Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Stalowa Wola (Usługa zdalna)

Zakres działań naszej firmy obejmuje usługi związane między innymi z naprawą stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Stalowej Woli. Tego rodzaju zadania świadczymy zdalnie, ponieważ posiadamy własny sklep internetowy. Wystarczy zatem zamówić w nim konkretną usługę, a następnie wysłać do nas uszkodzoną część. Nasi specjaliści zajmą się jej naprawą, a następnie sprawny komponent odeślemy pod wskazany przez Państwa adres. Zachęcamy do lektury naszego materiału, w którym przedstawiamy szczegółowe informacje na temat realizowanych prac.

Naprawa stacyjek samochodowych – Stalowa Wola

Awarie rozmaitych komponentów w pojeździe, nie zawsze muszą wiązać się z koniecznością zakupu nowej części. W wielu przypadkach wystarczy dobry serwis, który pozwala przywrócić je do pełnej sprawności. Jeśli więc szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek samochodowych w Stalowej Woli, zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu online i złożenia zamówienia. Jesteśmy w stanie usunąć uszkodzenia, których skutkiem jest na przykład blokująca się stacyjka, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest wyjątkowo trudne. Oprócz tego pomagamy właścicielom pojazdów, w których dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub gdy obrócenie klucza w omawianej części nie przynosi żadnego efektu. Nasza oferta obejmuje też układanie stacyjek pod klucz, aby jednym egzemplarzem można było otwierać pojazd i zamykać auto oraz je uruchamiać. Ponadto specjalizujemy się w sprzedaży nowych i zregenerowanych stacyjek. Kto konkretnie może skorzystać z pomocy naszych specjalistów? W tym przypadku nie mamy praktycznie żadnych ograniczeń. Serwisujemy bowiem części montowane między innymi w ciągnikach, autokarach, ciężarówkach, motocyklach, skuterach oraz oczywiście w samochodach osobowych.

Jesteś ciekaw jak wygląda naprawa stacyjek? Obejrzyj poniższe video:

Naprawa zamków samochodowych – Stalowa Wola

W ofercie naszej firmy znajduje się również usługa naprawy zamków samochodowych w Stalowej Woli. W tym przypadku również, zlecenia wykonujemy zdalnie, poprzez sklep online. Jeśli mają Państwo problem z obracaniem klucza w zamku, jego władaniem czy wyjmowaniem z powodu blokowania się podzespołu, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Oprócz tego wyjmujemy również z wkładu zamka złamane klucze czy inne przedmioty, które w niej utkwiły i uniemożliwiają prawidłowe działanie. Ponadto oferujemy także sprzedaż nowych i zregenerowanych zamków oraz ich układanie pod konkretne klucze. Szczególnie polecamy tę usługę motocyklistom, którzy po wykonaniu prac będą mieli możliwość otwierania skrzynek narzędziowych, kufrów bocznych i centralnego jednym kluczem. Warto dodać, że prace naprawcze realizujemy nie tylko w samochodach osobowych i motocyklach, ale także w maszynach budowlanych i rolniczych, camperach, łodziach i wielu innych pojazdach.

Obejrzy poniższy film, aby dowiedzieć się, jak serwisujemy zamki w pojazdach:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Stalowa Wola

Nasi specjaliści zajmują się nie tylko wymienionymi wyżej pracami. Klienci mogą zlecić nam również naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Stalowej Woli, korzystając oczywiście z oferty sklepu internetowego. W jakich sytuacjach możemy pomóc? Przede wszystkim w przypadku problemów z otwarciem pojazdu w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy. Rozwiązujemy też problem nieładowania się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy, blokowania się klucza w stacyjce lub zamku oraz nieskładania klucza w obudowie scyzorykowej. W celu rozwiązania wspomnianych wyżej problemów, wykonujemy prace obejmujące między innymi:

  • wymianę mikroswitchy, mikro włączników oraz regeneracje ścieżek drukowanych,
  • naprawę mocowania baterii,
  • wymianę akumulatora zasilającego klucz,
  • docięcie grotu klucza i jego montaż w nowej obudowie.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu, na którym prezentujemy przebieg serwisu kluczy i pilotów samochodowych:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Stalowa Wola

Przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo oferta nie kończy się na wymienionych wyżej pracach. Realizacji jakich jeszcze zadań możemy się podjąć? Proponujemy między innymi dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Stalowej Woli. Z naszej pomocy warto skorzystać nie tylko ze względu na najwyższy poziom świadczonych usług, ale też dlatego, że omawiane zadania wykonamy, jako jedna z niewielu przedsiębiorstw w kraju. Na polskich rynku brakuje bowiem surowca niezbędnego do wykonania tego typu kopii. Jak zatem sobie z tym radzimy? Posiadamy tureckie urządzenie X-CUT firmy ANSAN, które pozwala na wykonywanie profili kluczy nawiercanych i nacinanych. W przypadku chęci skorzystania z naszej pomocy, zapraszamy do kontaktu.

Oprócz tego zapraszamy również do obejrzenia przygotowanego materiału wideo, na który można zobaczyć, jak realizujemy tego typu prace: