Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Sosnowiec (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo przedsiębiorstwa specjalizującego się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Sosnowcu, zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Decydując się na nawiązanie współpracy z nami, usługi można zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedynie skorzystać ze sklepu internetowego, wybrać konkretną ofertę, a następnie wysłać do nas uszkodzoną część. My zajmiemy się jej serwisem, a następnie odeślemy sprawny komponent pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Sosnowiec

Jedną z usług, którą świadczymy już od wielu lat, jest naprawa stacyjek samochodowych w Sosnowcu. Oferta ta dostępna jest oczywiście w sklepie internetowym i warto z niej skorzystać między innymi wtedy, gdy borykają się Państwo z problemem blokowania się omawianego komponentu, przez co włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza staje się wyjątkowo trudne. Oprócz tego rozwiązujemy usterkę związaną z samoczynnym cofaniem się zapłonu, a także braku reakcji pojazdu na obrócenie kluczyka. Ponadto nasza oferta obejmuje sprzedaż fabrycznie nowych i zregenerowanych stacyjek wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Jeśli chodzi o prace serwisowe, to nasze przedsiębiorstwo pomaga posiadaczom nie tylko aut osobowych, ale też motocykli, busów, autobusów, ciężarówek, quadów oraz wielu innych pojazdów.

Przebieg prac związanych z naprawą stacyjek samochodowych można zobaczyć na poniższym materiale:

Naprawa zamków samochodowych – Sosnowiec

Oferta przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo obejmuje również usługę naprawy zamków samochodowych w Sosnowcu. Ją również można zamówić w sklepie online, co pozwala na komfortową i zdalną realizację zadnia. Kiedy warto z niej skorzystać? Na przykład wtedy, gdy w pojeździe występuje problem z włożeniem, wyjęciem czy obróceniem klucza w zamku lub z powodu blokowania się bębenka wkładu zamka. Nasi fachowcy są również w stanie usunąć z komponentu pęknięty klucz lub inny przedmiot, który w nim utkwił. Dodatkowo naprawiają oni usterki, przez które pojazd nie reaguje na obrócenie klucza. Warto dodać, że Klienci mogą się u nas także zaopatrzyć w zregenerowane i nowe zamki, które dodatkowo układamy pod konkretny klucz. Do skorzystania z tej oferty zapraszamy głównie motocyklistów, ponieważ dzięki niej jednym kluczem będą oni mogli otwierać narzędziówkę oraz skrzynki boczne i centralną. Co do prac serwisowych, które realizujemy w naszej pracowni, to naprawiamy w nich nie tylko zamki od osobówek czy motocykli, ale nawet maszyn budowlanych czy rolnych, camperów czy łodzi.

Na poniższym filmie można zobaczyć, w jaki sposób serwisujemy zamki:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Sosnowiec

Poza serwisem zamków oraz stacyjek nasza firma oferuje także naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Sosnowcu. Jak z pewnością Państwo przypuszczają, zadanie to można zlecić poprzez sklep online. Zachęcamy do skorzystania z usługi głównie wtedy, gdy w pojeździe nie działa funkcja otwierania i zamykania auta zbliżeniowo lub tradycyjnie, bądź jeśli akumulator zasilający klucz nie działa właściwie. Oprócz tego możemy naprawić klucz, który blokuje się w zamku czy stacyjce z powodu wytarcia oraz taki, który nie składa się w obudowie scyzorykowej. W jaki sposób eliminujemy tego typu usterki? W tym celu wykonujemy miedzy innymi następujące prace:

  • wymianę microswitchy, mikro włączników,
  • regenerację ścieżek drukowanych płytki pilota,
  • wymieniamy baterie,
  • naprawiamy mocowanie – tzw. gniazdo baterii,
  • docinamy nowy grot klucza i instalujemy go w nowej obudowie.

Zobacz sam, w jaki sposób naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Sosnowiec

Naszą ostatnią propozycją jest dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Sosnowcu. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Między innymi dlatego, że zrealizujemy usługę w możliwie najwyższym standardzie, a ponadto będziemy jedną z nielicznych firm w Polsce, która będzie w ogóle w stanie wykonać tego typu prace. To efekt braku surowca na krajowym rynku, który jest niezbędny do przygotowania omawianych kluczy. Posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak realizujemy omawiane prace: