Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Ostrowiec Świętokrzyski (Usługa zdalna)

Niestety właścicielowi każdego pojazdu prędzej czy później przydarzyły się problemy z jego prawidłowym działaniem. W niektórych przypadkach konieczny był zakup nowej części, a czasami wystarczyła naprawa uszkodzonego komponentu. Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki sklepowi online jesteśmy w stanie zdalnie usunąć uszkodzenia. Wystarczy wysłać nam zepsutą część, a my najpierw ją naprawimy, a później odeślemy pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Ostrowiec Świętokrzyski

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług związanych z naprawą stacyjek samochodowych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Realizujemy je zdalnie, za pośrednictwem sklepu internetowego. Nasza pomoc często okazuje się niezbędna w przypadku między innymi problem z blokowaniem się klucza w stacyjce, ale nie tylko. Rozwiązujemy też awarie objawiające się brakiem reakcji pojazdu na jego obracanie czy samoczynnym cofaniem się zapłonu. Oferujemy również sprzedaż stacyjek w wersji nowej i zregenerowanej i ich układanie pod konkretny klucz. Dzięki temu jednym grotem będzie można nie tylko odpalić auto, ale także je otworzyć. Warto podkreślić, że usługi serwisowe oferujemy nie tylko dla właścicieli samochodów osobowych, ale także motocykli, skuterów, busów, ciężarówek, maszyn rolniczych, budowlanych i innych pojazdów.

Obejrzyj poniższy film i zobacz sam, jak radzimy sobie z serwisem stacyjek:

Naprawa zamków samochodowych – Ostrowiec Świętokrzyski

Oferta przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo obejmuje również usługę naprawy zamków samochodowych w Ostrowcu Świętokrzyskim. Można ją zlecić poprzez nasz sklep internetowy, co pozwala zaoszczędzić czas dzięki jej zdalnej realizacji. Warto wybrać tę usługę, gdy z powodu zacięcia zamka trudno włożyć, wyjąć lub obrócić klucz lub gdy jego skorzystanie z niego nie wywołuje żadnej reakcji pojazdu. Pomagamy także Klientom, którzy ułamali grot w zamku lub gdy utkwił w nim inny przedmiot. Oferujemy też sprzedaż fabrycznie nowych i zregenerowanych części oraz ich ułożenie pod konkretny klucz. Do skorzystania z niej zachęcamy szczególnie motocyklistów, ponieważ dzięki niej jednym kluczem będą mogli oni otworzyć narzędziówkę oraz kufry boczne i centralny. Warto podkreślić, że zajmujemy się naprawą zamków nie tylko w osobówkach i motocyklach, ale też w camperach, ciężarówkach, ciągnikach, autobusach, łodziach i w wielu innych pojazdach.

Obejrzyj nasz film, aby poznać szczegóły dotyczące tego typu prac:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Ostrowiec Świętokrzyski

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Ostrowcu Świętokrzyskim to kolejna usługa, którą oferujemy naszym Klientom. Co ważne, ona również dostępna jest w sklepie internetowym. Warto nam ją zlecić między innymi wtedy, gdy mają Państwo problemy z blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku z powodu wytarcia grota, otwieraniem i zamykaniem pojazdu w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy, złożeniem grota w obudowie scyzorykowej czy z ładowaniem się podczas jazdy akumulatora zasilającego klucz. Aby wyeliminować te i szereg innych awarii, specjaliści których zatrudniamy realizują prace polegające na przykład na wymianie akumulatora i jego mocowania, mikrowłączników, czy regeneracji ścieżek drukowanych, docięciu grota oraz jego instalacji w nowej obudowie.

Zachęcamy również do obejrzenia naszego wideo, w którym przedstawiamy, jak radzimy sobie z naprawą kluczy i pilotów samochodowych.

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Ostrowiec Świętokrzyski

Naszym Klientom oferujemy również usługę dorabiania kluczy nietypowych oraz przywiezionych z zagranicy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tego typu prace realizujemy jako jedna z niewielu firm w kraju, ponieważ na polskim rynku brakuje surowca potrzebnego do wykonania tych kluczy. My posiadamy jednak urządzenie X-CUT marski ANSAN, który umożliwia tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli potrzebujesz takiego klucza, prosimy o kontakt.

Zapraszamy też do obejrzenia filmu, w którym prezentujemy proces tworzenia kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy: