Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Toruń (Usługa zdalna)

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Toruniu. Jeśli zatem szukają Państwo specjalistów, którzy rozwiążą problemy z wymienionymi podzespołami, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wszelkie problemy jesteśmy w stanie rozwiązać zdalnie, poprzez sklep online.

Naprawa stacyjek – Toruń

Jednym z kluczowych obszarów działalności naszej firmy jest naprawa stacyjek w Toruniu. Jako liderzy krajowego rynku jesteśmy w stanie pomóc Państwu w przypadku rozmaitych awarii, które objawiają się między innymi samoczynnym cofaniem się zapłonu czy blokowaniem się wspomnianego komponentu, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest wyjątkowo trudne. Ponadto nasz oferta obejmuje także układanie stacyjek pod konkretny klucz oraz ich sprzedaż w wersji fabrycznie nowej i zregenerowanej. Jeśli zatem posiadają Państwo samochód osobowy, motocykl lub jakikolwiek inny pojazd, w tym między innymi ciężarówkę, sprzęt budowlany czy rolniczy, zachęcamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Sklep online, który prowadzimy, umożliwia realizację zadania bez konieczności wychodzenia z domu.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak naprawiamy stacyjki samochodowe:

Naprawa zamków samochodowych – Toruń

Poza serwisem stacyjek nasza firma oferuje także naprawę zamków samochodowych w Toruniu. W tym przypadku także możemy pomóc Państwu zdalnie, poprzez sklep internetowy. Do skorzystania z usług zatrudnianych przez nas specjalistów zachęcamy szczególnie wtedy, gdy obracanie klucza w omawianej części nie wywołuje żadnej reakcji lub jeśli złamią Państwo grot w zamku. Oprócz tego serwisujemy także zacinające się podzespoły, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie kluczyka jest nad wyraz trudne. Nasze działania związane z zamkami nie kończą się jednak wyłącznie na ich naprawie. Zajmujemy się także ich sprzedażą w wersji nowej i zregenerowanej, a także układaniem pod konkretny klucz. Ostatnie z wymienionych zadań polecamy w szczególności motocyklistom, ponieważ dzięki niemu jednym kluczem możliwe będzie otwarcie narzędziówki czy kufrów – bocznych i centralnego. W przypadku prac naprawczych do współpracy zapraszamy poza wspomnianymi motocyklistami i posiadaczami osobówek także właścicieli innych pojazdów, w tym autokarów, ciężarówek, busów, maszyn rolniczych, ciężkiego sprzętu budowlanego, a nawet łodzi czy motorówek.

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób naprawiamy zamki samochodowe? Zobacz przygotowany przez nas film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Toruń

Klienci z Torunia mogą liczyć na naszą pomoc także w naprawie kluczy i pilotów samochodowych. I jak łatwo można się domyślić, w tym przypadku także pomagamy zdalnie poprzez sklep internetowy. Prace, które realizujemy, polegają między innymi na docięciu nowego grota i jego montażu w nowej obudowie, serwisie mikro włączników, microswitchy i ścieżek drukowanych płytki czy wymianie baterii lub jej mocowania. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozwiązać awarie, poprzez które występują problemy z:

  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz,
  • otwarciem samochodu w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny,
  • złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy przykładową realizację zadania:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Toruń

Kolejną usługą znajdującą się w naszym portfelu ofertowym jest dorabianie kluczy nietypowych i przewiezionych z zagranicy w Toruniu. Usługa ta dla wielu krajowych podmiotów może okazać się problematyczna ze względu na brak surowca w Polsce, który jest niezbędny do wykonania kopii. Dlaczego dla nas nie stanowi to problemu? Ponieważ posiadamy sprzęt marki ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT. Dzięki niemu możemy stworzyć profile kluczy nacinanych oraz nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z tej usługi, zapraszamy do kontaktu.

Na przygotowanym przez nas filmie możesz sprawdzić, jak przebiega dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy: