Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Pniewy (Usługa zdalna)

Zatrudniani przez nas specjaliści zajmują się realizacją rozmaitych zadań. W związku z tym, jeśli są Państwo zainteresowani naprawą stacyjek, zamków lub kluczy samochodowych w Pniewach, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Wszelkie zadania zrealizujecie szybko i co ważne, bez wychodzenia z domu. Sklep online pozwala nam bowiem na zdalne świadczenie usług.

Naprawa stacyjek w Pniewach

Jak wiadomo, w pojazdach uszkodzeniu ulegają rozmaite komponenty. Awaria często może dotyczyć nawet najmniej oczekiwanych części. Jeśli zatem szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek w Pniewach, zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty poprzez sklep internetowy. Można to zrobić między innymi wtedy, gdy w stacyjce Państwa pojazdu występuje problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza. Oprócz tego pomagamy w przypadkach, w których dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu. Można nam także zlecić ułożenie omawianego komponentu pod konkretny klucz, a także zaopatrzyć się u nas w nowe i zregenerowane stacyjki. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że do skorzystania z usług zapraszamy nie tylko właścicieli osobówek, ale także samochodów ciężarowych i busów, motocykli, quadów i wielu innych pojazdów.

Na poniższym filmie można zobaczyć, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych w Pniewach

Nasza firma specjalizuje się nie tylko w serwisie stacyjek. Oferujemy także naprawę zamków samochodowych w Pniewach. Dzięki sklepowi online usługę można zrealizować bez konieczności wychodzenia z domu. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy dochodzi do zacinania się komponentu, w wyniku czego włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza w zamku jest utrudnione lub niemożliwe. Ponadto zajmujemy się naprawą podzespołów, w których doszło do pęknięcia klucza lub utkwienia w jego wkładzie innego przedmiotu, co utrudnia poprawne działanie. Podobnie jak w poprzednim przypadku można u nas także nabyć nowe i zregenerowane zamki, a także zlecić nam ich ułożenie pod klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych usług zachęcamy w szczególności motocyklistów. Dzięki skorzystaniu z niej jednym kluczem możliwe będzie otwarcie kufrów bocznych i centralnego, a także skrzynki narzędziowej. Jeśli chodzi o naprawę zamków, to pomocy udzielamy oczywiście właścicielom aut osobowych i motocykli, a także posiadaczom maszyn rolniczych, pojazdów budowlanych, a nawet łodzi.

Obejrzyj film, z którego dowiesz się, jak naprawiamy zamki:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Pniewach

Na zlecenie Klientów z Pniewów, wykonujemy także naprawę kluczy i pilotów samochodowych. W tym przypadku zadanie również można zrealizować zdalnie poprzez sklep internetowy. Do naszych specjalistów można zgłosić się między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z:

  • niedziałającą funkcją otwierania i zamykania auta,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • blokowaniem się klucza w stacyjce,
  • obracaniem się klucza w stacyjce bez wywołania żadnej reakcji.

W celu wyeliminowania wymienionych usterek przeprowadzamy takie działania, jak na przykład: serwis mikro włączników, microswitchy oraz ścieżek drukowanych, instalujemy nowe baterie oraz ich mocowania czy zmieniamy obudowę oraz docinamy nowy grot.

Zapraszamy do seansu krótkiego filmu, na którym prezentujemy, jak naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Pniewach

Zachęcamy również do skorzystania z naszej oferty dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Pniewach. Dlaczego warto zaufać właśnie nam? Przede wszystkim dlatego, że jako jedna z niewielu firm w Polsce zrealizować tego rodzaju zadanie. Wynika to z braku surowca na krajowym rynku, co uniemożliwia tworzenie kopii. Dla nas nie stanowi to jednak problemu ponieważ posiadamy urządzenie X-CUT firmy ANSAN. Dzięki niemu jesteśmy w stanie przygotować profil kluczy nacinanych oraz nawiercanych. Jeśli zatem chcą Państwo skorzystać z usługi, prosimy o kontakt.

Jak realizujemy tego typu prace? Można to zobaczyć na poniższym filmie: