Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Rzeszów (Usługa zdalna)

Nasza firma jako czołowe przedsiębiorstwo na rynku z branży mechanicznej oferuje naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Rzeszowie. Zadania te realizujemy w stu procentach zdalnie poprzez sklep internetowy. Po zakupie w nim wybranej usługi wystarczy wysłać do nas uszkodzoną część, my z kolei zajmiemy się jej naprawą i odesłaniem pod konkretny adres. Dzięki temu całe zadanie można zrealizować szybko i bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek samochodowych – Rzeszów

Jeśli mają Państwo problem z uruchomieniem samochodu, a przyczyną nie jest uszkodzony akumulator, powodem może być zepsuta stacyjka. W takich przypadkach zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Specjalizuje się bowiem w naprawie zamków samochodowych w Rzeszowie, a usługi realizujemy poprzez sklep online. Obejmują one m.in. naprawę blokującej się stacyjki, co może uniemożliwiać włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Ponadto, rozwiązujemy problemy z samoczynnym cofaniem się zapłonu lub brakiem reakcji auta po obróceniu klucza. Nasza oferta to również układanie stacyjki pod klucz, co pozwala na otwieranie i uruchamianie pojazdu jednym kluczem, a także sprzedaż nowych i zregenerowanych komponentów. Warto zaznaczyć, że nasze usługi serwisowe obejmują nie tylko samochody osobowe, ale także ciężarówki, busy, autokary, motocykle, quady i wiele innych pojazdów.

Żeby zobaczyć, jak realizujemy omawiany prace, obejrzyj poniższy film:

Naprawa zamków samochodowych – Rzeszów

Nasza firma oferuje także usługę naprawy zamków samochodowych w Rzeszowie, która dostępna jest zdalnie poprzez nasz sklep internetowy. Warto z niej skorzystać między innymi wtedy, gdy napotkają Państwo problem z brakiem jakiejkolwiek reakcji pojazdu na obrócenie klucza. Serwisujemy także zablokowane podzespoły, które utrudniają lub uniemożliwiają włożenie, wyjęcie czy obrócenie klucza. Oferujemy również pomoc w przypadku jego złamania w zamku lub utkwienia w komponencie innego przedmiotu. W ramach naszej oferty proponujemy też sprzedaż nowych i zregenerowanych części, a także układanie zamków pod konkretny klucz. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy w szczególności motocyklistów. Dzięki niej będą oni mieli możliwość otwarcia jednym kluczem skrzynki narzędziowej, kufrów bocznych i centralnego. Wykonywane przez nas prace realizujemy oczywiście na rzecz właścicieli pojazdów osobowych i motocykli, ale nie tylko. Pomagamy też posiadaczom maszyn budowlanych i rolnych, camperów oraz nawet łodzi.

Sprawdź sam, jak radzimy sobie z omawianymi pracami serwisowymi:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Rzeszów

Specjaliści, których zatrudniamy mogą również zająć się naprawą klucz i pilotów samochodowych w Rzeszowie. Żeby skorzystać z tego rodzaju usług, należy skorzystać ze sklepu internetowego. W jakich konkretnych przypadkach warto to zrobić? Z pewnością wtedy, gdy pojawią się problemy z:

  • tradycyjnym lub zbliżeniowym otwieraniem samochodu,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku z powodu wytarcia,
  • składaniem klucza w obudowie scyzorykowej.

Aby wyeliminować tego rodzaju uszkodzenia, nasi fachowcy zajmują się między innymi: wymianą mikroswitchy, mikrowłączników, regeneracją ścieżek drukowanych, docięciem grotu i jego montażem w nowej obudowie, wymianą mocowania baterii.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Rzeszów

Jeśli poszukują Państwo fachowej pomocy w dorabianiu kluczy nietypowych lub przywiezionych z zagranicy w Rzeszowie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Polsce, która może sobie z tym poradzić, ponieważ surowiec potrzebny do produkcji takich kluczy jest u nas trudno dostępny. Jednak dzięki naszemu zaawansowanemu urządzeniu X-CUT marki ANSAN, jesteśmy w stanie tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli potrzebują Państwo takiej pomocy, prosimy o kontakt.

Jednocześnie zapraszamy do obejrzenia materiału video, na którym prezentujemy, jak wykonujemy tego typu prace: