Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Olkusz (Usługa zdalna)

W pojazdach uszkodzeniu mogą ulec rozmaite podzespoły. Na szczęście nie zawsze trzeba je zastępować nowymi podzespołami. Często wystarczy odpowiedni serwis, który jest tak samo skuteczny, a jednocześnie znacznie tańszy. W niektórych przypadkach pomóc może nasza firma, która oferuje naprawę stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Olkuszu. W jaki sposób skorzystać ze świadczonych przez nas usług? Wystarczy przejść do sklepu internetowego i wybrać konkretną ofertę, a całe zadanie będzie można zrealizować bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek samochodowych – Olkusz

Przedstawienie naszej oferty chcielibyśmy rozpocząć od usługi, którą realizujemy już od wielu lat. Chodzi o naprawę stacyjek samochodowych w Olkuszu, którą co ważne, realizujemy poprzez sklep internetowy, dlatego usterkę można usunąć bez wychodzenia z domu. A w przypadku jakich konkretnie awarii warto z niej skorzystać? W naszej pracowni  jesteśmy w stanie usunąć problemy objawiające się na przykład brakiem reakcji pojazdu na obrócenie kluczyka, jego utrudnionym wkładaniem, wyjmowaniem czy obracaniem w wyniku blokowania się komponentu czy samoczynnym cofaniem się zapłonu. Oprócz tego zajmujemy się też sprzedażą nowych i zregenerowanych stacyjek, które dodatkowo układamy pod konkretny klucz. Warto w tym miejscu podkreślić, że naszą ofertę kierujemy nie tylko do właścicieli samochodów osobowych, ale też motocykli, ciężarówek, autokarów, camperów i wielu innych pojazdów w tym maszyn specjalistycznych.

Zobacz sam, jak wykonujemy omawiane prace:

Naprawa zamków samochodowych – Olkusz

Oprócz serwisu stacyjek specjalizujemy się również w naprawie zamków samochodowych w Olkuszu. Oferta ta także dostępna jest poprzez sklep online, więc zadanie można zrealizować zdalnie. Kiedy warto to zrobić? Na przykład wtedy, gdy mają Państwo problem z wkładaniem, wyjmowaniem i obracaniem kluczyka z powodu blokującego się zamka. Pomagamy też wtedy, gdy w zamku pęknie grot lub utkwi w nim innym przedmiot oraz w sytuacjach, gdy obracanie klucza nie powoduje otwarcia lub zamknięcia zamka. Warto dodać, że mogą Państwo u nas również nabyć zregenerowany bądź fabrycznie nowy zamek wraz z usługą jego ułożenia pod klucz. Do skorzystania z ostatniej usługi zachęcamy głównie motocyklistów, ponieważ jesteśmy w stanie w taki sposób ułożyć zamki, aby jednym kluczem można było otwierać skrzynkę narzędziową, kufry boczne i centralny. Jeśli chodzi wyłącznie o prace serwisowe to pomagamy oczywiście nie tylko kierowcom aut osobowych oraz motocyklistom. Wszelkie usługi świadczymy także na rzecz właścicieli ciężkiego sprzętu budowlanego czy rolniczego, ciężarówek, autokarów, łodzi i szeregu innych pojazdów.

Na poniższym filmie można zobaczyć, w jaki sposób naprawiamy zamki w pojazdach:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Olkusz

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Olkuszu to kolejna usługa znajdująca się w naszej ofercie. I jak łatwo można się domyślić, można ją zamówić poprzez sklep internetowy. Warto z niej skorzystać przede wszystkim wtedy, gdy borykają się Państwo z problemami z ładowaniem akumulatora podczas jazdy czy niedziałającą funkcją otwierania i zamykania auta w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy. Pomagamy także wtedy, gdy klucz blokuje się w zamku albo stacyjce oraz w sytuacja, w których nie można go złożyć w obudowie scyzorykowej. W celu usunięcia wymienionych oraz wielu innych usterek wykonujemy prace polegające na:

  • wymianie microswitchy, mikro włączników,
  • regeneracji ścieżek drukowanych,
  • naprawie gniazd baterii,
  • docięciu nowego grota klucza i jego instalacji w nowej obudowie.

Jedną z naszych przykładowych realizacji z zakresu serwisu kluczy i pilotów samochodowych można zobaczyć na filmie:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Olkusz

Na koniec chcielibyśmy przedstawić usługę, którą realizujemy jako jedna z nielicznych firm w kraju. Chodzi o dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Olkuszu. Dlaczego oferta ta jest tak trudno dostępna w Polsce? Ponieważ brakuje u nas surowca niezbędnego do wykonania zadania. My posiadamy jednak sprzęt marki ANSAN, a konkretnie urządzenie X-CUT, które pozwala tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt.

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia wideo, na którym prezentujemy, w jaki sposób realizujemy omawiane zadania:

VIDEO