Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Świebodzin (Usługa zdalna)

Jeśli są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Świebodzinie, serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a także bogato wyposażony park maszyn, dzięki któremu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Co ważne, realizujemy je zdalnie poprzez sklep online.

Naprawa stacyjek w Świebodzinie

W różnego typu pojazdach uszkodzeniu ulegają nie tylko podzespoły związane z zawieszeniem, silnikiem czy układem wydechowym. Na awarie narażonych jest również wiele innych części. W przypadku, gdyby szukali Państwo firmy oferującej naprawę stacyjek w Świebodzinie, zapraszamy do wyboru naszej firmy. Żeby skorzystać z usługi, wystarczy przejść do sklepu online i wybrać konkretną ofertę. Warto to zrobić między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce. Pomagamy także wtedy, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu oraz w wielu innych przypadkach. Ponadto można nam zlecić ułożenie omawianego komponentu pod konkretny klucz lub zakupić u nas nowy bądź zregenerowany komponent. Warto dodać, że ofertę serwisową kierujemy nie tylko do właścicieli aut osobowych, ale także motocykli, busów, samochodów ciężarowych czy pojazdów specjalistycznych.

Na poniższym filmie zobaczysz, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych w Świebodzinie

Oprócz serwisu stacyjek oferujemy także naprawę zamków samochodowych w Świebodzinie. W tym przypadku usługę również można zrealizować bez wychodzenia z domu poprzez sklep internetowy. Warto to zrobić w wielu przypadkach. Pomagamy Klientom, którzy mają problem na przykład z blokowaniem się wkładki zamka, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest niemożliwe. Ponadto rozwiązujemy problem obracania się klucza w zamku bez wywołania jakiejkolwiek reakcji, a także serwisujemy części, w których dojdzie do złamania grotu lub utkwienia w nich innego przedmiotu. W tym przypadku nasza oferta także obejmuje sprzedaż zregenerowanych i nowych podzespołów oraz ich ułożenie pod konkretny klucz. Usługa ta jest popularna szczególnie wśród motocyklistów. Poprzez jej realizację, jednym kluczem odpalą oni swój pojazd, a także otworzą skrzynkę narzędziową, kufer centralny i boczne. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt. Wszelkie naprawy wykonujemy także na zlecenie między innymi posiadaczy autokarów, pojazdów budowlanych, techniczny oraz rolnych, a nawet łodzi.

Jeśli ciekawi Cię, jak wygląda naprawa zamka samochodowego, zobacz poniższy film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Świebodzinie

Szeroka oferta naszej firmy obejmuje także naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Świebodzinie. Jak się pewnie Państwo domyślają, ją również można zrealizować poprzez sklep online. Kiedy konkretnie warto skorzystać z usługi? Na przykład wtedy, gdy nie mogą Państwo złożyć grotu klucza w obudowie scyzorykowej, nie dochodzi do ładowania się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy lub gdy klucz blokuje się w stacyjce. W celu wyeliminowania tego rodzaju usterek przeprowadzamy między innymi następujące zadania:

  • wymieniamy mocowania baterii,
  • serwisujemy mikro włączniki, microswitche oraz ścieżki drukowane,
  • docinamy nowy grot i instalujemy go w nowej obudowie,
  • wymieniamy akumulatorki zasilające klucz.

Chcesz zobaczyć, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe? Obejrzyj film:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Świebodzinie

Kolejną propozycją naszej firmy jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Świebodzinie. Nasze przedsiębiorstwo jako jedno z niewielu w kraju jest w stanie sprostać temu zadaniu. Wynika to przede wszystkim z braku na rynku surowca niezbędnego do wykonania kopii. Jesteśmy jednak w stanie sobie z tym poradzić, dzięki maszynie X-CUT firmy ANSAN. Umożliwia nam ona bowiem tworzenie zarówno profili nacinanych, jak i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z ugługi, zachęcamy do kontaktu.

Na filmie można z kolei zobaczyć, jak wykonujemy wspomniane prace: