Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Ostróda (Usługa zdalna)

Jeśli mają Państwo problem z prawidłowym funkcjonowaniem pilota do auta bądź stacyjki, nie oznacza to konieczności zakupu nowego komponentu. Wystarczy dobrze przeprowadzony serwis, który pozwoli wyeliminować usterkę. Jeśli są Państwo zainteresowani jego realizacją, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Ostródzie. Usługi realizujemy zdalnie, poprzez sklep internetowy.

Naprawa stacyjek – Ostróda

Jeśli w Państwa samochodzie występuje problem z prawidłowym działaniem stacyjki, zapraszamy do skorzystania z oferty, którą przygotowała nasza firma. Jako czołowe przedsiębiorstwo z branży mechanicznej świadczymy bowiem usługi, obejmujące naprawę stacyjek w Ostródzie. Jeśli zatem są Państwo mieszkańcami tego miasta, wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy i wybrać interesującą Was ofertę, a całe zadanie zrealizujecie bez konieczności wychodzenia z domu. Kiedy konkretnie jesteśmy w stanie pomóc? Między innymi w tedy, gdy dochodzi do blokowania się omawianego komponentu, co uniemożliwia włożenie bądź wyjęcie klucza lub utrudnia jego obracanie. Nasi fachowcy są także w stanie rozwiązać problem samoczynnego cofania się zapłonu. Warto dodać, że zajmujemy się także układaniem stacyjek pod konkretny klucz oraz sprzedażą tego rodzaju części, które można nabyć nowe oraz zregenerowane. Do skorzystania z oferty zapraszamy właścicieli nie tylko aut osobowych najpopularniejszych marek, ale także posiadaczy ciężarówek, busów, autobusów, quadów, motocykli i wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych w Ostródzie

Klienci naszego przedsiębiorstwa, mogą skorzystać również z usługi naprawy zamków samochodowych w Ostródzie. W tym przypadku także całe zadnie można zrealizować zdalnie poprzez sklep online. Inwestorzy, którzy zdecydują się nam zaufać, mogą zlecić na wykonanie prac, których celem jest wyeliminowanie usterek objawiających się trudnym włożeniem, wyjęcie lub obróceniem klucza. Ponadto pomagamy w przypadku, w którym przekręcenie klucza w zamku nie wywołuje żadnej reakcji lub gdy dojdzie do jego złamania wewnątrz komponentu. Warto zaznaczyć, że można również nabyć u nas nowe i zregenerowane zamki, bądź zlecić ich ułożenie pod konkretny klucz. Usługa ta cieszy się ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród motocyklistów, którzy dzięki niej, mogą jednym kluczem nie tylko uruchomić pojazd, ale także otworzy kufry boczne i centralny oraz narzędziówkę. Jeśli chodzi o ofertę serwisową to dedykowana jest ona posiadaczom nie tylko aut osobowych oraz motocykli, ale także ciężarówek, pojazdów rolniczych i budowlanych, a nawet łodzi.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Ostróda

Kolejną usługą, którą świadczymy na rzecz mieszkańców Ostródy oraz okolic jest naprawa kluczy i pilotów samochodowych. Na czym konkretnie polegają zadania, które wykonujemy? Specjalizujemy się między innymi w:

  • wymianie obudów kluczy,
  • docinaniu nowych grotów,
  • serwisie ścieżek drukowanych płytki oraz microswitchy,
  • wymianie baterii wraz z ich mocowaniem.

Przeprowadzenie wspomnianych wyżej oraz wielu innych prac powala nam skutecznie wyeliminować problemy objawiające się na przykład brakiem możliwości otwarcia i zamknięcia pojazdu w sposób tradycyjny oraz zbliżeniowy, nieładowaniem się akumulatora podczas jazdy, nieskładaniem się grota w obudowie scyzorykowej czy jego blokowaniem się w stacyjce z powodu wytarcia.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Ostróda

W naszm ofertowym portfelu dostępna jest również usługa dorabiania kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Ostródzie. Z naszej pomocy warto skorzystać nie tylko dlatego, że realizujemy zadania na najwyższym poziomie, ale też dlatego, że jako jedno z nielicznych przedsiębiorstw w kraju będzie w stanie wykonać to zlecenie. Wynika to z faktu, że w Polsce brakuje surowca potrzebnego do tego typu prac. W naszym parku maszyn posiadamy jednak urządzenie X-CUT firmy ANSAN, które umożliwia nam tworzenie profili kluczy nacinanych i nawiercanych. W przypadku chęci skorzystania z usługi, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: