Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Olecko (Usługa zdalna)

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasze przedsiębiorstwo. Obejmuje ona między innymi naprawę stacyjek, zamków oraz kluczy samochodowych w Olecku. W jakich konkretnie przypadkach jesteśmy w stanie pomóc? Tego dowiedzą się Państwo z przygotowanego przez nas materiału. Wyjaśnimy również, jak działa sklep internetowy, dzięki któremu usługę można zrealizować bez wychodzenia z domu.

Naprawa stacyjek – Olecko

Stacyjki, podobnie jak wszystkie inne części w samochodach ulegają uszkodzeniu. Jeśli awaria przydarzyła się także Państwu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Świadczymy bowiem usługi związane z naprawą stacyjek w Olecku. Kto może skorzystać z naszych usług? Ofertę dedykujemy między innymi posiadaczom osobówek, busów, ciężarówek, pojazdów rolniczych i budowlanych, motocykli i nie tylko. Realizowane przez nas prace pozwalają na wyeliminowanie takich usterek, jak na przykład zacinanie się klucza w stacyjce, jego obracanie się wokół własnej osi czy trudne włożenie bądź wyjęcie grotu z komponentu. Ponadto naprawiamy awarie objawiające się samoczynnym cofaniem się zapłonu. Nasi Klienci, mogą nam także zlecić ułożenie stacyjki pod konkretny klucz. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, bądź chcecie kupić nową lub zregenerowaną część, prosimy o przejście do sklepu internetowego.

Naprawa zamków samochodowych – Olecko

Kolejna usługa, którą realizują nasi specjaliści dotyczy naprawy zamków samochodowych. Z oferty mogą oczywiście skorzystać mieszkańcy Olecka i okolic poprzez sklep online, co jest niezwykle komfortowym rozwiązaniem. Kiedy warto skorzystać ze wspomnianej oferty? Między innymi wtedy, gdy włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza w zamku jest utrudnione. Ponadto przywrócimy wkład zamka do pełnej sprawności, gdy dojdzie do złamania w nim klucza lub gdy utkwi w nim inny przedmiot, co uniemożliwia otwarcie samochodu. Warto zaznaczyć, że w tym przypadku Klienci także mogą kupić zarówno fabrycznie nowe, jak i zregenerowane części. Dostępna jest również usługa ułożenia zamka pod konkretny klucz. Do skorzystania z niej zachęcamy szczególnie motocyklistów. Dzięki temu jednym kluczem będzie można bowiem nie tylko otworzyć kufry boczne i kufer centralny ale też narzędziówkę. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe to realizujemy je na potrzeby właścicieli wspomnianych aut i motocykli, a także ciężarówek, specjalistycznych maszyn budowlanych, autobusów, a nawet łodzi.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Olecko

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych na potrzeby mieszkańców Olecka to kolejna propozycja przygotowana przez nasze przedsiębiorstwo. Kiedy warto skorzystać z tego rodzaju oferty? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo kłopot z otwarciem bądź zamknięciem samochodu, bądź gdy klucz blokuje się w stacyjce. Jesteśmy także w stanie pomóc jeśli nie mogą Państwo złożyć grotu w scyzoryku lub w sytuacji, w której akumulator umieszczony w kluczyku nie ładuje się podczas jazdy. W celu naprawy omawianych awarii realizujemy takie działania, jak na przykład:

  • wymiana obudowy klucza,
  • docięcie nowego grotu klucza,
  • naprawa ścieżek drukowanych płytki,
  • wymiana mikro włączników tzw.microswitchy pilota,
  • akumulatora i jego mocowania.

W przypadku chęci skorzystania ze wspomnianej usługi, prosimy o przejście do sklepu internetowego i wybrania interesującej Państwa oferty.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Olecko

Klienci korzystający z naszej oferty mogą zlecić nam także dorobienia kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Olecku. Jako ciekawostkę możemy dodać, że nasza firma jest jednym z niewielu przedsiębiorstw w Polsce, które realizuje tego typu prace, ponieważ na krajowym rynku brakuje surowca niezbędnego do tego typu prac. W jaki sposób jesteśmy zatem w stanie sprostać zadaniu? Dysponujemy maszyną ANSAN, a konkretnie urządzeniem X-CUT. Pozwala nam ono tworzyć profile kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani ofertą, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: