Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Lublin (Usługa zdalna)

Jeśli są Państwo zainteresowani naprawą stacyjki, zamka lub klucza samochodowego w Lublinie, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Wszystkie usługi realizujemy poprzez sklep online. Jak to możliwe? Wystarczy wysłać do nas uszkodzony komponent, a my po jego naprawie odeślemy go pod wskazany adres. Dzięki temu zadanie zostanie zrealizowane całkowicie zdalnie.

Naprawa stacyjek samochodowych – Lublin

Samochody osobowe, podobnie jak wszelkie inne pojazd, mogą ulec uszkodzeniu. Czasami awarie dotyczą nawet niewielkich komponentów. Jeśli zatem szukają państwo firmy, która specjalizuje się w naprawie stacyjek samochodowych w Lublinie, zachęcamy do skorzystania z naszych usług poprzez sklep internetowy. W jakich przypadkach pomagamy? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce. Rozwiązujemy również awarie objawiające się samoczynnym cofaniem zapłonu. Pomagamy także wtedy, gdy obrócenie klucza w komponencie nie przynosi żadnego rezultatu. Oprócz tego nasza oferta obejmuje również usługę układania stacyjki pod klucz, aby jednym egzemplarzem można było otwierać pojazd oraz go uruchamiać oraz zajmujemy się sprzedażą fabrycznie nowych i zregenerowanych komponentów. Warto zaznaczyć, że z naszych usług mogą skorzystać nie tylko posiadacze aut osobowych, ale też motocykli, ciężarówek, autobusów, busów i wielu innych pojazdów.

Obejrzyj film, z którego dowiesz się, jak naprawiamy stacyjki:

Naprawa zamków samochodowych – Lublin

Kolejną usługą znajdującą się w naszym portfelu ofertowym jest naprawa zamków samochodowych w Lublinie. W tym przypadku również pomagamy zdalnie poprzez sklep internetowy. Kiedy konkretnie warto się do nas zgłosić? Między innymi wtedy, gdy w Państwa pojedzie dochodzi do blokowania się omawianego komponentu, przez co włożenie, wyjęcie lub obrócenie klucza jest niezwykle trudne, a czasami nawet niemożliwe. Pomoc naszych specjalistów obejmuje także rozwiązywanie problemów objawiających się brakiem reakcji zamka na obrócenie klucza czy wyjęcie pękniętego grotu lub innego przedmiotu, który utkwił w zamku. Podobnie jak w przypadku serwisu stacyjek zajmujemy się też sprzedażą nowych i zregenerowanych części, a także ich układaniem pod konkretny klucz. Do skorzystania z tej usługi zachęcamy w szczególności motocyklistów, ponieważ po jej zrealizowaniu jednym kluczem będzie można otworzyć skrzynkę narzędziową, kufry boczne i centralny. Warto podkreślić, że na naszą pomoc, poza motocyklistami oraz właścicielami samochodów osobowych, mogą liczyć również posiada posiadacze sprzętu budowlanego, maszyn rolniczych, autokarów, camperów ciężarówek i wielu innych pojazdów.

Zastanawiasz się, jak serwisujemy zamki w pojazdach? Obejrzyj przygotowany przez nas film:

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych – Lublin

Klientom z Lublina oferujemy także usługę naprawy kluczy i pilotów samochodowych. Jak łatwo można się domyślić, ją również realizujemy poprzez sklep online. Jesteśmy w stanie pomóc Państwu między innymi wtedy, gdy występuje problem z otwarciem samochodu w sposób zbliżeniowy lub tradycyjny, ze złożeniem klucza w obudowie scyzorykowej,  prawidłowym ładowaniem się akumulatora zasilającego klucz w trakcie jazdy czy z od paleniem pojazdu z powodu wytarcia się grotu. Aby uporać się z tego rodzaju problemami przeprowadzamy pracę polegające na przykład na wymianie gniazd mocowania baterii, mikro włączników sterujących zamkiem centralnym, naprawie ścieżek drukowanych czy docięciu grota i instalacji go w nowej obudowie.

Zachęcamy też do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak w naszej firmie wygląda naprawa kluczy i pilotów samochodowych:

Dorabianie kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy – Lublin

Klienci naszej firmy mogą zlecić nam także dorobienie klucza nietypowego i przywiezionego z zagranicy w Lublinie. Co warte uwagi, nasze przedsiębiorstwo jest jednym z niewielu w Polsce, które jest w stanie podjąć się tego typu zadania, ponieważ na krajowym rynku brakuje niezbędnego do tego surowca. W naszym parku maszyn posiadamy jednak urządzenie X-CUT marki ANSAN, które pozwala tworzyć nam profile kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli więc chcą Państwo skorzystać z naszej pomocy w tym zakresie, zapraszamy do kontaktu.

Jednocześnie zachęcamy do obejrzenia filmu, na którym pokazujemy, jak przeprowadzamy wspomniane prace: