Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Świecie (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Świeciu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Od wielu lat zajmujemy się w realizacją tego rodzaju zadań, a także posiadamy bogato wyposażony park maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Co ważne, robimy to całkowicie zdalnie poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek – Świecie

Naprawa stacyjek samochodowych w Świeciu to jedno z zadań, które jesteśmy w stanie zrealizować na Państwa zlecenie. Żeby skorzystać z tego rodzaju usługi nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i wybrać konkretną ofertę. Warto to zrobić między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z blokowaniem się omawianego komponentu. Objawia się to utrudnionym wkładaniem, wyjmowaniem czy obracaniem klucza. Ponadto naprawiamy także stacyjkę, w której dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Przygotowana przez nas oferta obejmuje również układanie omawianego podzespołu pod konkretny klucz, a także specjalizujemy się w sprzedaży nowych i zregenerowanych stacyjek. Jeśli chodzi o prace serwisowe, to warto zaznaczyć, że realizujemy je nie tylko na zlecenie właścicieli samochodów osobowych, ale też busów, autokarów, ciężarówek, a nawet pojazdów specjalistycznych, motocykli czy quadów.

Zobacz sam, jak radzimy sobie z wykonywaniem tego typu zadań:

Naprawa zamków samochodowych – Świecie

Poza usuwaniem awarii w stacyjkach, nasi fachowcy zajmują się także naprawą zamków samochodowych w Świeciu. W tym przypadku także pomocny okazuje się nasz sklep online, który umożliwia serwis zdalny. Zachęcamy do skorzystania z tego rodzaju oferty między innymi wtedy, gdy we wspomnianym podzespole dojdzie do złamania klucza lub utkwienia w nim innego przedmiotu. Pomagamy także w przypadku, gdy obracanie klucza w zamku nie wywołuje żadnej reakcji lub gdy dochodzi do blokowania się komponentu, przez co podobnie jak w przypadku stacyjki, włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest trudne lub niemożliwe. Oprócz tego można się u nas oczywiście zaopatrzyć w zregenerowane i fabrycznie nowe zamki lub zlecić nam ich ułożenie pod konkretny klucz. Ostatnia z wymienionych usług jest wyjątkowo popularna wśród motocyklistów, ponieważ dzięki niej możliwe jest otwarcie jednym kluczem kufrów bocznych i centralnego, skrzynki narzędziowej. W przypadku wszelkich prac serwisowych pomagamy oczywiście nie tylko motocyklistom i właścicielom aut osobowych, ale też wielu innych pojazdów, w tym budowlanych i rolniczych, ciężarówek, a nawet łodzi czy camperów.

Obejrzyj poniższy film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy zamki samochodowe:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Świecie

Na potrzeby mieszkańców Świecia możemy zająć się też naprawą kluczy i pilotów samochodowych. Podobnie jak w przypadku poprzednich usług, całe zadanie możliwe jest do zrealizowania poprzez sklep internetowy. Zachęcamy do skorzystania z oferty między innymi w sytuacjach, w których mają Państwo problem z:

  • nieładowaniem się akumulatora w pilocie,
  • niedziałającą funkcją zbliżeniowego bądź tradycyjnego otwarcia auta,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce,
  • złożeniem grota w obudowie scyzorykowej.

Żeby rozwiązać wymienione usterki nasi fachowcy realizują takie zadania jak: serwis microswitchy, mikro włączników i ścieżek drukowanych, docięcie nowego grotu i jego montaż w nowej obudowie, wymiana baterii lub jej mocowania.

Zachęcamy również do obejrzenia poniższego flimu, na którym prezentujemy, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Świecie

Poza wymienionymi wyżej usługami nasi specjaliści mogą zająć się także dorobieniem klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Świeciu. Co ciekawe, nasza firma to jedno z niewielu przedsiębiorstw w Polsce, które świadczy tego rodzaju usługi. Wynika to z faktu, że w naszym kraju brakuje surowca, który jest niezbędny do wykonania kopii. Posiadamy jednak turecką maszynę ANSAN, dzięki czemu możemy sprostać Państwa oczekiwaniom. Urządzenie X-CUT pozwala nam bowiem na stworzenie zarówno profili nacinanych, jak i nawiercanych. Jeśli zatem zainteresowała Państwa omawiana usługa, zachęcamy do kontaktu z nami.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: