Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Sanok (Usługa zdalna)

Klienci naszej firmy już od wielu lat mogą liczyć na pomoc ekspertów z branży mechanicznej. Jakie konkretnie zadania realizujemy? Specjalizujemy się między innymi w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Sanoku. Usługa ta jest zdalna i dostępna poprzez sklep internetowy. W przypadku awarii omawianych podzespołów wystarczy zatem wysłać do nas uszkodzoną część, a my zajmiemy się jej naprawą, a następnie odeślemy ją pod wskazany adres. To wyjątkowo proste, a dodatkowo pozwala zaoszczędzić sporo czasu!

Naprawa stacyjek samochodowych – Sanok

Jednym z komponentów, który może ulec uszkodzeniu w pojeździe jest stacyjka. Jeśli dojdzie do jej awarii, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Sanoku i tego rodzaju zadania świadczymy w pełni zdalnie poprzez sklep online. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z blokowaniem się części, co utrudnia lub uniemożliwia obracanie klucza. Rozwiązujemy też awarie objawiające się samoczynnym cofaniem zapłonu oraz brakiem reakcji auta w przypadku obracania klucza. Co ważne, oferujemy również ułożenie stacyjki pod klucz, aby jednym egzemplarzem można było otwierać pojazd i go uruchamiać, a także sprzedaż fabrycznie nowych i zregenerowanych komponentów. Warto zaznaczyć, że nasze usługi serwisowe obejmują nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki, busy, autokary, motocykle, quady oraz wiele innych pojazdów.

Zobacz film, na którym prezentujemy, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Sanok

Kolejną usługą którą możemy się zająć na Państwa zlecenie jest naprawa zamków samochodowych w Sanoku. Podobnie jak w przypadku stacyjek, zrealizujemy ją całkowicie zdalnie, poprzez nasz sklep online. Warto z niej skorzystać między innymi wtedy, gdy klucz nie obraca się w zamku lub gdy jego obrócenie nie wywołuje żadnej reakcji. Serwisujemy również zablokowane podzespoły. Pomagamy także osobom, którym złamał się klucz w zamku lub gdy utknął w nim inny przedmiot, uniemożliwiając tym samym prawidłowe działanie. Nasza oferta to także sprzedaż nowych i zregenerowanych części oraz układanie zamków pod konkretne klucze. Zachęcamy, aby skorzystali z niej zwłaszcza motocykliści, ponieważ pozwoli to jednym kluczem otwierać kufry boczne, centralny oraz skrzynkę narzędziową. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że prace serwisowe realizujemy nie tylko na rzecz motocyklistów i posiadaczy aut osobowych, ale też sprzętu rolnego i budowlanego, busów, autobusów, camperów czy nawet łodzi.

Przykładową realizację omawianych zadań można zobaczyć na poniższym filmie:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Sanok

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z naszych usług mogą również zlecić nam naprawę kluczy i pilotów samochodowych w Sanoku. Jak z pewnością Państwo przypuszczają, realizację tego typu zadań można zlecić poprzez sklep internetowy. Jakie konkretnie prace wykonujemy? Specjalizujemy się między innymi w:

  • docinaniu grotów klucza i ich instalacji w nowej obudowie,
  • wymianie mikro włączników i naprawie ścieżek drukowanych,
  • naprawie mocowania gniazd bateii.

Wykonanie tego rodzaju prac pozwala rozwiązać wiele awarii, których skutkiem może być na przykład nieskładanie się grota w obudowie scyzorykowej, nieładowanie się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy czy brak możliwości otwarcia i zamknięcia pojazdu w sposób tradycyjny bądź zbliżeniowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak serwisujemy klucze i piloty samochodowe, obejrzyj poniższy film:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Sanok

Na koniec chcielibyśmy zaprosić Państwa do skorzystania z usługi dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Sanoku. Co ciekawe, omawiane zadania jesteśmy w stanie zrealizować, jako jedna z nielicznych firm w Polsce. Z czego to wynika? Z braku w naszym kraju niezbędnego do tego surowca. My posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala nam tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z oferty, prosimy o kontakt.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak wykonujemy wspomniane wyżej prace: