Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Nowy Sącz (Usługa zdalna)

Jeśli szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Nowym Sączu, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego przedsiębiorstwa. Dzięki sklepowi online można to zrobić całkowicie zdalnie. Jak to możliwe? Wystarczy zamówić wybraną przez siebie usługę i wysłać do nas uszkodzoną część. My przeprowadzimy niezbędne prace serwisowe, a następnie odeślemy ją pod wskazany przez Państwa adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Nowy Sącz

Klienci, którzy zaufają naszemu przedsiębiorstwu mogą zlecić nam prace polegające między innymi na naprawie stacyjek samochodowych w Nowym Sączu. Tego rodzaju zadania realizujemy zdalnie poprzez sklep internetowy. Kiedy warto zgłosić się do nas po pomoc? Na przykład wtedy, gdy blokująca się stacyjka uniemożliwia lub utrudnia wkładanie, wyjmowanie i obracanie klucza, gdy dochodzi do samoczynnego cofania się zapłonu lub gdy pojazd nie reaguje na obracanie klucza. Nasza oferta obejmuje także usługę ułożenia stacyjki pod klucz, dzięki czemu nadal jednym egzemplarzem można otwierać pojazd i go uruchamiać, a także sprzedaż fabrycznie nowych lub zregenerowanych komponentów. Warto zauważyć, że naprawy przeprowadzamy nie tylko w samochodach osobowych, ale także w quadach, motocyklach, skuterach, autokarach, ciężarówkach, a nawet w pojazdach rolniczych i budowlanych.

Zobacz sam na poniższym filmie, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Nowy Sącz

W naszym portfelu ofertowym znajdują się także usługi związane z naprawą zamków samochodowych w Nowym Sączu które realizujemy poprzez nasz sklep internetowy. Kiedy warto z nich skorzystać? W przypadku, gdy macie Państwo problemy z obracaniem klucza w zamku, jego wkładaniem czy wyjmowaniem z powodu blokowania się podzespołu lub jeśli auto nie reaguje na przekręcanie grotu. Pomożemy także w przypadku jego złamania wewnątrz zamka lub gdy w komponencie utkwi inny przedmiot. Nasza oferta obejmuje również sprzedaż nowych lub zregenerowanych części oraz układanie zamków pod konkretny klucz. Zachęcamy do skorzystania z tej usługi szczególnie motocyklistów, którzy po wykonaniu naprawy będą mieli jeden klucz do skrzynki narzędziowej, kufrów bocznych i centralnego. Jeśli chodzi o wszelkie prace serwisowe, to wykonujemy je oczywiście na potrzeby motocyklistów i kierowców osobówek, ale nie tylko. Do kontaktu zapraszamy też właścicieli ciężarówek, busów, autokarów, łodzi i wielu innych pojazdów.

Dokładny przebieg prac związanych z serwisem zamków można zobaczyć na poniższym filmie:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Nowy Sącz

Usługa naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Nowym Sączu jest kolejną propozycją przygotowaną przez nasze przedsiębiorstwo. Jak zapewne się Państwo domyślają, można z niej skorzystać poprzez sklep internetowy. Poniżej przedstawiamy kilka sytuacji, w których warto skorzystać z pomocy naszych fachowców:

  • akumulator zasilający klucz nie ładuje się podczas jazdy,
  • nie ma możliwości złożenia klucza w obudowie scyzorykowej,
  • pojazd nie otwiera się zarówno w sposób tradycyjny, jak i zbliżeniowy,
  • klucz blokuje się w stacyjce lub zamku z powodu wytarcia grotu.

W jaki sposób usuwamy wymienione usterki? W tym celu wymieniamy mikroswitche, mikro włączniki, naprawiamy ścieżki drukowane, instalujemy nowe baterie oraz naprawiamy ich mocowanie czy docinamy grot i wkładamy go do nowej obudowy.

Zachęcamy również do obejrzenia krótkiego filmu przedstawiającego, jak wykonywane są omawiane prace:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Nowy Sącz

Na koniec chcielibyśmy poinformować, że nasza firma oferuje także dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Nowym Sączu. Z naszej pomocy warto skorzystać nie tylko ze względu na to, że świadczymy usługi w najwyższym standardzie, ale też dlatego, że jesteśmy jedną z zaledwie kilku firm w Polsce, która jest w stanie wykonać takie zadanie. Wynika to z braku surowca w kraju, który jest niezbędny do tego typu prac. Jednak dzięki naszej maszynie X-CUT marki ANSAN, jesteśmy w stanie tworzyć profile kluczy nacinanych oraz nawiercanych. Jeśli zatem mają Państwo potrzebę skorzystania z tej usługi, prosimy o kontakt.

Poniżej przedstawiamy również, jak wykonujemy wspomniane kopie kluczy: