Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Rybnik (Usługa zdalna)

Oferta przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo obejmuje usługi związane z naprawą stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Rybniku. Każde z wymienionych zadań jesteśmy w stanie zrealizować zdalnie, poprzez sklep online. Wystarczy go odwiedzić i zamówić konkretną usługę, a następnie wysłać do nas uszkodzoną część. Po jej naprawieniu, natychmiast odeślemy sprawny komponent pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Rybnik

Borykają się Państwo z brakiem reakcji samochodu na obrócenie kluczyka? Stacyjka blokuje się, przez co trudno włożyć, wyjąć lub obrócić w niej klucz? A może w pojeździe dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu? Mogą to być objawy uszkodzonej stacyjki. W takim przypadku zachęcamy do skorzystania ze świadczonych przez nas usług. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Rybniku. Tego rodzaju prace realizujemy zdalnie, poprzez sklep internetowy. Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą omawianych komponentów oraz ich układaniem pod konkretny klucz. Właściciele jakich konkretnie pojazdów mogą zgłosić się do nas po pomoc? Usługi świadczymy na rzecz posiadaczy między innymi aut osobowych, busów, autokarów, ciężarówek, motocykli, skuterów, quadów i wielu innych.

Zachęcamy do obejrzenia filmu, z którego można zobaczyć standard realizowanych przez nas zadań:

Naprawa zamków samochodowych – Rybnik

Naprawa zamków samochodowych w Rybniku, to kolejna propozycja przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo. Z usługi można oczywiście skorzystać poprzez sklep online, co pozwoli na zdalne rozwiązanie problemu. Kiedy konkretnie warto to zrobić? Przede wszystkim wtedy, gdy borykają się Państwo z problemem blokującego się podzespołu, co objawia się utrudnionym wkładaniem, obracaniem oraz wyjmowaniem klucza. Nasi specjaliści rozwiązują też problem braku reakcji pojazdu na obracanie klucza, a także pomagają osobom, które złamią klucz wewnątrz zamka. Oprócz tego można u nas również nabyć fabrycznie nowe i zregenerowane części wraz z usługą ich ułożenia pod konkretny klucz. Usługa ta cieszy się dużym zainteresowaniem szczególnie wśród motocyklistów, ponieważ po jej realizacji mogą oni jednym kluczem  otwierać narzędziówkę, kufry boczne oraz centralny. Wszelkie prace naprawcze świadczymy oczywiście nie tylko na rzecz posiadaczy jednośladów i aut osobowych. Pomagamy też właścicielom między innymi sprzętu rolniczego i budowlanego, autobusów, samochodów ciężarowych, a nawet camperów czy łodzi.

Jesteś ciekaw, jak serwisujemy zamki? Dowiesz się tego z poniższego filmu:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Rybnik

Przygotowana przez nas oferta nie kończy się na wymienionych powyżej usługach. Czym jeszcze się zatem zajmujemy? Między innymi naprawą kluczy i pilotów samochodowych w Rybniku. Nasi klienci mogą zamówić tę usługę poprzez sklep internetowy. A warto to zrobić w naprawdę wielu przypadkach, w tym na przykład wtedy, gdy borykają się Państwo z problem z ładowaniem się akumulatora zasilającego klucz. Możemy również pomóc wtedy, gdy w pojeździe nie działa funkcja otwierania i zamykania w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny, gdy klucz blokuje się w stacyjce lub jeśli nie można go złożyć w obudowie scyzorykowej. W celu wyeliminowania wspomnianych usterek przeprowadzamy prace, takie jak:

  • wymianę obudowy i docięcie grotu klucza,,
  • naprawa mocowania gniazda baterii,
  • wymiana uszkodzonych microswitchy, mikro włączników,
  • regeneracje ścieżek drukowanych płytki pilota.

Na filmie prezentujemy, w jaki sposób naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Rybnik

Na koniec chcielibyśmy poinformować o usłudze dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Rybniku. Nasza firma podejmuje się tego typu prac, jako jedna z nielicznych w Polsce. To efekt braku surowca na krajowym rynku, który jest niezbędny do wykonania zadania. W jaki sposób jesteśmy zatem w stanie sobie z tym poradzić? Dysponujemy turecką maszyną marki ANSAN. Urządzenie X-CUT pozwala nam bowiem na tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli zatem są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt.

Zapraszamy też na krótki seans, na którym pokazujemy jedno z omawianych zleceń, które ostatnio realizowaliśmy: