Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Sieradz (Usługa zdalna)

Oferta firmy Górko obejmuje kompleksową naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Sieradzu. Skorzystanie z niej jest niezwykle proste, ponieważ można to zrobić bez wychodzenia z domu, dzięki naszemu sklepowi internetowemu. Wystarczy zatem zamówić konkretną usługę i wysłać do nas uszkodzoną część, a my odeślemy pod wskazany adres w pełni sprawny komponent. Szczegółowe informacje na ten temat dostępne są poniżej.

Naprawa stacyjek samochodowych – Sieradz

Wiele osób w przypadku awarii stacyjki decyduje się na zakup nowej części. Nie zawsze jest o jednak konieczne. Dzięki nam można ją przywrócić do pełnej sprawności i tym samym zaoszczędzić całkiem sporo pieniędzy. Jeśli zatem szukają Państwo firmy oferującej naprawę stacyjek samochodowych w Sieradzu, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty poprzez sklep online. Warto to zrobić przede wszystkim wtedy, gdy w pojeździe dochodzi do blokowania się omawianego komponentu, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest trudne bądź niemożliwe. Nasi specjaliści rozwiązują też problem samoczynnego cofania się zapłonu czy brakiem reakcji pojazdu na przekręcenie klucza. Oprócz tego można nam zlecić ułożenie stacyjki pod klucz otwierający zamki lub nabyć omawianą część w wersji zregenerowanej lub fabrycznie nowej. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do skorzystania z każdej z wymienionych ofert zachęcamy nie tylko właścicieli samochodów osobowych, ale też wielu innych pojazdów, w tym motocykli, camperów, autobusów, ciężarówek i nie tylko!

Zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym prezentujemy, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Sieradz

Poza serwisem stacyjek nasza firma oferuje również szereg innych prac. Zajmujemy się między innymi naprawą zamków samochodowych w Sieradzu i w tym przypadku także prace można zlecić nam poprzez sklep internetowy. Jakie awarie usuwają nasi fachowcy? Są oni w stanie pomóc na przykład wtedy, gdy w zamku pęknie klucz lub jeśli utkwi w nim inny przedmiot. Oprócz tego rozwiązują problem obracania się klucza wokół własnej osi bez wywołania żadnej reakcji, a także rozblokowują zacięte podzespoły utrudniające wkładanie, wyjmowanie i obracanie grotu. W tym przypadku również zajmujemy się sprzedażą nowych i zregenerowanych części oraz ich układaniem pod klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych usług zachęcamy głównie motocyklistów. Dzięki niej jednym kluczem będzie można otworzyć wszelkie zamki, w tym te od narzędziówki czy kufrów bocznych oraz centralnego. Jeśli chodzi o jakiekolwiek z wymienionych prac serwisowych, to realizujemy je oczywiście na potrzeby posiadaczy osobówek i motocykli, ale też wielu innych pojazdów, w tym autobusów, ciężarówek, maszyn rolniczych i budowlanych, a nawet łodzi.

Zastanawiasz się, jak serwisujemy zamki? Obejrzyj poniższe video:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Sieradz

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Sieradzu to kolejna usługa, której realizacją możemy się zająć. Podobnie jak w przypadku poprzednich ofert, również pomagamy zdalnie poprzez sklep online. Realizowane przez nas prace polegają między innymi na wymianie baterii wraz z mocowaniem, docinaniu nowych grotów i ich instalacji w nowej obudowie czy serwisie ścieżek drukowanych lub wymianie mikro włączników. Omawiane działania pozwalają skutecznie uporać się z awariami, których efektem są problemy z:

  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku,
  • brakiem ładowani akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • otwarciem auta w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy,
  • złożeniem grotu w obudowie scyzorykowej.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmu, dzięki któremu sam zobaczysz, jak realizujemy omawiane zadania:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Sieradz

Klienci, którzy postanowią skorzystać z naszej oferty, mogą zlecić nam również dorobienie klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Sieradzu. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszej oferty? Przede wszystkim dlatego, że gwarantujemy najwyższej jakości usługi, a także jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która jest w stanie przeprowadzić tego typu prace. W naszym kraju brakuje bowiem surowca niezbędnego do tego typu prac. My posiadamy jednak specjalistyczną maszynę ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam bowiem przygotować profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli zatem chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy, prosimy o kontakt.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy? Obejrzyj poniższy film: