jazdy nie ładuje się akumulator zasilający klucz,
  • nie można złożyć grotu w obudowie scyzorykowej,
  • dochodzi do blokowania się klucza w stacyjce lub w zamku.

Wymienione awarie jesteśmy w stanie usunąć między innymi poprzez serwis  ścieżek drukowanych, wymianę mikro włączników, akumulatora zasilającego klucz czy docięcie grotu i jego montaż w nowej obudowie.

Na poniższych filmach można zobaczyć, jak realizujemy omawiane zadanie:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Zamość

Przedstawienie naszej oferty zakończymy na dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Zamościu. I warto w tym miejscu zaznaczyć, że nasza firma jest w stanie realizować tego rodzaju prace, jako jedna z nielicznych w Polsce, bo na naszym rynku brakuje niezbędnego do tego surowca. W naszym parku maszyn posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci złożenia zlecenia prosimy o kontakt.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, na którym pokazujemy jak dorabiamy wspomniane rodzaje kluczy: