Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Węgorzewo (Usługa zdalna)

Zapraszamy do lektury przygotowanego przez nas materiału, w którym szczegółowo przedstawiamy ofertę naszej firmy, która dotyczy naprawy stacyjek, zamków, kluczy samochodowych oraz dorabiania kluczy w Węgorzewie. W jaki sposób można skorzystać z naszych usług? Całkowicie zdalnie, poprzez sklep internetowy!

Naprawa stacyjek – Węgorzewo

Samochody osobowe wyposażone są w stacyjki różnego typu.  Niezależnie jednak od tego,  w jaki sposób odpalany jest Państwa pojazd, element ten może ulec uszkodzeniu. Jeśli dojdzie do tego typu sytuacji, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oferujemy bowiem usługę naprawy stacyjek w Węgorzewie poprzez nasz sklep internetowy. Kiedy Klienci mogą się do nas zgłosić? Między innymi w przypadku trudnego włożenia, wyjęcia lub obracania klucza w stacyjce. Oprócz tego rozwiązujemy również problem samoczynnego cofania się zapłonu. Warto dodać, że nasza oferta obejmuje także usługę układania wkładu stacyjki pod klucz otwierający pojazd. Ponadto oferujemy również sprzedaż tego rodzaju komponentów. Zaopatrzyć można się u nas między innymi w stacyjki nowe oraz zregenerowane. Jeśli chodzi o usługę serwisu to dedykowana jest ona między innymi właścicielom aut osobowych, busów, ciężarówek, motocykli, skuterów, maszyn rolniczych oraz wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych – Węgorzewo

Podobnie, jak stacyjka, uszkodzeniu może ulec również zamek samochodowy. W jaki sposób objawiają się awarie z nim związane? Dochodzi między innymi do blokowania się w nim klucza czy trudności z jego obróceniem, włożeniem bądź wyjęciem. Częstym problemem jest również złamanie się klucza we wkładzie zamka lub utkwienia w nim innego typu przedmiotów co uniemożliwia prawidłowe działania. W tego typu sytuacjach zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy zamków w Węgorzewie. Oprócz tego zajmujemy się także ich układaniem, co jest szczególnie przydatne w przypadku motocyklistów. Nasi fachowcy mogą bowiem w taki sposób skonfigurować zamek, aby jednym kluczem możliwe było zarówno  otwarcie kufrów bocznych i centralnego kufra oraz narzędziówki. Warto dodać, że prowadzimy również sprzedaż komponentów nowych i zregenerowanych, a ofertę usług proponujemy poprzez sklep internetowy między innymi wspomnianym wcześniej motocyklistom i posiadaczom samochodów osobowych. Oprócz tego do skorzystania z oferty zachęcamy również właścicieli autobusów, ciężarówek, maszyn budowlanych i rolniczych, a nawet posiadaczy łodzi.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Węgorzewo

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Węgorzewie. W tym przypadku usługi również świadczymy poprzez sklep online. Jakie konkretnie prace wykonujemy? Zajmujemy się między innymi wymianą obudów kluczy, baterii i ich mocowań, serwisem ścieżek drukowanych płytki czy wymianą mikro włączników tzw. microswitchy. Nasza oferta obejmuje także docięcie grotu klucza. Wspomniane prace pozwalają wyeliminować usterki objawiające się między innymi nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz, nieskładaniem się grota w scyzoryku, awarią funkcji otwierania i zamykania auta w sposób zbliżeniowy oraz tradycyjny czy blokowaniem się klucza z powodu naruszenia jego konstrukcji.

Dorabianie kluczy nietypowych, przywiezionych z zagranicy - Węgorzewo

Dzięki specjalistycznym narzędziom, będącym na wyposażeniu naszej pracowni, jesteśmy w stanie zaoferować również dorabianie kluczy nietypowych, przywiezionych z zagranicy w Węgorzewie. Pozwala nam na to maszyna Tureckiej firmy ANSAN. Urzadzenie X-CUT to zawansowana elektroniczna maszyna do tworzenia profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Dzięki niej możemy teraz wyprodukować nowy klucz i skopiować wzór klucza dostarcznego przez klienta, nawet jeśli nie ma go w naszym magazynie.W tym przypadku usługi również świadczymy poprzez sklep online, bez potrzeby wychodzenia z domu.