Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Przemyśl (Usługa zdalna)

Oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi usługi związane z naprawą stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Przemyślu. Tego rodzaju zadania realizujemy zdalnie poprzez sklep online. Jak to możliwe? Wystarczy zamówić w nim konkretną usługę, a następnie wysłać do nas uszkodzoną część. My zajmiemy się jej naprawą, a po realizacji zadania odeślemy sprawny komponent pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Przemyśl

Częstą przyczyną problemów z uruchomieniem auta jest nie tylko uszkodzony akumulator, ale też niesprawna stacyjka. W takich przypadkach można skorzystać z naszej oferty. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Przemyślu i co ważne, tego rodzaju zadania realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. Zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy, zwłaszcza gdy pojazd ma problem z blokującą się stacyjką, co uniemożliwia włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Oferujemy także rozwiązania dla problemu samoczynnego cofania się zapłonu lub braku reakcji pojazdu na obracanie klucza. Nasza oferta obejmuje również usługi ułożenia stacyjki pod klucz, tak aby można było otwierać pojazd i uruchamiać go jednym kluczem. Dodatkowo oferujemy sprzedaż nowych i zregenerowanych komponentów. Warto podkreślić, że przeprowadzamy wszelkiego rodzaju prace serwisowe nie tylko w samochodach osobowych, ale również w ciężarówkach, busach, autokarach, motocyklach, quadach i innych pojazdach.

Obejrzyj film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki samochodowe:

Naprawa zamków samochodowych – Przemyśl

W naszej ofercie znajduje się również usługa naprawy zamków samochodowych w Przemyślu, którą także wykonujemy zdalnie, poprzez sklep online. Gdy napotkają Państwo problemy z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza z powodu blokowania się zamka serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Wyjmujemy również złamane w zamku klucze oraz inne znajdujące się w nim przedmioty uniemożliwiające prawidłowe działanie podzespołu. W naszej ofercie znajdą Państwo także zregenerowane lub fabrycznie nowe części oraz usługę układania zamków pod konkretne klucze. W szczególności polecamy ją motocyklistom, którzy po wykonaniu prac będą mieli jeden klucz do otwierania skrzyni narzędziowej, kufrów bocznych i centralnego. Oprócz naprawy zamków w samochodach osobowych i motocyklach, zajmujemy się oczywiście naprawą części w szeregu innych pojazdów, w tym w maszynach budowlanych i rolniczych, camperach, a nawet w łodziach.

Jeśli zastanawiasz się, w jaki sposób zrealizujemy serwis Twojego zamka, zobacz poniższe video:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Przemyśl

Nasi fachowcy zajmują się nie tylko serwisem zamków i stacyjek, ale także naprawą kluczy i pilotów samochodowych w Przemyślu. Usługa ta jest dostępna oczywiście poprzez sklep internetowy. Kiedy warto z niej skorzystać? Zachęcamy do tego Klientów mających problem na przykład z otwarciem samochodu w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy, nieładowaniem się podczas jazdy akumulatora zasilającego klucz, blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku lub też składaniem klucza w obudowie scyzorykowej. Żeby usunąć tego rodzaju awarie, wykonujemy prace polegające między innymi na:

  • Wymianę mocowania baterii i mikrowłączników,
  • serwisie ścieżek drukowanych,
  • docięciu grota klucza i jego instalacji w nowej obudowie.

Zobacz, w jaki sposób realizujemy omawiane prace:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Przemyśl

Jeśli są Państwo zainteresowanie dorobieniem klucza nietypowego lub przywiezionego z zagranicy w Przemyślu, zachęcamy do skorzystania z naszej pomocy. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce, która jest w stanie wykonać tego rodzaju zadanie. Wynika to z faktu, że w naszym kraju brakuje surowca potrzebnego do produkcji takich kluczy. Jednakże, dzięki zaawansowanej maszynie marki ANSAN, a konkretnie urządzeniu X-CUT, jesteśmy w stanie stworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli są Państwo zainteresowani realizacją tego rodzaju usługi, skontaktujcie się z nami. Nasz zespół fachowców jest gotowy, by pomóc w rozwiązaniu problemu.

Zapraszamy również do obejrzenia filmy z przykładową realizacją zadania: