Naprawa stacyjek, zamków i kluczy samochodowych – Lubawa (Usługa zdalna)

Szeroka oferta przygotowana przez naszą firmę obejmuje między innymi usługę naprawy stacyjek, zamków i kluczy samochodowych w Lubawie. Jakie konkretnie prace realizujemy i kiedy warto z nich skorzystać? Zachęcamy do zapoznania się z przygotowanym przez nas materiałem, z którego dowiecie się również, jak funkcjonuje zdalny serwis poprzez sklep online.

Naprawa stacyjek w Lubawie

Jedną z wielu usług, które oferujemy, obejmuje naprawę stacyjek w Lubawie. W celu zlecenie nam prac nie trzeba nawet odwiedzać nas osobiście, ponieważ prowadzimy własny sklep internetowy i to właśnie przy jego pomocy można zlecić nam realizację prac. Kiedy warto to zrobić? Między innymi wtedy, gdy mają Państwo problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza w stacyjce. Naprawiamy także usterki objawiające się samoczynnym cofaniem zapłonu, a także układamy wkłady stacyjek pod konkretny klucz. Oprócz tego nasza oferta obejmuje sprzedaż nowych i zregenerowanych stacyjek. Warto zaznaczyć, że do skorzystania z naszej pomocy zapraszamy nie tylko właścicieli aut osobowych, ale także busów, ciężarówek, motocykli i wielu innych pojazdów.

Naprawa zamków samochodowych w Lubawie

Kolejnym zadaniem, którego realizację można nam zlecić, dotyczy naprawy zamków samochodowych w Lubawie. W tym przypadku również pomagamy Klientom, którzy mają problem z włożeniem, wyjęciem lub obróceniem klucza, ale nie tylko. Zajmujemy się także usuwaniem złamanych kluczy, a także innych przedmiotów, które utkwiły wewnątrz zamka. Klienci, mogą się u nas zaopatrzyć również w zregenerowane zamki, a także ich warianty fabrycznie nowe oraz zlecić nam ułożenie zamka pod konkretny klucz. Do skorzystania z ostatniej z wymienionych usług zachęcamy w szczególności motocyklistów, ponieważ jesteśmy w stanie ułożyć komponent w taki sposób, aby jednym kluczem można było otworzyć kufry boczne i centralny oraz narzędziówkę. Wszelkie prace związane z serwisem zamków realizujemy na zlecenie nie tylko właścicieli osobówek i motocykli, ale także sprzętu rolniczego i budowlanego, łodzi i wielu innych pojazdów.

Naprawa kluczy i pilotów samochodowych w Lubawie

Klientom z Lubawy oferujemy także pomoc w naprawie kluczy i pilotów samochodowych. Realizowane przez nas prace serwisowe pozwalają nam wyeliminować usterki objawiające się między innymi niedziałającą funkcją otwierania i zamykania pojazdu, blokowaniem się klucza w stacyjce czy jego obracaniem się wokół własnej osi bez wywołania jakiejkolwiek reakcji. Jakie działania wykonujemy, aby pozbyć się wymienionych awarii? Wymieniamy między innymi zniszczone obudowy na nowe, docinamy groty kluczy, wymieniamy baterie. Oprócz tego wymieniamy także zniszczone mikro włączniki, microswitche. W celu skorzystania z omawianej usługi, wystarczy jedynie odwiedzić nasz sklep online i zamówić interesującą Państwa usługę.

Dorabianie kluczy przywiezionych z zagranicy i nietypowych – Lubawa

Na wymienionych wyżej usługach nasza oferta się nie kończy. Świadczymy także usługi polegające na dorabianiu kluczy nietypowych i przywiezionych z zagranicy w Lubawie. Co warte podkreślenia, realizujemy je jako jednak z nielicznych firm w Polsce, ponieważ w kraju brakuje surowca niezbędnego do realizacji prac. Jak sobie zatem z tym radzimy? Posiadamy urządzenie firmy ANSAN. To maszyna X-CUT tworząca profile kluczy nawiercanych i nacinanych. Jeśli więc są Państwo zainteresowani skorzystaniem ze świadczonej przez nas usługi, prosimy o kontakt.

Obejrzyj nasz film, z którego dowiesz się, jak dorabiamy klucze nietypowe i przywiezione z zagranicy: