Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Warszawa (Usługa zdalna)

Nasze przedsiębiorstwo już od wielu lat świadczy usługi związane z naprawą stacyjek, zamków i kluczy samochodowych. Z oferty, mogą skorzystać mieszkańcy całej Polski, w tym oczywiście Warszawy. To efekt tego, że posiadamy sklep internetowy, który pozwala nam na zdalną realizację zadań. Kiedy warto zlecić nam przeprowadzenie tego rodzaju prac? Powodów do ich realizacji jest naprawdę wiele.

Naprawa stacyjek – Warszawa

Jednym z podstawowych zadań, których realizacją zajmują się nasi specjaliści, jest naprawa stacyjek w Warszawie. Co ciekawe, żeby skorzystać z usługi nie trzeba nawet wychodzić z domu. Poprzez sklep internetowy serwis można wykonać całkowicie zdalnie. Warto z niego skorzystać w przypadku wystąpienia awarii takich jak na przykład blokowanie się omawianego komponentu, przez co włożenie, wyjecie lub obrócenie klucza jest niezwykle trudne lub niemożliwe. Oprócz tego pomagamy także w sytuacja, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Ponadto w naszym sklepie można zaopatrzyć się w nowe i zregenerowane podzespoły, a także zlecić nam ich ułożenie pod konkretny klucz, dzięki czemu jednym egzemplarzem będzie można otworzyć pojazd oraz go uruchomić. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe to realizujemy je oczywiście na rzecz właścicieli aut osobowych, ale nie tylko. Polecamy się również motocyklistom czy posiadaczom innych pojazdów, w tym ciężarówek, camperów, quadów czy maszyn rolniczych i budowlanych.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak naprawiamy stacyjki, obejrzyj poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Warszawa

Poza usuwaniem awarii ze stacyjek, Klienci mogą nam także zlecić naprawę zamków samochodowych w Warszawie. W tym przypadku także pomagamy zdalnie poprzez sklep online. Kiedy warto się do nas zgłosić? Na przykład wtedy, gdy w omawianej części dojdzie do złamania klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu, co uniemożliwia prawidłowe działanie. Jesteśmy w stanie rozwiązać także problem objawiający się obracaniem się klucza wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji, a także podobnie jak w poprzednim przypadku serwisujemy zablokowane zamki. Oprócz tego sprzedajemy je w wersji zregenerowanej i fabrycznie nowej wraz z usługą ułożenia komponentu pod konkretny klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych usług zachęcam w szczególności motocyklistów. Dzięki niej jednym egzemplarzem będzie można bowiem nie tylko otworzyć kufry boczne i centralny ale też skrzynkę narzędziową. Jeśli chodzi o jakiekolwiek prace serwisowe związane z zamkami, to mogą zgłosić się do nas, poza oczywiście posiadaczami osobówek i motocykli, właściciele na przykład busów, autokarów, pojazdów ciężki, a nawet łodzi.

Poniżej prezentujemy film, na którym można zobaczyć, jak serwisujemy zamki:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Warszawa

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Warszawie to kolejna z usług znajdujących się w naszym portfolio. Jak zapewne się Państwo domyślają, z niej również można skorzystać poprzez sklep internetowy. Zachęcamy do tego przede wszystkim wtedy, gdy mają Państwo problem z:

  • blokowaniem się klucza w stacyjce z powodu wytarcia grotu,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz,
  • składaniem klucza w obudowie scyzorykowej,
  • otwieraniem i zamykaniem pojazdu w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy.

W celu rozwiązania wymienionych i wielu innych awarii przeprowadzamy prace polegające między innymi na: serwisie mikro włączników i ścieżek drukowanych płytki, wymianie baterii lub jej mocowania czy docięciu grotu oraz jego instalacji w nowej obudowie.

Zachęcamy również do obejrzenia poniższego video, na którym prezentujemy przykładową realizację:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Warszawa

Kolejne zadanie, którego realizacji mogą podjąć się zatrudniani przez nas fachowcy dotyczy dorabiania kluczy nietypowy i przywiezionych z zagranicy w Warszawie. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jesteśmy jedną z niewielu firm na polskim rynku, która specjalizuje się w tego rodzaju pracach. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, że w naszym kraju brakuje surowca, który pozwala na wykonywanie kopii omawianych kluczy. Posiadamy jednak specjalną maszynę marki ANSAN. To urządzenie X-CUT, które pozwala na tworzenie profili nacinanych oraz nawiercanych. Jeśli zatem zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt.

Sposób, w jaki dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy prezentujemy na poniższym filmie: