Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Tomaszów Lubelski (Usługa zdalna)

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi usługi naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Tomaszowie Lubelskim. Każde z tych zadań jesteśmy w stanie zrealizować zdalnie poprzez sklep online. Jak to możliwe? Wystarczy wysłać nam uszkodzoną część, a my przeprowadzimy niezbędne naprawy i odeślemy ją pod wskazany adres. Zapraszamy zatem do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

Naprawa stacyjek samochodowych – Tomaszów Lubelski

Jeśli mają państwo problem z uruchomieniem swojego pojazdu, nie oznacza to, że uszkodzeniu uległ akumulator. Może się zdarzyć, że posłuszeństwa odmówiła stacyjka. W takim przypadku nie trzeba jednak kupować nowego komponentu. Warto skorzystać z usług naszej firmy. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Tomaszowie Lubelskim. Poprzez sklep internetowy jesteśmy w stanie rozwiązać problemy objawiające się między innymi samoczynnym cofaniem się zapłonu czy utrudnionym wkładaniem, wyjmowaniem oraz obracaniem klucza w stacyjce. Oprócz tego nasza oferta obejmuje też usługę jej układania pod klucz, dzięki czemu jednym egzemplarzem można uruchomić pojazd, a także go otworzyć i zamknąć. W naszej ofercie można również znaleźć zregenerowane i fabrycznie nowe podzespoły. Jeśli chodzi o prace serwisowe, to realizujemy je na rzecz właścicieli aut osobowych, motocykli, skuterów, quadów, ciężarówek, busów, autobusów i wielu innych pojazdów.

Zachęcamy również do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak naprawiamy stacyjki samochodowe:

Naprawa zamków samochodowych – Tomaszów Lubelski

Kolejną usługą, którą możemy zrealizować na Państwa zlecenie, jest naprawa zamków samochodowych w Tomaszowie Lubelskim. Wykonujemy ją oczywiście poprzez sklep online. Kiedy warto skorzystać z pomocy naszych specjalistów? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z blokowaniem się omawianego podzespołu, czego efektem jest utrudnione wkładanie, wyjmowanie oraz obracanie klucza. Pomagamy także zarówno wtedy, gdy jego obrócenie w zamku nie przynosi żadnego efektu, jak i również, gdy dojdzie do złamania w nim grota lub utkwienia innego przedmiotu. Nasza oferta to także sprzedaż nowych i zregenerowanych zamków samochodowych i ich układanie pod konkretny klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych ofert zachęcamy w szczególności motocyklistów, ponieważ dzięki niej jednym kluczem można otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne i centralny. Wszelkie prace serwisowe mogą nam zlecić oczywiście wspomniani już motocykliści i właściciele aut osobowych, ale nie tylko. Pomagamy też kierowcom ciężarówek, posiadaczom maszyn rolniczych i sprzętu budowlanego, a nawet Łodzi.

Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda serwis zamków w pojazdach, obejrzyj poniższy film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Tomaszów Lubelski

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje również naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Tomaszowie Lubelskim. Podobnie jak poprzednie usługi realizujemy ją poprzez sklep internetowy. Warto zgłosić się do nas w celu uzyskania pomocy w wielu przypadkach, w tym między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z:

  • nieładowaniem się podczas jazdy akumulatora zasilającego klucz,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub w zamku z powodu wytarcia grotu,
  • otwarciem auta w sposób tradycyjny i zbliżeniowy,
  • złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej.

Żeby rozwiązać te problemy przeprowadzamy prace polegające na przykład na serwisie  ścieżek drukowanych, wymianie mikro włączników lub docięciu grotu i jego montażu w nowej obudowie.

Naszą przykładową realizację możesz zobaczyć na filmach:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Tomaszów Lubelski

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Tomaszowie Lubelskim to kolejne zadania, które możemy wykonać na Państwa zlecenie. Co ciekawe, będzie sobie w stanie z tym poradzić, jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w kraju, ponieważ na rodzimym rynku brakuje surowca, który jest niezbędny podczas realizacji takich prac. My dysponujemy jednak turecką maszyną ANSAN, a konkretnie urządzeniem X-CUT, które umożliwia nam tworzenie profili kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli więc zainteresowała Państwa omawiana oferta, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy również do obejrzenie filmu, na którym pokazujemy, w jaki sposób wykonujemy tego typu zadania: