Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Świdnik (Usługa zdalna)

Jeśli szukasz firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Świdniku, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Każdą z tych usług realizujemy zdalnie, poprzez sklep online. Jak to możliwe? Wystarczy wysłać do nas uszkodzony komponent, a my zajmiemy się jego serwisem, a po przywróceniu go do pełnej sprawności nadamy przesyłkę pod wskazany adres. Szczegółowe informacje dostępne są poniżej.

Naprawa stacyjek samochodowych – Świdnik

Oferta naszej firmy obejmuje między innymi naprawę stacyjek samochodowych w Świdniku. Jako jedno z czołowych przedsiębiorstw na rynku jesteśmy w stanie pomóc Państwu w przypadku rozmaitych awarii. Co ważne, wszelkie naprawy nie wymagają nawet wychodzenia z domu, ponieważ realizujemy je poprzez sklep internetowy. Jakie konkretnie awarie usuwamy? Pomagamy między innymi wtedy, gdy w Państwa pojeździe występuje problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce. Oprócz tego rozwiązujemy problem samoczynnego cofania się zapłonu. Nasza oferta obejmuje także usługę układania stacyjki pod klucz, aby jednym egzemplarzem można było nie tylko uruchomić pojazd, ale również go otworzyć. Dodatkowo zajmujemy się sprzedażą nowych i zregenerowanych komponentów. Warto podkreślić, że na naszą pomoc mogą liczyć nie tylko posiadacze samochodów osobowych, ale też między innymi motocykli, ciężarówek, autobusów, skuterów i wielu innych pojazdów.

Zobacz również przygotowane przez nas video, na którym prezentujemy, w jaki sposób wykonujemy tego typu prace:

Naprawa zamków samochodowych – Świdnik

Poza serwisem stacyjek nasza firma oferuje również naprawy zamków samochodowych w Świdniku. Kiedy konkretnie Warto skorzystać z tego rodzaju usług? Między innymi wtedy, gdy mają państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w zamku, co zwykle jest skutkiem blokowania się omawianego podzespołu. Oprócz tego pomagamy osobom, które mogą obrócić klucz w zamku, ale nie wywołuje to żadnej reakcji. Rozwiązujemy też problem ułamanego grotu klucza w zamku, a także specjalizujemy się w sprzedaży omawianych komponentów w wersji fabrycznie nowej i zregenerowanej. Klienci mogą zlecieć nam również ułożenie zamka pod konkretny klucz, do czego zachęcamy w szczególności motocyklistów. Dzięki temu jednym egzemplarzem będzie można nie  otworzyć kufry boczne i centralny ale też skrzynkę narzędziową. Warto w tym miejscu podkreślić, że wszelkie prace serwisowe realizujemy oczywiście poprzez sklep internetowy, a mogą z nich skorzystać nie tylko motocykliści czy właściciele osobówek, ale też posiadacze na przykład sprzętu rolniczego czy budowlanego, autokarów, camperów, a nawet łodzi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak serwisujemy zamki w pojazdach, obejrzyj poniższy film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Świdnik

Kolejne prace, które realizują zatrudniani przez nas specjaliści, polegają na naprawie kluczy i pilotów samochodowych w Świdniku. Jak łatwo można się domyślić, realizujemy je oczywiście poprzez sklep internetowy. Klientom jesteśmy w stanie pomóc między innymi wtedy, gdy w ich pojeździe dochodzi do problemów objawiających się na przykład nieładowaniem się podczas jazdy akumulatora zasilającego klucz, problemami z otwieraniem auta w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny czy blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku z powodu jego wytarcia. W celu wyeliminowania wspomnianych oraz wielu innych awarii przeprowadzamy pracę polegające między innymi na:

  • docięciu grotu i jego instalacji w nowej obudowie,
  • serwisie ścieżek drukowanych,
  • wymianie mikro włączników i gniazd mocowania baterii.

Na poniższych filmach możesz zobaczyć, jak wykonujemy omawiane zadania:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Świdnik

Szeroka oferta naszego przedsiębiorstwa obejmuje również usługę dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Świdniku. Nasza firma zajmuje się tego typu pracami, jako jedna z nielicznych w kraju. Jest to spowodowane utrudnionym dostępem do niezbędnego do tego surowca. W naszym parku maszyn posiadamy jednak sprzęt marki ANSAN. Chodzi konkretnie o urządzenie X-CUT, pozwalające tworzyć nam profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, w jaki sposób realizujemy tego typu prace: