Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Mielec (Usługa zdalna)

W każdym pojeździe awarii mogą ulec rozmaite podzespoły. Nie zawsze oznacza to jednak, że trzeba wymieniać uszkodzony podzespół na nowy. Czasem wystarczy jedynie odpowiednia naprawa, aby przywrócić pojazd do pełnej sprawności. Jeśli więc szukają Państwo firmy specjalizującej się w naprawie stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Mielcu, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Dzięki sklepowi internetowemu można to zrobić całkowicie zdalnie. Wystarczy wysłać nam uszkodzoną część, a my po wykonaniu naprawy odeślemy ją pod wskazany adres.

Naprawa stacyjek samochodowych – Mielec

Każdy pojazd jest podatny na awarie rozmaitych podzespołów, o czym pisaliśmy już we wstępie. Jeśli macie Państwo problem z uruchomieniem pojazdu, niekoniecznie jest to spowodowane uszkodzeniem akumulatora. Często winna jest stacyjka. W takim przypadku polecamy skorzystanie z usług naszej firmy. Specjalizujemy się bowiem w naprawie stacyjek samochodowych w Mielcu. Aby z niej skorzystać, wystarczy przejść do sklepu internetowego, dzięki czemu zrealizujemy go zdalnie. Warto to zrobić zwłaszcza, gdy pojazd posiada problem z blokującą się stacyjką, która utrudnia lub wręcz uniemożliwia włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza. Ponadto, usuwamy problemy z samoczynnym cofaniem się zapłonu lub brakiem reakcji pojazdu na obrót klucza. Nasza oferta obejmuje także usługę ułożenia stacyjki pod klucz, dzięki czemu samochód można otworzyć i uruchomić jednym kluczem. Oprócz tego sprzedajemy nowe i zregenerowane komponenty. Warto podkreślić, że wszelkie prace serwisowe wykonujemy nie tylko w samochodach osobowych, ale również w ciężarówkach, autobusach, autokarach, motocyklach, quadach i w wielu innych pojazdach.

Zobacz poniższy film, aby dowiedzieć się, jak naprawiamy stacyjki samochodowe:

Naprawa zamków samochodowych – Mielec

Usługa, której realizacją również możemy się zająć, polega na naprawie zamków samochodowych w Mielcu. Można ją zamówić przez nasz sklep internetowy, co pozwala nam na wykonanie prac zdalnie. Kiedy warto skorzystać z naszej pomocy? W sytuacji, gdy klucz nie obraca się w zamku lub jego obrót nie powoduje żadnej reakcji. Naprawiamy także zablokowane zamki, które utrudniają włożenie, wyjęcie lub obrót klucza. Pomagamy również w przypadku złamanego klucza w zamku lub utkwienia w nim innego przedmiotu, który uniemożliwia prawidłowe działanie. W naszej ofercie znajdują się także zregenerowane i nowe zamki, a także usługa ich układania pod konkretny klucz. Do skorzystania z niej zachęcamy szczególnie motocyklistów, którzy po ułożeniu zamków będą mogli jednym kluczem otwierać skrzynki narzędziowe, kufry boczne oraz centralny. Wykonywane przez nas prace świadczymy nie tylko na rzecz właścicieli aut osobowych i motocykli, ale także wiele innych pojazdów, takich jak maszyny budowlane i rolnicze, campery czy łodzie.

Zobacz sam, jak radzimy sobie z realizacją omawianych prac:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Mielec

Nasi specjaliści oferują także usługę naprawy kluczy i pilotów samochodowych w Mielcu, którą można zrealizować przez nasz sklep online. Warto to zrobić między innymi w przypadku problemów z:

  • blokowaniem się klucza w stacyjce lub zamku,
  • otwarciem auta w sposób tradycyjny lub zbliżeniowy,
  • nieładowaniem się akumulatora zasilającego klucz podczas jazdy,
  • składaniem klucza w obudowie scyzorykowej.

Aby wyeliminować tego rodzaju uszkodzenia, wykonujemy prace obejmujące na przykład wymianę mikroswitchy, mikrowłączników, naprawę ścieżek drukowanych, docięcie grotu i jego montaż w nowej obudowie czy wymianę mocowania baterii.

Na poniższym filmie możesz zobaczyć, w jaki sposób naprawiamy klucze i piloty samochodowe:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Mielec

Nasza oferta obejmuje również usługę dorabiania nietypowych kluczy i kluczy przywiezionych z zagranicy w Mielcu. Warto zauważyć, że jesteśmy jednym z nielicznych przedsiębiorstw w Polsce, które są w stanie sprostać takiemu zadaniu, ponieważ w kraju brakuje surowca potrzebnego do wykonania takich kopii. Jakie jest nasze rozwiązanie? Wykorzystujemy specjalną maszynę ANSAN, a dokładniej urządzenie X-CUT, które umożliwia nam tworzenie kluczy nacinanych i nawiercanych. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, skontaktujcie się z nami.

Zachęcamy także do obejrzenia filmu z przykładowej realizacji tego rodzaju zadania: